2011 Aralık - 2012 Ocak Şubat Bebekleri

Başlatan ƓĤ♡SƬ, 19 Ocak , 2012, 02:21:13

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Nisan , 2012, 22:22:15
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Nisan , 2012, 22:15:21
:y25: :y25: :y25: 4 gündür kakasını yapmıyor oğlum kızlar ya.onun öncesinde de 1 bucuk gün yapmamıstı sonra kulak çöpü ile zeytinyağı sürdüm poposuna.bi çay kasığı da içirdim hemen yaptı.ama 4 gündür yine yapıyorum ama yok yapmadı.baska ne yapacağım :honk: :honk: :honk:
bence sen müdahale etme öncesindede yapmasan zeytinyağı iyiymiş... bağırsak düzenleri oturmaya başlıyor sanırım benimkide artık çok kaka yapmıyor 1-2 gün yapmıyor ertesi gün 2 kez yapıyor ama gözlüyorum huzursuz değil bir ara burada da sormuştum onlarda normal olabileceğini söylemişlerdi alıştım bende korkmuyorum... bence yapamama sorunu olsa zeytinyağı ile yapardı normal biyolojik bir durumdur canım yarın yapar inş.
evet normal banırım.3 gün bekledim 3 gün yapmaması normal diye beklemistim.ama 4 5 gün olunca canım sıkıldı.. :y25: .zeytinyağını demet söyledi doktoru söylemis popusa sür diye.faydsı oldu ilkinde sükür   :amin: ama sonrasında fayda etmedi.bakalım bi daha ne zaman yapacak.normalde günde 5 6 kez kesin yapardı kakasını.simdi bugün yapınca altın bulmuş gibi sevindim resmen  :k06: :k06: :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2012, 19:33:49
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Nisan , 2012, 19:30:55
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Nisan , 2012, 22:18:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Nisan , 2012, 22:13:06
canan balım ordamısın,,nasılsın buğlemin keyfi nasıl. :flowers: :opucuk:
KIZLAR sizin bebişleriniz nasıl?
ayy gülücük atıyorlar ya bebislerimiz artık  bitiyorum.hele uyanınca o kadar masum tatlı oluyorki oğlum.hemen gülüyor.sürekli aguluyor.emeklemek için çabalıyor bizimki biraz.bide dönmeye calısıyor.sinirlenince büyük adam gibi koltuğa vurup sesini yükseltiyor :love7: :ehi: BAKTIKCA OĞLUMA ŞÜKREDİYORUM.ALLAH herkeze versin diye. :amin:
canım yeni gördüm burdayım benimki sürekli konuşma ses çıkarma çabasında karşısında konuş sana laf yetiştiriyor... bugün uyurken kanepeden dönüp düşmüş  :icon_pale: :icon_pale: ben odadan çıkmıştım yerde görünce ağlar çok korktum başını kaldırıp ayaklarını çekiyor yarım dönüyor... tekmeleri iyice hızlandı...

maşaallah paşaya bende öp öp doymuyorum akşama kadar seni verene kurban olayım şükürler olsun diye diye seviyorum  :amin: :nazar:
ayy kıyamam ben ona  :opucuk: nasıl düşmüş bak yaramaza  :y25: .iyi bari ALLAH korumus güzelim.  :amin: ..bizimki de öyle artık kanepede yanına destek yastık koymadan bırakıp bi yere gidemiyorum.ses çıkarması çok güzel değil mi.ben konususyorum oda bena laf yetistiriyor resmen...
5.gün bugün sabah yaptı kaka sonunda.ama devamı yok.şükür yine. :amin:
bak çok şükür yapmış kasrim normal artık benimkide uzun süre yapmıyor ama hiç 5 gün olmadı...
sık sık çiş yapıyoruz  :k06: :k06:
:k06: masallah aman yapsınlar.çiş bizimkide çok yapıyor  :nazar: artık çiş yapma olayınada masalalh diyorum :ehi: çıkıyor artık bi rahatzlığı çıkacak diye.doğdu doğalı hastaneden çıkamadık. :honk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

KasrıCinan

canan tatlım bebek arabanın resmini yollarmısın bi.biz yeni alacağız karar veremedim.hafif olsun çift yönlü pusetli olsun istiyorum bakalım istediğim gibi bulabilecekmiyim.pek sanmıyorum ama :icon_scratch:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Nisan , 2012, 21:57:51
canan tatlım bebek arabanın resmini yollarmısın bi.biz yeni alacağız karar veremedim.hafif olsun çift yönlü pusetli olsun istiyorum bakalım istediğim gibi bulabilecekmiyim.pek sanmıyorum ama :icon_scratch:
netten buldum benimkisini... yükleyim şimdi... çift yönlü kullanımı kolay rahat öyle başka öz.yok...

xxcansuxx

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Nisan , 2012, 20:02:49
HUUU CANAN NEREYE GİTTİN BALIMMM :director: :director: :director: :director: :director:
kız uyanmıştı yazmadan çıkmışım sana kusura bakma canım ya :opucuk:

KasrıCinan

hımm tamam tesekkür ederim.travel sistem alacağım ama çift yönlü pek yok.neyse bakalım hangisi nasip olacak

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2012, 22:02:49
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Nisan , 2012, 20:02:49
HUUU CANAN NEREYE GİTTİN BALIMMM :director: :director: :director: :director: :director:
kız uyanmıştı yazmadan çıkmışım sana kusura bakma canım ya :opucuk:
artık bebekli hatunlarınız.ne kusuru canım önemli değil.cevap gelmiyorsa zaten kesin minik uyanmıstır :ehi: :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Nisan , 2012, 22:04:13
hımm tamam tesekkür ederim.travel sistem alacağım ama çift yönlü pek yok.neyse bakalım hangisi nasip olacak
ben travel hiç araştırmadım bu denk geldi aldık öylece nasip kısmet işi gerçketen inş. güzel gönlüne göre bulursun...

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2012, 22:07:17
ben travel hiç araştırmadım bu denk geldi aldık öylece nasip kısmet işi gerçketen inş. güzel gönlüne göre bulursun...
amin sağol insallah

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 04 Nisan , 2012, 22:11:55
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 04 Nisan , 2012, 22:07:17
amin sağol insallah
cnm ben çıkar kız acıktı...

KasrıCinan

bizim sayfanın güzell annişleri nerelerdesiniz :director:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Nisan , 2012, 20:53:11
demetten haberin var mı canımm

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Nisan , 2012, 20:54:50
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 05 Nisan , 2012, 20:53:11
demetten haberin var mı canımm
evet canım neti bozulmuş.net gelince gireceğim dedi.ipeğin bebek mevlütünü okuttular iste geçenlerde.dün görüstük.en yakın arkadasının kardesi sehit olmus  :y25: :y25: .çok üzülmüs.ağlıyorum sabahtan beri diyordu.baya üzgün yani...