८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

31 aralık 2012
annesinin babişinin en kıymetlisi mis kokulumuz can parçamız artık çok az kaldı kavuşmamıza bunu bugün daha iyi hissettim  :love9: :love9:  yeni bir yılda geleceksin yepyeni olacak hayatımız baştan aşağı seninle değişecek, gökkuşağı gibi rengarenk olacak Allah ın izniyle :nazar: :amin:  hep birlikte gülücükler saçıp hep birlikte hüzünleneceğiz...  biz babanla birken seninle daha bir birbirimize   bağlanayıp daha güçlü BİZ olacağız :love7: :love7:  eskiden dediğim "şu gurbette kimimiz var bir sen bir ben" sözüme birde en kıymetlimiz canım kızımız sen ekleneceksin  :love9: :love9:

1 ocak 2012 itibariyle de 38+0 olup 39.haftamıza gireceğiz kavuşmamıza 15 gün kaldı mis kokulum... şükürler olsun seni verene şu an yalnızlığıma bile tepiklerinle ortak oluyorsun  :y25: :y25: bu günlerimize şükürler olsun  :amin: :amin:   

1 0cak 2013

meleğim  kos koca 1 yılı devirdik seninle  :love9: :love9: :love9: bunları yazmışım sana geçen yıl :love9: :love9: :love9:  o zamanda babişin çalışıyordu 31 aralık günü kızımla başbaşayım diyordum dünde öyle oldu ama bu kez karşımda gülüyor oyunlar oynuyordun sana dokunup doyasıya öpebiliyordum  :love7: :love7: :love7: çok şükür rabbime evimizin neşesi arttı muzip meleğim meğer bir yanımız eksikmiş sensiz iyi ki varsın rabbim ayırmasın  :amin: :amin: :amin: bu arada yaşına 10 gün kaldı bugün şeker siparişi verdik doğumgünün için :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
babişin masal kitabıda aldık sana okuyacak oturup dinliyor sayfaları çeviriyorsun ya bakalım uyumadan önce alışırsan güzel olcak  :aferin: :aferin:
prizlere çiçeğe gidince buğlem hayır diyorum kaçıp geliyorsun ortaya parmağınla hayır diyorsun
en büyük zevkin bebeklerine bir  şeyler yedirmek ve onları uyutmak yastığa koyup poponu sallaya sallaya ayağında salladığını sanıyorsun  :k06: :k06: :k06: çok şekersin çokkk  :hungry: :hungry: :hungry:
şimdilik bu kadar daha yazarım aklıma geldikçe A.E.OL MİNİĞİM

xxcansuxx

bal kızım 4 gün sonra ilk yaşına giriyorsun rabbim daha nice nice yaşgünlerini göstersin sağlıkla huzurla :amin: :amin: :amin:
geçen sene bu zamnlar dr teyzene ama benim sancım yok bu bebe geç mi gelcek ne diyordum geldin geliyorsun derken 11 ocak gününün sabahı kendimizi hastanede bulduk akşamına da evimize 3 kişi döndük kucağımızda sen vardın sabah göbüşde akşam kucakda  :love7: :love7: :love7:
canım kızım şimdi yanımdasın o minnak ellerin büyümüşde  kalem tutuyorsun bu arada baktım koltuğumu çizmişsin :k06: :k06: :k06: gözüme gözüme kağıdı sokuyorsun şimdide  :k06: :k06: :k06: ilgilenmemi istiyorsun

tamam tamam geliyorum sana yumulmaya geliyorum kaçççç benden  :hungry: :hungry: :hungry:

xxcansuxx

11 ocak 2013

kuzummmmmmmmmmmmmmm bugün doğum günün geçen sene anan senin için ne ağrılar çektide o cılız sesini duydu... mis kokulum evlat kokusu cennet kokusuymuş ya ben o kokuyu seninle içime doldurdum rabbim nasip etti çok şükür sen oldun bu ilk yaşında çifte kutlama yaptık aslında sen hemde abla oluyorsun kardeşin 4+6 günlük mercimek kadardır belki ama oda senin ilk yaşına iştirak etti çok şanslısın çokkkk :k06: :k06: :k06:

sana çok çok yazmak istiyorum ama öyle yorgunum ki kardeşinle dinlemeye ihtiyacım var sen melekler gibi uyuyorsun dünya umrunda değil bu geçici dünyanın geçici heveslerinede hep böyle umursamaz ol mis kokulum tamam mı  :aferin: :aferin: annen seni ilk günkü gibi yaşın kaç olursa olsun sarıp sarmalayıp o gıdının altından koklayarak öpecek... A.E.OL NİCE GÜZEL YAŞLARIN OLSUN KUZUCUM  :amin: :amin: :nazar: 

asya81

tekrar tebrıkler canım yaşınız hayırlı olsun :flowers: boool bol uyu dınlen fırsat buldukça yoksa 9 ay sonra n oluyor biliyorsun ;D biz suan dusunemıyoruz ama nasıpse 3 yas olsun araları ısterım.tabı o sıra sen coktan ikisınıde ortaya cıkarmıs olucaksın insallah :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ocak , 2013, 11:27:39
tekrar tebrıkler canım yaşınız hayırlı olsun :flowers: boool bol uyu dınlen fırsat buldukça yoksa 9 ay sonra n oluyor biliyorsun ;D biz suan dusunemıyoruz ama nasıpse 3 yas olsun araları ısterım.tabı o sıra sen coktan ikisınıde ortaya cıkarmıs olucaksın insallah :amin:
sağolasın teyzesi  :opucuk: :opucuk:
yani hemen hemen 1 sene sonra hamiş kalmayı istiyorsun doğdu doğacak derken 3 yaş olur  :k06: :k06: :k06: 1 sene dediğin ne ki zaman hemen geçer  :suclu: :suclu: he ya benimkiler Allah kısmet ederse büyürler o zamana analarıda yaşlanır 2 bebe peşinde  :k06: :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2013, 11:40:00
Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ocak , 2013, 11:27:39
sağolasın teyzesi  :opucuk: :opucuk:
yani hemen hemen 1 sene sonra hamiş kalmayı istiyorsun doğdu doğacak derken 3 yaş olur  :k06: :k06: :k06: 1 sene dediğin ne ki zaman hemen geçer  :suclu: :suclu: he ya benimkiler Allah kısmet ederse büyürler o zamana analarıda yaşlanır 2 bebe peşinde  :k06: :k06: :k06:
aynen oyle bacım 1 sene :-ooo :-ooo cok az zamanım var :toothy10: :toothy10:dınleneyım gezeyım tozayım desen ne mumkun sımdı bıle :-ooosenınkı daha mantıklı sanırım.ama ben kızı ayakta sallıyorum korkuyorum karnım burnumda ayagımda bu :cildir:doğunca ayagımda yıne cadı dıgerı kucagımda :cildir:bızımkının sallanmayı bırakacağı yok

xxcansuxx

gerçekler acı mı geldi  :k06: :k06: :k06: 1 sene çok çabuk geçer canım  :suclu: :suclu: :suclu:

şimdi ilk aylarımdayım buğlem daha emekliyor zaptetmek daha kolay odada oyuncaklarıyla beni üzmüyor...
bir iştah sorunu var onuda takmıyorum artık... birde hafif hani ayağımda sallasamda kucağıma alsamda yormuyor beni  :ehi: :ehi: :ehi: ama o 2 yaşımda olsa şartlar böyle olmayacaktı bende gün içinde daha çok yorulacaktım onun peşinde öyle oluncada hep erteleyecektim bebe konusunu tam zamanıda geldi diye düşünüyorum ya bakalım hayırlsı tek sıkıntı doğduğunda... zamanla buğlemde alışacak lafdan anlayıp beni üzmeyecektir inş. :aferin: :aferin: :aferin:

sorma ya buğlemde ayakta sallanark uyuyor ama akşamları babası geldiğinde uyumamış oluyorsa babası sallıyor  :love7: :love7: gündüzde çok uykusu gelmediği sürece ayağıma almıyorum alır almaz uyusun diye  :k06: :k06: o emziğini bulup ağzına alıyor kırlentlere kafasını koyyarak uykusu geldiğini belli ediyor  :aferin: :aferin:

asya81

:nazar: :nazar: :nazar:baba yardım edıyormus bızde yok malesef :cildir: :cildir: 2.yede eder bacım sen korma.derlerkı 2.bebek daha uslu olur.gor bak senın 2.beben ne versen yıycek :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ocak , 2013, 12:17:31
:nazar: :nazar: :nazar:baba yardım edıyormus bızde yok malesef :cildir: :cildir: 2.yede eder bacım sen korma.derlerkı 2.bebek daha uslu olur.gor bak senın 2.beben ne versen yıycek :amin:
eşim geç,yorgun geliyor oysa ben işleri toparlayım sen kzı uytta derim hiç yapmam demez alır laptopu karşısına kızı ayağına salla babam salla  :love8: :love8: bana o bile çok iyi geliyor...
inş. öyle olur herkes öyle diyor ama onunda buğlem gibi çıkma düşüncesi çıldırtıyor  :cildir: :cildir: buğlemde ona bakarak yer diyorlar falan bakalım göreceğiz buğlemde ondan görüp memeye sarılıyormuş  :k06: :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Ocak , 2013, 12:24:46
Alıntı yapılan: asya81 - 12 Ocak , 2013, 12:17:31
eşim geç,yorgun geliyor oysa ben işleri toparlayım sen kzı uytta derim hiç yapmam demez alır laptopu karşısına kızı ayağına salla babam salla  :love8: :love8: bana o bile çok iyi geliyor...
inş. öyle olur herkes öyle diyor ama onunda buğlem gibi çıkma düşüncesi çıldırtıyor  :cildir: :cildir: buğlemde ona bakarak yer diyorlar falan bakalım göreceğiz buğlemde ondan görüp memeye sarılıyormuş  :k06: :k06: :k06:
allah yardım etsın bacım başa geldımı hersey çekılır allahın iznıyle :amin: banada dıyorlar 2. daha uslu olur dıye ama benımde içimde kurt gelen gıdenı aratırsa dıyor :toothy10: :-ooo

ayy

yeni yaşınız kutlu olsunnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağlıcakla diğer meleğininde yaşlarını kutlamak nasip olsun ailecek inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ﻪկկ ❤ ☾ - 12 Ocak , 2013, 16:21:44
yeni yaşınız kutlu olsunnn :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağlıcakla diğer meleğininde yaşlarını kutlamak nasip olsun ailecek inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:amin: :amin: :amin: aminnnn ayşemmm darısı başına olcak inş.  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

16 ocak 2013
canım buğlemim yaşına girdiğin büyüdüğün bu kadar mı belli olur hareketlerin daha bir büyüdü  :nazar: :nazar: abla da olacağın için mi yoksa bana öyle geliyor  :love7: :love7: :love7:
laptopa gelip tuşlara basıyorsun sana bebeğin nerde uykusu gelmiş eee eee de haydi diyorum gidip bebeğini buluyorsun hemen  :aferin: :aferin: :aferin:
hala yürümüyorsun doğumgününde baktım sandalyeyi itekleyp arkasında sen adımlıyorsun ondan destek alıyorsun aynısını yürütecinede yapıyorsunda çok tehlikeli annem kaldırdım  :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale:
meleğim seni kucağıma oturttum bugün "bak burda kardeş var diyerek" kardeş fikrine alıştırıyorum  :k06: :k06: annem birlikte güzel güzel büyüyeceksiniz bebeğine öyle anaç yaklaşıyorsun ki babişin bu 2.yi büyütür diye takılıyor  :ehi: :ehi:
canım kızım seni gözümün önünde gördükçe, göbüşde de kardeşinin varlığını düşündükçe,babişde gelip bizlerle yakından ilgilendiğinde ohhhh diyorum çok şükür rabbime  :amin: :amin: :amin: benden mutlusu olmuyor iyiki varsınız canlarım rabbim daim etsin huzurumuzu bu günlerimizi aratmasın  :amin: :amin: :amin:

kardeşin de büyüyor seninle 5+4 oldu kuzum
sense 1 yaş 5 günlüksün bugünkü uğurlu rakamımız 5 sanırım  :k06: :k06: :k06:

a.e.olun yavrularım canımdan öte cansınız rabbim sizi korusun  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

26 ocak2013
mis kokulu meleğim büyüyorsun artık herbirşeyden anlıyorsun 2 gündür aykta duruyorsun tutunmadan  :nazar: :nazar: kanepeye kalkıyorsun ordan öne gelip totoyu destekliyorsun cesaret gelince totoyuda serbest bırakıyorsun uzun uzun ayakta duruyorsun  :k06: :k06:  :nazar: :nazar: gören yakında yürür diyor açıkcası çokda heves etmiyorum birkaç ay geç yürüsen sağlıkla tabiii hiçde şikayet etmem  :suclu: :suclu:
babişin dün peluş köpek almış yumuşacık çok sevdin kucağına basıp basıp öpüyorsun babişin beni öp diyor öpmüyorsun  :k06: :k06: :k06:
2 gündür gribim güzelim seninle çok oynayamıyorum sen üstüme üstüme geliyorsun ya içim gidiyor  :sad1: :sad1: :sad1: bir iyileşeyim acısını çıkartacağım  :love7: :love7: :love7:
kardeşinde iyi  oda seninle büyüyor  :nazar: :nazar: :nazar:
midem bulanıyor sen şaşkın şaşkın bakıyorsun bu anneme noluyor diyorsundur içimde kardeşini büyütüyorum kuzum  :love9: :love9: :love9: biliyor musun babişine diyorum bu bebişimizde buğleme benzese diye bakalım sana benzeyecek mi  :k06: :k06: :dontknow:

sizleri seviyorum A.E.OLUN   :amin: :amin: :amin: