27 Nisan , 2024, 19:14:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canım Cips(Ruffles)Yemek İstiyor Zararlı Olurmu

Başlatan esmerim:)), 18 Ocak , 2012, 13:26:18

« önceki - sonraki »

esmerim:))

Kızlar ben hamıle kalmadan once cıps ve kolayı cok tuketırdım.Hamıleyım 4aylık kola hıc ıcmedım ıcmemde cok zararlı bılıyorum.Ama canım cıps ıstıyor suanda kesıldı ama bır ara cok ıstedım gece ruyamda bıle yemısım.Alıp yesem bır zararı olurmu acaba

minis33

Ben yedim bişey olmadı :) canın çok istiyorsa ye canım ne olcak

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: cips zararlimi niye yemicekmisin  ??? hamilelikte hersey yiyebilirsin ama herseyi dozunca yemeli abartmadan  ::) ben arada canim cekince colada iciyom bi kac kerede bisey olcani sanmiyorum
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

<<<peri masalı >>>

BENİMDE CANIM CİPS İSTEMİŞTİ YEDİM AMA ÇOK YEMEDİM SANIRIM ABARTMADAN YERSEK BİŞİ OLMAZ YA SONUÇTA CANIN İSTEMİŞ

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: minis33 - 18 Ocak , 2012, 13:36:19
Ben yedim bişey olmadı :) canın çok istiyorsa ye canım ne olcak
saol adım yıcem:) ya ben yenı hamıleydım o zaman esım yedırmıstı canın kalır ye dıye ama ozamanlar cok kusuyordum yenı basıydı daha dorıtos yemıstım soslu olandan sevmemde onu agır geldı sanırım onu ogutene kadar mıdem cok gaz yaptı bebıs ıstemedı.ama sımdı baya gectı sadesınden yıcem.suanda canımın ıstedıgı gectı zaten onceden coktu ama bu seferde yemedım bı zararı olurmu dedım yıcem

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ocak , 2012, 13:40:31
:icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: cips zararlimi niye yemicekmisin  ??? hamilelikte hersey yiyebilirsin ama herseyi dozunca yemeli abartmadan  ::) ben arada canim cekince colada iciyom bi kac kerede bisey olcani sanmiyorum
cnm cıps normaldede cok zararlı bısey yagından dolayı hamılelere dahada zararlı tuzlu agır.ama ben hamıs olmadan once hergun gunde 1paket yerdım alıskanlıgım var.kolayada oyle kola ıcmem ama cok zararlı cok asıtlı.ama cıps yıcem.bebısımın saglıgı herseyden onemlı gerekırse hıc yemem olur bıter.ben hıc dısarıdan bısey yemedım hamıle kaldıgımndan berı yanlızda tatlıyı cok severım cıkolata ve pasta yıyorum kalıtelı yerlerde,ekler falan..

Alıntı yapılan: happines - 18 Ocak , 2012, 13:43:00
bence az miktarda yesen bir zararı olmaz.
saol cnm aldım yıecem bakalım bı zararı olmasında az dedıgın ne kadar mesela

Alıntı yapılan: lcy - 18 Ocak , 2012, 13:42:32
BENİMDE CANIM CİPS İSTEMİŞTİ YEDİM AMA ÇOK YEMEDİM SANIRIM ABARTMADAN YERSEK BİŞİ OLMAZ YA SONUÇTA CANIN İSTEMİŞ
evet orta boy paket aldım bırazcık yıyım barı.

elifyusufduru

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Ocak , 2012, 13:40:31
AYNEN BENDE HERSEY YIYORUM DOZUNDA... ABARTMADIGIM SÜRECE SERBEST :hello2:

KONYALI

canım rahat ol sen..canın ne ısterse ye valla..paket paket yedım hemde cipsleri..son aylarımda kolada içtim..zaten son haftlarda hıcbırsey hararetıne kar etmıyor..herseyı denıceksın...ilk aylarda içme ama son aylar dıyorum bak..ve allaha cok sukur topaç gibi bır kızım oldu..doktorlara ne sorsan yasak dıyor..helekı benımkı o yasak bu yasak sınır edıyordu benı..hıcbırını dınlemedım yedım 22 kılo aldım tam..sımdı 9 kılom kaldı vermey calısıyorum oda gıdıcek ınsallah..kaç kere hamıle olacaksın tadını cıkart sıkıntı yapma kendıne

lagrima

kola önceden de içmezdim şimdide içmiyorum ama cips falan yiyorum..

almila__