८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

aydinays

yerimm ben buğlemi maşallah onlara. Ayy zaman ne çabuk geçiyor cnm ya 2 aylık olmuşsunuz bile. Doğurana kadar derlerdi çok doğruymuş. Şimdi zamana yetişemiyorum. Hamileyken 9 ay zor beklemiştim.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 16 Mart , 2012, 20:49:51
cnm benım yerim ben o buğlemi..prenses prenses...
cnm bızım babamızda öle maalesef,bizim babamızda sabah 6,30 da evden cıkar..aksam 22,30 dan önce gelmez..ben sıkılıyorum bazen ama napalım,onların canı saolsun,evim geçinsin,huzurum olsun..varsın babamızı özleyelim cnm...çocuklarda biraz buyudugunde anneleri olarak bir anlatıcaz onlara
bizde kızımla öptük senin prensesini  :opucuk: :opucuk:
öyle canım canları sağolsun babalarınında özleyelim  :love9: :love9: seninkide çok çalışıyormuş hayırlısı olsun... nasıl senin tatlı cadın yeni tatları seviyor mu artık annesi... bizde 4 aylık olalım başlayacağız ufaktan  :hello2: :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mart , 2012, 20:54:32
yerimm ben buğlemi maşallah onlara. Ayy zaman ne çabuk geçiyor cnm ya 2 aylık olmuşsunuz bile. Doğurana kadar derlerdi çok doğruymuş. Şimdi zamana yetişemiyorum. Hamileyken 9 ay zor beklemiştim.
senin paşanıda ben yiyeyim ayşem bakalım erkek bebenin tadı nasılmış  :hungry: :hungry: :hungry:
öyle canım zamn çabuk geçiyor gerçekten hamileyken ne nasıl bir şeydir diye meraklanırdım hafta geçmezdi... artık minnacık değil buğlem kucağı dolduruyor hırpalaya hırpalaya sevilmelik oluyor artık  :nazar: :nazar: öptük kızımla seni ve paşanı  :opucuk: babiş duymadan  :suclu: :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Mart , 2012, 15:07:01
OYY MASALLAHH BUGLEME TAM CADI OLUYOR CADIIIII  :k06: :k06:
hemde nasıl cadı... şöyle birkaç ay daha büyüse daha kendini belli eder bu cadılığı...

kevser birde tükrüğüyle bolancuk yapıyor artık kıyafetlerin yakası ıslanıyor... nasıl hevesle yapıyor gözlerinin içi parlıyor marifet yapıyomuş gibi  :nazar: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Mart , 2012, 12:01:55
senin paşanıda ben yiyeyim ayşem bakalım erkek bebenin tadı nasılmış  :hungry: :hungry: :hungry:
öyle canım zamn çabuk geçiyor gerçekten hamileyken ne nasıl bir şeydir diye meraklanırdım hafta geçmezdi... artık minnacık değil buğlem kucağı dolduruyor hırpalaya hırpalaya sevilmelik oluyor artık  :nazar: :nazar: öptük kızımla seni ve paşanı  :opucuk: babiş duymadan  :suclu: :suclu:

maşallah buğlemede. Sev annesi onu doya doya. Hemencicik büyüyorlar. Ben o ilk ayını hiç hatırlamıyorum desem yeridir. Acemilikten o kadar hızlı geçmişti ki.
Bizde sizi öptük sizi.  :opucuk:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Mart , 2012, 15:50:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 17 Mart , 2012, 12:01:55

maşallah buğlemede. Sev annesi onu doya doya. Hemencicik büyüyorlar. Ben o ilk ayını hiç hatırlamıyorum desem yeridir. Acemilikten o kadar hızlı geçmişti ki.
Bizde sizi öptük sizi.  :opucuk:
canım ya çocuk ilgi manyağı oldu bir görsen çenem hiç durmuyor sürekli konuşuyorum öpüyorum... sevgi yumağı halindeyiz  :love7: :love7:c zamn öyle hızlı geçiyor ki bunları sevmeye  zaman yetmez ne kadar sevsekte onun için sen öyle acemilikten vs diye düşünme  :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

benim ballı lokmam  bugün 18 mart 2012
sen 2  ay 1 haftalık oldun  :nazar: :nazar: :nazar:

gün gün büyüdüğünü,yeni ayında olduğunu  tepkilerinle farkettiriyorsun  :nazar: :nazar: :nazar: öyle tatlısın ki bu anneciğin sana konuşup duruyor nasıl gülüyorsun uzun uzun sesler çıkarıyorsun neşen yerndeyse :love7: :love7: :love7: o an sana yumuluyorum şu yanaklarını şap şup öpmeyeyim diyorum dayanamıyorum  :hungry: :hungry:

yastığına yatırınca başını öne doğru kaldırıyorsun artık  :nazar: :aferin:
ilgi senden düşünce aniden çığlık atıyorsun tiz bir sesle noluyo diye sana bakınca gülüveriyorsun o an biz babişinle nasıl gülüyoruz sana  :k06: :k06: cadı olacak bu kız bak gör deyip duruyor babişin...  bende aman akıllı olcak deme de cadı olcak de diye babişine takılıyorum :love8: ellerini kendi yüzüme dokundurduğumda mutlu oluyorsun  :love9: :love9: annem iyiki varsın iyiki rabbim seni bana gönderdi sonsuz şükrediyorum Allahım  seni kötülüklerden korusun  :amin: :amin:

herkese de nasip etsin rabbim senin gibi meleklerden  :amin: :amin:

KONYALI

baslamıs hareketlere demek...ak sen cadıyaaaaa..teyzesı yesın onun yanaklarını..valla bende öpuyorum canan dayanamıyorum...sımdıkte sana beraber yazıyoruz kızımla..hem hoplayarak,hem bagırarak...

aydinays

maşallah buğlemime. benim oğlumda ellerini yüzüme sürmeyi çok seviyor. Çok sık elini yüzüme sürdürürüm. Bak sen akıllı bıdık buğleme ilgi odağı olmak istermiş. Öp annesi onu bol bol. Büyüyorlar çabucak.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Mart , 2012, 14:00:05
maşallah buğlemime. benim oğlumda ellerini yüzüme sürmeyi çok seviyor. Çok sık elini yüzüme sürdürürüm. Bak sen akıllı bıdık buğleme ilgi odağı olmak istermiş. Öp annesi onu bol bol. Büyüyorlar çabucak.
ayşe yeni bir şeyler keşfediyor sanki elleri yüzümdeyken nasıl gülücükler atıyor ben eriyip bitiyorum onun tepkilerine  :love7: :love7:

canım ya büyüyorlar biz istemesekde zaman geçiyor kayranın maşaallahı var bal bal maşaallah ama onun öyle olacağı annesinden belliiydi  :opucuk:

xxcansuxx

benim şekercik kızım 20 mart 2012 veee sen 2 ay 9 günlüksün bugün  :hieyt:  :nazar:

20 ve 21 mart benim için senin gelmen adına dönüm noktasıydı dr talip amcanın beni ikna etmesi ile 21de lap. olmuştum ananen burdaydı... ve sen bizi hiç bekletmeden hemencecik gelmiştir Allahın izniyle çok şükür  :amin: :amin: 20 mart gecesi acaba yarın neler olcak nasıl geçecek diye bir sürü soru vardı kafamda o gece uyuyamamıştım hastanede bol bol dua etmiştim... korkuyordum ama ananene belli etmiyordum o daha çok telaşlıydı bilmiyordu senin için çok ama çok uğraştığımızı...o günler dün gibi aklımda  :y25: :y25: :y25: ne kadar şükretsem senin için başımı secdeden kaldırmasam yeridir meleğim.  :amin: :amin:

sen annenin babanın gözünde çok kıymetlisin, çok cadı olsanda senden bu annen hiç şikayetçi değil... az uslu olsan fena olmazdı  :suclu: :suclu:

şimdi altın açık çok seri tekmeler atıyorsun anne karnından alışıktında daha bir tekmeci oldun sen bu ay  :k06: :k06: :k06: bu kadar rahatlık yeter bağlayalım artık popuşu yerim ben o popuşu ya :hungry: :hungry: A.E.OL YAVRU KUŞUM  :amin: :amin: :nazar:   

KONYALI

aydinays

Canım benim geçmişe bakınca ne kadar da anlamlı. Rabbim hep güzellikleri yaşatısn bize. O poposunu yedim yedim.
Bende kayrayının üstünü değiştirirken bacaklarını dolmam diye seviyorum. Sanki ablıyormuş gibi gülüyor :)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 08:26:20
Canım benim geçmişe bakınca ne kadar da anlamlı. Rabbim hep güzellikleri yaşatısn bize. O poposunu yedim yedim.
Bende kayrayının üstünü değiştirirken bacaklarını dolmam diye seviyorum. Sanki ablıyormuş gibi gülüyor :)
öyle canım iyiki hayatımızda varlar çok şükür  :amin: :amin: :amin: aminnnnnnnn
ye teyzesi bizde kayranın dolma bacaklarını yeriz  :hungry: :hungry: :hungry: ya bu bebeler bacaklara mı alıyor kiloları ne boğumları oluyor ya çok şirinler  :nazar: :nazar: :love9: :love9:  alt taraf çöp şiş bizim üst bacakları boğumlu  :k06: :love9: bezin lastik izi çıkıyor o boğuma  ::)