28 Nisan , 2024, 16:38:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

acil nişan ne renk olur

Başlatan YAĞMUR DAMLASI, 21 Ocak , 2012, 18:08:32

« önceki - sonraki »

YAĞMUR DAMLASI

kızlar yarım saat önce benden kahverengimsi bir akıntı geldi.aslında tam ne zanan geldiğini bilmiyorum pedime bulaşmış nişan ne renk olur.yoksa sadecece akıntımı.haniş adet bitince yada başlamaya yakın olur öyle birşey

YAĞMUR DAMLASI

ne olur birşey yazın evde yalnızım

minis33

Canım panik yapma ben doğum yapmadım henüz bilmiyorum ama hamileliğin son haftası bildiğim kadarıyla herhangi bir leke varsa bence doktorunu ara danış. Sancıların var mı onları takip et.Varsa dakika tut.Yakınlarına haber ver yanlız kalma bu gece

YAĞMUR DAMLASI

sağol canım eşim işten 9 da gelecek nişan mı akıntımı anlayamadım.devlete gittiğim için doktorun telefonu yok

YAĞMUR DAMLASI

anlayamadığım için kimseyi telaşlandırmak istemiyorum

minis33

Anladım ama sakin ol sancın varmı şuan

YAĞMUR DAMLASI

hafif ama iş yaptım bugün ona bağlıyorum

minis33

Sen yinede takip et sancılarını kahverengide olsa pembede olsa sonucta hamilelikte onlar birer belirti. Bİraz soluna yat dinlen bebekte rahatlar biraz hem sende.
Allah yardımcın olsun İnş güzel haberlerini alırız.

YAĞMUR DAMLASI

işallah şimdi yemek yiyorum.banyo yapıp kuran okuyacağım bakalım

minis33

Banyo yapman iyi fikir hadi bakalım afiyet olsun canım...

YAĞMUR DAMLASI

teşekkür edrim dua et bana ne olur

YAĞMUR DAMLASI

sen kaçıncvı haftandasın

minis33

Ediyorum canım herşey gönlünce hayırlısıyla güzel olur inş.Sende bana et kızımın kordonu dolanmıs hareketlerini takip etmem gerekli her an sezaryana gidebilirm bende malesef...

minis33

36 hafta 0 günlük şuan 37. haftadayız yani

YAĞMUR DAMLASI

öylemi üzülme kordon dolansa bile 2 hafta durabliyo.sen hareketlerini takip et.inşallah hakkında hayırlısı olur