2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

demet geçmiş olsun rabbim korusun  :amin: :amin: deprem olmuş hissetmesi bile ürkütücü beterinden korusun Allah...

o tutma konusunda eşimde bende soğukkanlıyız enfeksiyon için iğneye götürdüğümüzde ilk ben tuttum hemşire siz nesi oluyorsunuz dedi cesaretime hayran kaldı diyorum eşime çıkınca  :ehi: :ehi: :ehi: bize gelirlerdi kan alınırken kendi anneleri ağlar tutamazlardı ben çok kızardım ondan öyle cesaretliyim sanırım... sonuçta canları yanıyor ama sağlıkları için bunu düşününce anne yüreği katlanır diyorum  :suclu: :suclu: eşime kalsa iğnelerini sen yap dedi yaparım ama canım acır o kadar duygusuzluk yapamadım  :sad1: :sad1:

<<<betty>>>

canım fethiye zaten çok büyük derpremler görüyormuş 40-50 yılda bir, dünkü deprem 6,0 şiddetindeydi ama çok salladı ya, korktuk baya  :honk:
Rabbim daha kötüsünü yaşatmasın inşallah, çok zor...
Rabbim yavrularımıza bağışlasın  :amin: :amin:

canım ipeğin huzursuzluğu şöyle; gülüyorken birden suratını ekşitip sızlanıyor, ağlamıyor çok şükür,
uyuyor mesela 10 dk sonra inleyerek kalkıyor, yine ağlamıyor ama o çıkardığı seslerden bi yerinin ağrıdığını hissediyorsun,
dün gece mesela hep böyle mırıl mırıl uyudu, belli oluyor zaten canım. azöncede öyleydi dr.umuz bi jel verdi,
onu sürdüm rahatladı, gülmeye başladı yeniden  :love7:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Haziran , 2012, 16:20:18
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Haziran , 2012, 16:09:55
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Haziran , 2012, 15:48:44
teyzeleri ipeğimin 2. incisi de patladı dün  :hello2: :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: ipek hızlı çıktı vayyy  :nazar: :nazar: :k06: :k06:

canım arkadaşım dediki ilki çıktıktan sonra diğer yanı 10 gün içinde çıkarmış hemen, bizimde 1 hafta olmamıştı maşallah  :nazar:  :nazar:
15-20 gün sonra da üstler başlarmış  :dontknow:
darısı sizin prensenlerin başına inşallah  :amin: :opucuk: :opucuk:
dişi çıkmadan emekleyecek sanırım bizimki  :dontknow: :dontknow:
maşaallah ya diş çıkarttıktan sonra rahatlar artık sen en zorunu atlattın say  :nazar: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

sağol cananım, inşallah Rabbim ülkemizin hiçbir yerinde yaşatmaz o korkuyu bir daha  :amin: :amin:
maşaallah sana da canım, sen iğnelere alışkınsın tabi ama yine de insan kendi evladına iğne yapmaya dayanamaz  :honk:

canım sağlıklı olsunlar da bebişler  :amin: senin kız çabuk yüreyecek ama bak gör baya hareketli çünkü,
benim ki totosunu kaldıramıyor, hemen yoruluyor emeklemeye çalışırken  :ehi: :ehi: :ehi:

KasrıCinan

S.a nasılsınız kızlar görüşmeyeli. :love9: :flowers: :flowers:
bebekleriniz nasıl?biz de iyiyiz çok şükür.oğlumdan hiç birseye vakit bulamıyorum ::)
elleri hep ağzında.2 tane diş cıkarttı birz rahatadı şükür cıkınca.
ALLAHA EMANET OLUN.
öpüyorum bebişlerinizi ve sizi..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

eylül_

Kızlar bebeğim 6 aylık böbreğinde kum var yardım edermisiniz

seda87

Alıntı yapılan: eylül_ - 11 Temmuz , 2012, 18:19:41
geçmiş olsun eylül.bebekler için ne yapmak lazım hiç fikrim yok.büyüklere bol bol su için derler ki raha dökülsün kum falan .dr unuz bir tavsiyede bulunmadı mıı.allah şifa versin
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

seda87

Alıntı yapılan: eylül_ - 11 Temmuz , 2012, 18:19:41
geçmiş olsun canm bildiğim kadarıyla bolca su içirmek lazımki çabuk döksün kumu
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

banu_fth

kızlarr bızımde altta 2 adet dışımız vaarrr  :hieyt: :hieyt:

ama cıcışlere rahat yok ..  :sad1:

KasrıCinan

Kızlar hiç girmiyorsunuz siteye :icon_scratch: yada ben yokken siz burdasınız.. neler yapıyorsunuz en azından bi saat belirleyelim öyle bi araya gelelim olmuyor böyle :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

banu_fth

en son agustosta yazmsım  :-ooo

evet gunde bı kere ugrasak ıyı aslnda amaıste aynı saat olurmu bılmem benım bıdık aynı saatlerde uyumuyokı.. bıde bız işe gıdıp gelıyoruz ..

ee nasılsınız bakalım nevar neyok..

bızım 6.dısımız cıkıyo şiştı ama ıste beklıorum 7.de şiş bu bır ay rahat yok bana :cildir:

xxcansuxx

BURASINI çok oldu bırakalı 6 aylık bebeklere geçtik ya ondan çok yazamadık sanırımkızlar diğer sayfadan mı konuşsak acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow: o gün giren yazsa bebeklerden konuşsak eskisi gibi toplansak  :hello2: :hello2: :hello2:

bizim hiç dişimiz yok... ezgiye maşaallah 6lamış bizim dişler 1 aydır şiş banu daha çıkmadılar

KasrıCinan

ÖBÜR SAYFAYA GİREMİYORUM DOĞRUSU BULAMIYORUM O SAYFAYI,,NE OLMUŞ ANLAMADIM...
KISLAAAR NASILSINIZ :flowers: :flowers:
BUGÜN EŞİMLE YILDÖNÜMÜMÜZDÜ  :love9: :love9: :love9:
UZUN SÜREDEN SONRA Bİ BASBASA YEMEĞE GİTTİK GEZDİK CARSIDA SABAH KALKMIS SENİ SEVİYORUM DEMELER FİLAN.AYY İNAN HASRET KALMISTIM BU KELİMELERE  :ehi:.MUHAMMET FURKANI ANNEANNESİNE BIRAKTIK.BEBEK OLMAYINCA GEZMEK ÇOK RAHAT İNAN,AMA Bİ YANIM HEP EKSİKTİ  :sad1: .AKLIM ONDA KALINCA DAYANAMADIM GELDİM HEMEN EVE...4,YILIMIZ BİTTİ.AMA DİREK OĞLANI ALMAYA GİTMEDİK ESİM EVE GİTCEZ DİYE TUTTURDU  :toothy10: :toothy10: HEDİYE İPEK EŞARP ALMIŞ ;D BAŞKA NE ALABİLİRKİ ZATEN..EŞARP DELİSİYİM...AMA ANNEM İYİ KIZDI BU KADAR PARA VERİLİRMİ DİYE BAYA CANIM SIKILDI ÖYLE OLUNCADA...
ÖYLE İSTEEE SİZDEN NE VAR NE YOKK

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Ekim , 2012, 00:56:22
BURASINI çok oldu bırakalı 6 aylık bebeklere geçtik ya ondan çok yazamadık sanırımkızlar diğer sayfadan mı konuşsak acaba  :dontknow: :dontknow: :dontknow: o gün giren yazsa bebeklerden konuşsak eskisi gibi toplansak  :hello2: :hello2: :hello2:

bizim hiç dişimiz yok... ezgiye maşaallah 6lamış bizim dişler 1 aydır şiş banu daha çıkmadılar

4-5 aylıkken sıstı 7. ayın ortasında cıkardı cnm ılk dısını cadı .. o gun bu gundur bırını cıkarıyo dıgerı sısıyo .. sıs olarak bı ay kadar kalıyo dısler  :cildir:  cıkmaya yakın ates ve kusma yapıo anlıorum kı 10 gun sonra gelıyo  :love9:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 19 Ekim , 2012, 23:20:17
ÖBÜR SAYFAYA GİREMİYORUM DOĞRUSU BULAMIYORUM O SAYFAYI,,NE OLMUŞ ANLAMADIM...
KISLAAAR NASILSINIZ :flowers: :flowers:
BUGÜN EŞİMLE YILDÖNÜMÜMÜZDÜ  :love9: :love9: :love9:
UZUN SÜREDEN SONRA Bİ BASBASA YEMEĞE GİTTİK GEZDİK CARSIDA SABAH KALKMIS SENİ SEVİYORUM DEMELER FİLAN.AYY İNAN HASRET KALMISTIM BU KELİMELERE  :ehi:.MUHAMMET FURKANI ANNEANNESİNE BIRAKTIK.BEBEK OLMAYINCA GEZMEK ÇOK RAHAT İNAN,AMA Bİ YANIM HEP EKSİKTİ  :sad1: .AKLIM ONDA KALINCA DAYANAMADIM GELDİM HEMEN EVE...4,YILIMIZ BİTTİ.AMA DİREK OĞLANI ALMAYA GİTMEDİK ESİM EVE GİTCEZ DİYE TUTTURDU  :toothy10: :toothy10: HEDİYE İPEK EŞARP ALMIŞ ;D BAŞKA NE ALABİLİRKİ ZATEN..EŞARP DELİSİYİM...AMA ANNEM İYİ KIZDI BU KADAR PARA VERİLİRMİ DİYE BAYA CANIM SIKILDI ÖYLE OLUNCADA...
ÖYLE İSTEEE SİZDEN NE VAR NE YOKK

oyyy maşaallah size canımm  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah nazarlardan saklasın, zaten çok yakışıyorsunuz eşinle  :nazar:
Allah daha nice sağlıklı mutlu huzurlu yıllar versin size  :amin:

okuyunca nasıl imrendim  :k06: ben de çookkk özledim eşimle başbaşa vakit geçirmeyi  :'(
bakalım bize ne zaman kısmet olucak  :dontknow: :dontknow: