bakarmısınızzz

Başlatan <<<peri masalı >>>, 24 Ocak , 2012, 09:02:33

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

ya kızlar size bişi sorucam ya bir kaç gündür çok kötüyüm acıktığımı biliyorum bişiler yiyorum ama yerken elim ayağım halsizleşiyor aniden canım bişi yemek istemiyor ayaklarım titriyor bütün vücudum halizleşiyor sanki bayılacak gibi oluyorum bir süre ölece kalıyorum hiç kıpırdamadan kendiliğinden geciyor nede oluyor ki anlayamadım

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: lcy - 24 Ocak , 2012, 09:02:33
ya kızlar size bişi sorucam ya bir kaç gündür çok kötüyüm acıktığımı biliyorum bişiler yiyorum ama yerken elim ayağım halsizleşiyor aniden canım bişi yemek istemiyor ayaklarım titriyor bütün vücudum halizleşiyor sanki bayılacak gibi oluyorum bir süre ölece kalıyorum hiç kıpırdamadan kendiliğinden geciyor nede oluyor ki anlayamadım
bendede oluyo canım aynısı elimde ayağımda can kalmıyo tansiyonla ilgili heralde düşüyomu çıkıyomu anlamadım amam yürücek dermenım kalmıyo dizlerimde bugün dükkanı bile geç açtım oyüzden  :icon_pale:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 24 Ocak , 2012, 09:54:58
Alıntı yapılan: lcy - 24 Ocak , 2012, 09:02:33
bendede oluyo canım aynısı elimde ayağımda can kalmıyo tansiyonla ilgili heralde düşüyomu çıkıyomu anlamadım amam yürücek dermenım kalmıyo dizlerimde bugün dükkanı bile geç açtım oyüzden  :icon_pale:

evet yürüyecek halim kalmıyor hiç bir yerim tutmuyor ama tansiyonum hamile olmadan öncede şimdide 9-6 falan çıkıyo yani aynı benimm  :dontknow:

minis33

Bende de oluyor kızlar ben tansiyonumu ölçüyorum hemen düşüyor tansiyon çok açıkmadan yemek yemek lazım sanırım.

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: minis33 - 24 Ocak , 2012, 10:09:20
Bende de oluyor kızlar ben tansiyonumu ölçüyorum hemen düşüyor tansiyon çok açıkmadan yemek yemek lazım sanırım.
tatlım yiyemiyorum ki iştahta sıfır ne yapıcam bilemiyorum şaşırdım iyice

rusta

bende de oluyo bazen canm tansiyon heralde tuzlu ayran falan iyi geliyo yada ayaklarımı  yukrı kaldırıp bi süre yatıyorum iiyi geliyo bana bi deneyin olmazsa

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: rusta - 24 Ocak , 2012, 10:52:12
bende de oluyo bazen canm tansiyon heralde tuzlu ayran falan iyi geliyo yada ayaklarımı  yukrı kaldırıp bi süre yatıyorum iiyi geliyo bana bi deneyin olmazsa
çalışıyorum tatlım yatamama ama ayranı bi deneyeyim bakalım inşallah işe yarar

Balböceği

Bendede oluyor  :-\ hemen biseyler yiyorum o zamana kadar anca duzeliyorum  :'(

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 25 Ocak , 2012, 14:38:16
Bendede oluyor  :-\ hemen biseyler yiyorum o zamana kadar anca duzeliyorum  :'(
ben yedikten sonrada düzelemiyorum anlaıyorum kii inşallah bir an önce gecer