Doctor Günel Arkadaşımızın da Küçük Mucizesi Gelmiş

Başlatan GÜL GÜZELİ, 21 Ocak , 2012, 17:21:11

« önceki - sonraki »

GÜL GÜZELİ

Canımmmmmmmmmm bitanecik arkadaşımmmm günelimmm hamiş kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr   :wav: iki gündür idrar testi yapıyormuş çift çizgi çıkmış çok şükür  :occasion16: Pazartesi doktora gidecek dua edelim sağlıklı bi gebelik olsun kızlar ..Çok mutluyum çooooookkkkkkkkkkkkkkkk  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

destina06

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: Allah tamamına erdirsin sağlıklı bir şekilde :nazar: :nazar: :amin: :amin: darısı da bizlere :amin:

GÜL GÜZELİ

Kuzucummmmmmm şuan burda değil ama paylaşımı ben açmak istedimmmmmmmm teyze oluyorum teyzeeeeeeeeeeee heheheytttttttttttttt  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Yüce Rabbim nolur meleğimiz sağlıklı bi şekilde büyüyo olsunnnnnnnn  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:[

Balböceği

canım cok sevindim  :muzz:

Rabbim tamamına erdirdin, tebrik ederim arkadasım  :flowers:

Darısı diğer arkadaşlara   :amin: 

°•.ℓανιηуα.•°

rusta

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

DoctorGunel

Alıntı yapılan: GÜL GÜZELİ - 21 Ocak , 2012, 17:21:11
Canımmmmmmmmmm bitanecik arkadaşımmmm günelimmm hamiş kızlarrrrrrrrrrrrrrrrrr   :wav: iki gündür idrar testi yapıyormuş çift çizgi çıkmış çok şükür  :occasion16: Pazartesi doktora gidecek dua edelim sağlıklı bi gebelik olsun kızlar ..Çok mutluyum çooooookkkkkkkkkkkkkkkk  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
canim arkadasim,guzel kalbli aysegulum,beni cok mutlu etdin cok sagol..insallah darisi en kisa zamanda sana ve isteyen her kese... :amin: :amin: :amin: hic ummadigim anda geldi melegim..insallah kalp atislarinida duymayi RABBIM nasib etsin  :amin: :amin: :amin: :amin:
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

DoctorGunel

kizlar hepinize ayri ayri tesekkur ederim...darisi isteteyen tum arkadaslarin basina insallah...aminnnnnnn..
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

KasrıCinan

aa çok sevindim  :nazar: :nazar:
:muzz: :muzz: masallah.ALLAH sağlıkla kucağına alabilmeni nasip etsin

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

doruk38

tebrik ederim canım. inşallah sağlıklı bir gebelik geçirirsin. sonunda kavuştun meleğine  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

ยรlคภ๓คz göภlüm

CAN TANEM

Rabbim sağlıklı bi gebelik geçirmeni nasip eder inşallah canım tebrik ederim :flowers: :love9: darısı bizlere olsun inşallah :amin:

kuzucuk