27 Nisan , 2024, 22:26:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

8.Yemek Yarışma Kategorisi ''ÇORBALAR'' Başvuruları Başladı!!

Başlatan hüzünden_gelme, 17 Ocak , 2012, 22:45:12

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet bebeğimonline nın becerıklı hatunları 8.yarısmamız start almıstır ..  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Dopdolu heycanli  :muzz: :muzz:
Yarismalarimizin  :occasion14: :occasion14: :occasion14:
Biri bitiyo  :hieyt: :hieyt:
Biri basliyo   :occasion5: :occasion5:

Amacımız hem pratik yemek tarifleri öğrenmek,hem eğlenmek hemde birlikte hoşça vakit geçirmek.

Umarım bol katılımcı olur  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Bu yarışmamızda ÇORBALARLA Yarışıcagız .. Artık Sizin hayal gücünüze ,ve görselligenize kalmıs süslemesi   :occasion5: :occasion5:

KURALLAR :

1.Yarışmamız tamamı ile kendi yaptığımız yemeklerden oluşacak.Yani netten alıntı hiç bir yemek tarifini kabul etmiyoruz.Eğerki alıntı yapıldığı taktirde yarışmadan diskalifiye olucaktır.

2.Yarışma katılımlarınızı bana tekrardan ulaştırmak için özel mesaj sistemini kullanabilirsiniz.

3.Gönderimde bulunduğunuz yemeğinde muhakkak Malzemeler ve Yapılışını da yazarsanız sevinirim.

Son Katılım : 21 OCAK CUMARTESİ

tweety0555

ben gene yenılgıye doymadım kaynanamın corba tarıfı ıle katılacagım:)))

hüzünden_gelme

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

tweety0555

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Ocak , 2012, 23:12:55
corbami  :-\ :-\ :-\ tatli olsaydi keske gecende baklava acmistim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ahhahaha maalesef elımızde tatlı kalmadı corba yap sen en ıyısı :toothy10: :toothy10:
zaten ne yağpsam yarın yarısmada lazım olur dıye foto ceker olduk manyaklastırdı bu ozge bızı :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: tweety0555 - 18 Ocak , 2012, 09:47:10
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 17 Ocak , 2012, 23:12:55
corbami  :-\ :-\ :-\ tatli olsaydi keske gecende baklava acmistim  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ahhahaha maalesef elımızde tatlı kalmadı corba yap sen en ıyısı :toothy10: :toothy10:
zaten ne yağpsam yarın yarısmada lazım olur dıye foto ceker olduk manyaklastırdı bu ozge bızı :ehi:

:k06: :k06: :k06:

alemsinn yaaa  :k06: :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

nisan rüzgar

öylr ilginç çorbalar bilmem ama katılıyorum bu akşam yapmıştım bi çorba çekeyim bari şimdide :violent1:n :k06:

βαlκιz

başka yarışma yokmu çorba olmasaydı keşke  ::) başka hangi yarışmalarınız var özge hanımcım  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

medine

;D
Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 19 Ocak , 2012, 19:38:46
öylr ilginç çorbalar bilmem ama katılıyorum bu akşam yapmıştım bi çorba çekeyim bari şimdide :violent1:n :k06:
Katillllll canum katiiilll becerikliisin zateeennnn sana guveniyorummmmm :hello2: :hello2:
sen benim herseyimsinn:)

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: βαlκιz - 19 Ocak , 2012, 19:38:53
başka yarışma yokmu çorba olmasaydı keşke  ::) başka hangi yarışmalarınız var özge hanımcım  :k06:

:k06:

oylamaya göre sectık çorbalar yarısmasınıda zaten bacım en yuksek alan çorbaydı..
biede kahvaltı sofralarını yarıstırıyoruzz  :hieyt: :hieyt:

hüzünden_gelme