2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

banu_fth

amın Allah yardımcımız olsun sıcaklarda ugrasmak zor valla  :sad1:

aleykumselam cnm .. ben sılıkon dıslık aldım .. omzuna tutturuyorum zıncırını atıyo elınden ama yere dusuremıyo  :ehi: :ehi:  sona zıncırden cekıp gerı ıssırıyo .. saga sola suruyo dıslıgını dıslerıne dıs fırcalar gıbı sag sol yapıor..
içi su dolu olanlar ıyı dıorlar yaz olsun ıyıce ondan da alıcam soguk soguk rahatlatıyormus .. henuz o kadar agrımız yok cok sukur  :amin: :amin:

aynen banyo yaparken yuzme hareketlerı yapıor  :ehi: :ehi:  ayaklar kollar kıpır kıpır .. bıde kuvetının kenarından tutuyo tam artıst  :ehi: :ehi: :ehi:
kışın elını suyun ıcıne sokuyorduk usumesın dıye gene cıkarıp kenardan tutuyodu  :ehi: :ehi:

<<<betty>>>

tuğbacım ben de NUK un silikon dişliğini aldım ama hiççç beğenmiyor, ağzında 2 sürtüyor sonra sinirlenip atıyor elinden cadı  :ehi:
silikon kaşıkları var, onları çok seviyor, hep elinde onlar var, kaşığı ağzında bir ileri bir geri yapıyor, daha çok hoşuna gidiyor...
banunun dediği içi su dolu olanlardan alıcam bakalım onları beğenecek mi hanım  :k06: :k06:

xxcansuxx

bizim hiç dişliğimiz yok  :k06: :k06: eşime söylüyorum adam anlamıyor daha diş mi çıkarıyorda dyor  :ehi: :ehi: adam dişlik oyuncak mı görmüş küçükken yabancı geliyor  :k06: :k06:

ama kaçış yok bu hafta alacak kızımın dişleri kaşınıyor emziği ağzından çıkarıp emziğin kenarlrını tutacağını ağzına sürtüyor cadım  :love7: :love7:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Haziran , 2012, 12:24:22
bizim hiç dişliğimiz yok  :k06: :k06: eşime söylüyorum adam anlamıyor daha diş mi çıkarıyorda dyor  :ehi: :ehi: adam dişlik oyuncak mı görmüş küçükken yabancı geliyor  :k06: :k06:

ama kaçış yok bu hafta alacak kızımın dişleri kaşınıyor emziği ağzından çıkarıp emziğin kenarlrını tutacağını ağzına sürtüyor cadım  :love7: :love7:

benimki de öyle başlamıştı cananım, emziği ağzından asılarak çıkarıp tekrar sokup tekrar çıkarıyordu, sonra kenarlarını tutacağını sokuyordu ağzına  :k06: bende gittim dişlik aldım hiç beğenmedi hanım  :ehi: illa ya emzik ya da silikon kaşık  :ehi: :ehi:
sonunda çıkardı da rahatladı biraz, bakıyorum da her geçen gün büyüyor daha da belirgin oluyor dişi, çok tatlı yaa  :love9: :love9:
Allah inşaallah bizimki gibi kolayca çıkarmanızı nasip eder sizlere de ağrısız sızısız  :amin: :amin:

banu_fth

bende ıkı hafta söledım dıslık dıslık dıye sona bı getırdı emzık almıs  :ehi: :-ooo :-ooo :ehi: :ehi:

ben nerden bıleyım dıslık ne dıyor  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hay Allahım kızımız emzık kullanmıyokı paketıyle duruyo  :laughing7: :laughing7:

gıttım kendım aldım sona carrefourdan .. neymıs bakayım dıyor  :ehi: :ehi:

iişte bızım dıslık   ;D ;D

budaa cıngırak  :love9: :love9:

ıkısınıde sevdı sukur  :amin: :amin: :nazar:

banu_fth

oy massallah demetcım yaa ben de suluguna bıberon baslık taktım öburturlu cekerek ıcemıyo dökuyordu hepsını agzından gerı akıyodu ..
o bıberonu sunduruyo ıssırıyo sonada cekıyo ellerıyle var gucuyle  :k06: :k06:
oyun oynuyo sanıordum kasıyomu öle de demekkı vay cadı vay  :k06: :k06:
ama sadece kabarık bı damagı var su an ve hepsı aynı kabarıklıkta .. daha fazla kabaran yok ıclerınde  ???

şaka maka 7. aya gırdık  :hello2: :hello2:  .. pztesı aşı var puufff  :sad1: :icon_pale:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 09 Haziran , 2012, 13:45:12
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 09 Haziran , 2012, 12:24:22

benimki de öyle başlamıştı cananım, emziği ağzından asılarak çıkarıp tekrar sokup tekrar çıkarıyordu, sonra kenarlarını tutacağını sokuyordu ağzına  :k06: bende gittim dişlik aldım hiç beğenmedi hanım  :ehi: illa ya emzik ya da silikon kaşık  :ehi: :ehi:
sonunda çıkardı da rahatladı biraz, bakıyorum da her geçen gün büyüyor daha da belirgin oluyor dişi, çok tatlı yaa  :love9: :love9:
Allah inşaallah bizimki gibi kolayca çıkarmanızı nasip eder sizlere de ağrısız sızısız  :amin: :amin:
vay ipek hanım beğenmiyor kaşıkla oynuyo demek ne tatlısır o tek dişiyle  :k06: :k06: :nazar: :nazar: maşaallah canım inş. bizlerde öyle kolay atlatırız diş sıkıntımız olmaz  :amin: :amin:

eylül senin eşinde benimki gibi adam zannediyor diş çıkınca gerekir dişlik dişi yok ki dişliği napcak diyor   :ehi: :ehi: bilmiyorsanız bilenin sözünü dinleyip sorun dimi ama seninkide ayrı gitmiş emzik almış ha  :ehi: :ehi: :ehi: oyyy bunlarda böyle babalar işte bu acemi halleriyle çok gülünç oluyorlar  :k06: :k06:

banu_fth

aynen yaa gıtmıs emzık almıs  :ehi: :ehi: :ehi:  nası tanıycam ben bu dıslık nası bıse dedı  :ehi: :ehi:
diş kasıyıcı fılan yazar ustunde dedım.. damak kasıyıcı fılan bıse yazar ıste alakalı dedım ..

meger emzık ustundede damak bişeyı yazıyomus onu görunce almıs :ehi: :ehi: onu aldıgı yerde dıslık satılmıyo zaten yokmus :ehi: :ehi:

ay Allahım cocuk elını ıssırıyo kasıyo nası ama canına vuruyo bellı bende dıslık geldı dıye bı sevınıomkı posetı actım ne görım  :-ooo :-ooo emzık  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

hıcbıse bılmıosan nete baksaydın dedım dişlik yazıp resımlerıne bakaydın  :caca: :caca:

:ehi: :ehi: :ehi:

senınkıde hosmus dısı yokkı  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ayy evet ıpekcık tek dısli canavar  :k06: :k06: :love9: :love9: pek tatlıdır umarım ıstahını etkılemez cok hemen toparlar  :amin: :amin: :nazar: :nazar:

<<<betty>>>

teyzeleri ipeğimin 2. incisi de patladı dün  :hello2: :hello2: :hello2:

banu_fth

ayyyyyyy ama çok cabuk çıkmııışş .. ikinci de hemen böle arkasından gelirmiymiiişş ..

olley yaa maşşallah kuzuma .. biz de bugün aşı oldu k anam 3 tane yaptılar yaa  :crybaby2:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: eylül_üm - 11 Haziran , 2012, 15:58:45
ayyyyyyy ama çok cabuk çıkmııışş .. ikinci de hemen böle arkasından gelirmiymiiişş ..

olley yaa maşşallah kuzuma .. biz de bugün aşı oldu k anam 3 tane yaptılar yaa  :crybaby2:

canım ben de şaşırdım, dün öğleden sonra farkettim, 2-3 gündür çok huzursuzdu yine,
dün bu saatlerde deprem oldu burda  :sad1: hep sokaklardaydık çocuğumda hep mızıldıyordu, ben de hissetti herhalde kötü olduğumuzu, korktuğumuzu diyordum, ihtimal vermiyordum, akşama doğru eve girince farkettim, sonra tecrübeli arkadaşlara sordum, arka arkaya çıkarmış alttaki dişler...

ezgişe de kıyamam ya, çok üzülüyorum aşı olurken bebişlere, eşim annem falan bakamıyor zaten ama Allah tan ben biraz soğukkanlıyım,
yoksa çocuğumu aşıya götürecek kimse de olmayacak  :ehi:

xxcansuxx

xxcansuxx

bizde hala bi şey yok eşimde eeee bunun dişi çıkarsa yemeğede başlar diyor  :k06: :k06: nolcaktıki dedim gün gün hareketleri değişiyorken bebelerin bize çok çabuk büyüyorlar demek düşüyor... keşke hep bebek kalsa diyorum bazen  :love9: :love9: :love9:

banu_fth

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

hemşire tut diyince herkes dışarı çıkıcak .. ipekle hemşire kalıcaklar  :toothy10: :toothy10:

neyseki sen ölesin .. bugün ilk kez ben tuttum ne kötü bişe yaa .. kafam başka tarafa bakıo içim cız ediyo yaa .. hep eşime tutturuyordum .. ilk kez ben tuttum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: eşimde başında konuştu kafasını sevdi .. yakar dedi hemşire hakkaten yaktı heralde yoksa çok ağlamazdı ..

ama masadan kalktı sustu yavrum bi kaç kez auuvvv diye bağırdı ..gözünden yaşlar geldi .. sona ben bişiler yaptım güldürdüm onu babası kucaklamıştı ..

neyse atlattık şükür  :amin: :amin: bir daha 1 yaşında gitcez  :hieyt: :hieyt: o zamana kadar yok aşı filan ohh şükür yaa ..

çıkarken babası diyo kızım 6 ay daha gelmiycez merak etme  :opucuk:   :ehi: :ehi:

ayy aman iyi bari yaa arka arkaya çıksın bitsin ..

çok geçmiş olsun cnm yaa .. sokaklarda geçirdiniz demek  :honk:  Allahım yaşatmasın bi daha ..

istanbulda olduğundada ben emziriyordum başım döndü sandım ..koltuk sağa sola sallanıyo gibi oldu .
eşime dedim o hissetmedi diye yok başın dönmüş dedi .. 10 dk sona netteki haber sitelerine düştü haberi .
hakkat deprem olmuş dedi ..  :icon_pale:

Allaha emanetiz yaa.. korusun hepimizi ..yavrularımızıda  :amin: :amin: :amin: :amin:

huzursuz derken hep bişiler mırıldanıyor hiçbişeyden memnun olmuyor mu ??
uykusuda yarım yarım mı ?? sinirli mi ??

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Haziran , 2012, 16:09:55
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 11 Haziran , 2012, 15:48:44
teyzeleri ipeğimin 2. incisi de patladı dün  :hello2: :hello2: :hello2:
:nazar: :nazar: :nazar: ipek hızlı çıktı vayyy  :nazar: :nazar: :k06: :k06:

canım arkadaşım dediki ilki çıktıktan sonra diğer yanı 10 gün içinde çıkarmış hemen, bizimde 1 hafta olmamıştı maşallah  :nazar:  :nazar:
15-20 gün sonra da üstler başlarmış  :dontknow:
darısı sizin prensenlerin başına inşallah  :amin: :opucuk: :opucuk: