merhaba aranıza bende katıldım

Başlatan pinarors, 23 Ocak , 2012, 00:21:37

« önceki - sonraki »

pinarors

Selamlar  :love9:
öncelile sitenin kurulasında emeği geçen herkese çok teşekkür ederim,
sayenizde merak edilen tüm soru ve sorunlara cevap bulunuyor tebrik ederim.  :hello2:
ismim Pınar, 23 yaşındayım 4 aylık evliyim, Trakya üniversitesi işletme mezunuyum
istanbul başakşehirde bir kozmetik firmasında çalışıorum. bağcılarda oturuyorum Edirne-ipsalalıyım.
şimdilik bu kadar zamanla daha iyi tanışırız inşallah. hoş vakit geçireceğimizi umuyorum
bende artık anne olmak istiyorum buna kendimi hazır hissediyorum
gerekli kontrollerimi yaptırdım testlerimi tamamladım
sizlerle bilgi alışverişinde bulunarak dileğimin gerçekleşeceğine inanıyorum
benim gibi anne olmak isteyen bu dilekte olan herkese nasip etsin allah.
tanıştığıma memnun oldum sizlerle...
  :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

aramiza hosgeldin  :opucuk: :opucuk: ins burasi sana ugurlu gelir beklemeden gelir bebegin  :amin: :opucuk: daha yeni evliymisin büyük cesaret valla hemen bebis istemek  :k06: :k06: hakkinda hayirlisi olsun  :opucuk:
bende kendimden bahsedeyim adim Gül  4senelik evliyim 8aylik hamileyim Almanyada yasiyorum kizimi kucagima almak icin gün sayiyorum  :love7: :binkybaby:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

__nil__

merhaba hoşgeldin.ben nil 24 yaşındayım  yaklaşık 3 yıldır evliyim.okulöncesi öğretmeniyim izmirde yaşıyorum.32 haftalık hamileyim.Hayırlısıyla bir kızımız olucak ismi duru.umarım forumdan bol bol faydalanırsın ve en kısa zamanda güzel haberller verirsin memnun oldum tanıştığmıza

<<<peri masalı >>>

hoşgeldin inşallah tez zamanda bebeğin gelir  :amin:

gökçe58

hoşgeldin aramıza inşş tez zamanda sağlıkla gelir bebeğin...

pinarors

Alıntı yapılan: gulum22 - 23 Ocak , 2012, 00:36:34
aramiza hosgeldin  :opucuk: :opucuk: ins burasi sana ugurlu gelir beklemeden gelir bebegin  :amin: :opucuk: daha yeni evliymisin büyük cesaret valla hemen bebis istemek  :k06: :k06: hakkinda hayirlisi olsun  :opucuk:
bende kendimden bahsedeyim adim Gül  4senelik evliyim 8aylik hamileyim Almanyada yasiyorum kizimi kucagima almak icin gün sayiyorum  :love7: :binkybaby:

Çok memnun oldum gül inşallah sağlıklı bir kızın olur.allah uzuuunn ömürler versin

pinarors

Alıntı yapılan: __nil__ - 23 Ocak , 2012, 00:41:31
merhaba hoşgeldin.ben nil 24 yaşındayım  yaklaşık 3 yıldır evliyim.okulöncesi öğretmeniyim izmirde yaşıyorum.32 haftalık hamileyim.Hayırlısıyla bir kızımız olucak ismi duru.umarım forumdan bol bol faydalanırsın ve en kısa zamanda güzel haberller verirsin memnun oldum tanıştığmıza

Memnun oldum nil.  kızına çok güzel isim seçmişsin. dilerim sağlıklı problemsiz bi kızın olur adı gibi duru bir ömrü olsun inşallah. bende allah kısmet ederse  bebeğimin adını çınar koymak istiyorum 5 yaşımdan beri :)  <3 inşallah tez zamanda sizlerle paylaşırım güzel haberi. sizlerden öğreneceğim çok şey var...

CAN TANEM

Hoşgeldin pınar :flowers:

Bende 7 aylık evliyim 24 yaşındayım bir kamu kuruluşunda çalışmaktayım ve bebek bekleyenlerdenim  :love9:
en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşallah  :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

aramıza hosgeldin canım inş cok beklemeden haberini alırız benm adım canan bende 2.5 yıldır bekliyorum

pinarors

Alıntı yapılan: moonlight - 23 Ocak , 2012, 09:55:59
Hoşgeldin pınar :flowers:

Bende 7 aylık evliyim 24 yaşındayım bir kamu kuruluşunda çalışmaktayım ve bebek bekleyenlerdenim  :love9:
en kısa zamanda bebişlerimize kavuşuruz inşallah  :amin: :amin:

İnşallah tatlım hamilelerin duaları kabul olur derler,onlar bize dua ediyor  :love8: hakkımızda hayırlısı olsun  :love9:

pinarors

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 23 Ocak , 2012, 10:15:07
aramıza hosgeldin canım inş cok beklemeden haberini alırız benm adım canan bende 2.5 yıldır bekliyorum

canancım çok memnun oldum  öncelikle ümidimizi kaybetmek yok önce bizim sağlığımız ve psikolojimiz önemli.Değil 2,5 yıl 5 yıl da olsa vazgeçmek yok inşallah 2012 bize uğurlu gelir.hepimiz anne oluruz  :hieyt:

suzannn

HOŞGELDİN ARAMIZA BEN SUZAN 26 YAŞINDAYIM 4 YILLIK EVLİYİM HALA BEKLİYORUM

pinarors

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Ocak , 2012, 10:41:01

Suzancım çok memnun oldum dilerim hayaline kavuşursun.  :amin:
en sağlıklısı en güzeli uzun bir yolda demekkisi
geldiği zaman hesabını sorarsın çok bekletti seni diye  :) :binkybaby:

suzannn

Alıntı yapılan: pinarors - 23 Ocak , 2012, 10:55:24

AMİN

RABBİM HERKESE BEKLEME SABRI VERSİN İNŞALLAH

pinarors

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 23 Ocak , 2012, 10:57:47
Alıntı yapılan: pinarors - 23 Ocak , 2012, 10:55:24

AMİN

RABBİM HERKESE BEKLEME SABRI VERSİN İNŞALLAH

ben çok sabırsızım bunu nasıl dizginleyeceğim bilmiyorum. şimdi 31ocak-1 şubat arası adet olmam lazım ama onu bekmeye bile sabredemiyorum.
geçen ay adet günüm gelene kadar 3 defa test yaptım :)