2 yaş sendromuna girdik!!!!!!!!!!!!

Başlatan MASAL ILGIN, 21 Ocak , 2012, 14:45:50

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

2 yaş sendorumuna girdi kızım yemek yemiyor sürekli ağlıyo hiç dinlemiyor beni kendi bildiğini okuyor offf napacaksam yaaa uyumuyor sürekli mızıklanıyo dinlenmek istiyorum tam uyutuyorum bi meyve çayı yapıp oturuyorumki eeeeeeeeeeeee ağlamay başlıyo

ne yapıcam nasıl davrancam bilmiyorum offff :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

burcum

ALLAH kolaylık versin kızım 30 aylık 2 yaş sendromu verem etti beni :BangHead: huni takmama ramak kaldı :ehi: :ehi:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: burcum - 21 Ocak , 2012, 14:48:47
ALLAH kolaylık versin kızım 30 aylık 2 yaş sendromu verem etti beni :BangHead: huni takmama ramak kaldı :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:bende bendeee

bide biz diş çıkarıyoruz hem onun sıkıntısı hemde bu sendrom off yaa derlerdide amannn oda neymiş yaa derdim hakikaten böyle bişey varmış inşallah ben doğum yapana kadar geçer yoksa kesin çıldırırım  :-ooo :-ooo :-ooo

burcum

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hayallerini kırmak istemem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en iyisi ben susayım moral vericek arkadaşlar çıkabilir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: burcum - 21 Ocak , 2012, 14:55:04
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: hayallerini kırmak istemem :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: en iyisi ben susayım moral vericek arkadaşlar çıkabilir :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:doğruyu söle durumum o kadarmı kötü doktor hanım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

MASAL ILGIN

°•.ℓανιηуα.•°

masalılgıncım ( bu arada adını bilmiyorum )

bu sendrom zor bi süreci kapsıyo. çok sabırlı olup anlayışlı davranmam gerek. eğer ona inat sen de ona sert çıkışırsan çok ters teper. merak etme fazla uzun sürmez. atlatırsınız inşallah.

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 21 Ocak , 2012, 15:17:49
masalılgıncım ( bu arada adını bilmiyorum )

bu sendrom zor bi süreci kapsıyo. çok sabırlı olup anlayışlı davranmam gerek. eğer ona inat sen de ona sert çıkışırsan çok ters teper. merak etme fazla uzun sürmez. atlatırsınız inşallah.

adım deniz
zaten zıtlaşmıyorum fazla üstüne gitmiyorum ama herşeye ağlıyo yanımdan ayrılmıyo inşallah biran önce atlatırız

banu_fth

yaa kızlaar şu 3 ayı bıtırelım de 4 e gırelım hayırlısıyla bıtsın şu gaz olayı .. sancılar aglamalar.. dıye derde dusmusken .. az kaldı ha gayret derken .. tam ..

2 yas sendromu da neee ..  :-ooo  :icon_pale:

ne kadar suruyomus buuu  :icon_scratch: :'(

Balböceği

iki yas sendromunu ergenlik donemiyle kiyasliyorlar

haberiniz olsun...  :) sabr sadece deniz, hic ustune gitme canim  :opucuk:

bende ikinci cocugu 3'den sonra dusunurum artik...  :ehi:

banu_fth

hakkaten öle bıse varsa .. eda senın dedıgın gıbı yapmak lasım  :ehi: :ehi: :ehi:

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 21 Ocak , 2012, 15:56:58
iki yas sendromunu ergenlik donemiyle kiyasliyorlar

haberiniz olsun...  :) sabr sadece deniz, hic ustune gitme canim  :opucuk:

bende ikinci cocugu 3'den sonra dusunurum artik...  :ehi:

alttan alıyorum olmayacak şeylere hayır diyorum sadece sözümdende dönmüyorum ama genelde alttan alıyorum üstüne düşmemeye çalışıyorum yemek istemeyince vermiyorum nasılsa acıkınca yer diyorum benim korkum 2.ci doğduktan sonra çocuğa b işey yapmasa  :ehi:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ruzgarda ben oldum havalarinda 20 ayligiz ve minik adam resmen hot hot
Istedigi olmayinca yaptirmak icin sirinlikler yapiyor dayanamiyorum bende napiyim :sad1:
Huysuzluk bizde de vardi yeni duzeldi cikardi dislerini toplamda 20 yi bulduk allahin izniyle
Uykusunda sorun yasamadigim oglum artik 11den once uyumuyor
Vuna da sukur sabirrrr analik sabir isi

fıstık

2 yaş sendromundayız 1.5 senedir geçmedi hala  :k06:

bazen beni yalnız bırakın deyip odasına bile gidiyo  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ya biz küçükken var mıydı böyle bişi ben hiç hatırlamıyorum

anneme soruyorum kızım şimdiki çocuklar değişik diyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

çoğu şeyini serbest bırakmış durumdayım genellikle konuşarak izah etmeye çalışıyorum

ama bazen sinirlerime hakim olamıyorum

IŞIIIIIIIIIIIIIIIILLLLLLLLLLLLLLL diye apartmanı inletiyorum  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: