gebelikte açık kahverengi akıntı

Başlatan @@@gözde@@@, 21 Ocak , 2012, 13:39:56

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

benden  iki üçgündür açık kahverengi akıntı geliyor ben yer genişlediği için falan  normeldir diye pek önemsememiştim ama akşam karnımın ağrısında uyuyamadım bugün netten araştırdığımkadarıyl açoğu yerde olumsuz şeyler yazıyo doktorumu aradım pazartesi gel bakalım dedi içim içimi yiyor  :y25: eğer yeri genişlediği için oluyosa bu gibi durum sizlerdede oldu mu  :icon_scratch:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm böyle biseyi nasil önemsemezsin bide seninki ikiz  :caca: :caca: öyle durumlarda hemen hastaneye yada doktoruna gitmen lazim Allah korusun düsük tehliken filan olur  :( bazilari zararsiz ama nerden geldigini bilmeleri lazim benimde 2düsümde oldu hatta bundada oldu ama sükür bisey olmadi cok hamiste oluyo sen bekleme derim doktora git bisiler yapsin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

burcum

neden pazartesi beklediğini anlamadım hemen acile git erken teşhis çok önemli önlemini alırlar :icon_thumright:

HASRET!M S@N@

BENCEDE HEMEN GİT CANIM EN UFAK BİR LEKELENMEYİ BİLE İHMAL ETMEMEK GEREK

@@@gözde@@@

şimdi gittik geldik arkadaşlar sağolun çok şükür bebişlerimiz iyiymiş kalp atışlarını duyduk  :nazar: :nazar: içimiz rahat etti Allah kimseyi sınamsın  :amin:

burcum

çok sevindim canım sen bu gibi durumlarda tedbiri elden bırakma hemen git baksın dr lar tek gebeliklerde bile sorunlar oluyorken sen 2 can taşıyorsun dikkatli olman lazım :icon_thumright:

@@@gözde@@@

sağol burcucum evet canım bugün bu kadar korku yaşamışken bi daha hayatta ihmal etmem :icon_pale:  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 21 Ocak , 2012, 15:37:02
şimdi gittik geldik arkadaşlar sağolun çok şükür bebişlerimiz iyiymiş kalp atışlarını duyduk  :nazar: :nazar: içimiz rahat etti Allah kimseyi sınamsın  :amin:

aaaa ben yeni gordum konuyu

gozde bacim gecmis olsun ben bile korktum burda  :'(

allah'a sukur iyilermis  :amin: rabbim korusun  :amin:

@@@gözde@@@

:amin: amin sağol edacım çok şükür  :opucuk:   :love9: :love9:

suzannn

@@@gözde@@@

rusta

canm sakın ihmal etme bende atlatmıştm önemli bunlar çok şükür iyisin :nazar:

HASRET!M S@N@

ayy canım kaçgündür aklım sendeydi sükür birsey cıkmamıs ya nasıl sevindim anlatamam birdaha olursa ihmal etme sakın canım ben bebeğimi o lekelerle kaybettim neyseki sende birsey yokmus miniklerin cok iyiymiş