८εռռεէ ĸօĸսlularım... abla kardeşin maceraları başlıyor :)

Başlatan xxcansuxx, 17 Ocak , 2012, 19:28:59

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: KONYALI - 10 Mart , 2012, 02:13:17
masallah cnm yıkandıgında rahatlar tabı..gerçi zeren banyo yapınca hiç uyumuyor...benım kızım tam terıs..suan ayaklarımda ellerıyle konusuyor..neler anlatıyor neler..bende bugun yıkadım ama bak hala uyanıgız...yarında halamlar gelecek misafirim var ama gene uykusuz karsılıcam misafirleri..valla tipim kaydı resmen...eşim geçen gun dıyorkı fazla gecıkmeden zeren 1-1,5 yasına geldıgınde 2.cocugu dusunelım..dedım evet kardesı olsa guzel olurda dogurcak bır kadında olsa...valla gözum yemıyor..erkeklere kolay tabı...nolcak sen dogur onlar sevsınler kuru kuru...zor cananımda böle böle buyuyecekler ıste
BENİMKİDE YIKANINCA HUYSUZ OLUYOR UYKU KONUSUNDA :cildir: BENDE 2.Yİ ŞİMDİLİK RAFA KALDIRDIM HERKES İSTEMEYİ BİLİYOR AMA BÜYÜTMEK ÇOK MEŞAKKATLİ ZOR :-ooo BEN DÜŞÜNÜNCE KABUS GİBİ GELİYOR ŞİMDİLİK :cildir:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 10 Mart , 2012, 09:52:54
Alıntı yapılan: KONYALI - 10 Mart , 2012, 02:13:17
masallah cnm yıkandıgında rahatlar tabı..gerçi zeren banyo yapınca hiç uyumuyor...benım kızım tam terıs..suan ayaklarımda ellerıyle konusuyor..neler anlatıyor neler..bende bugun yıkadım ama bak hala uyanıgız...yarında halamlar gelecek misafirim var ama gene uykusuz karsılıcam misafirleri..valla tipim kaydı resmen...eşim geçen gun dıyorkı fazla gecıkmeden zeren 1-1,5 yasına geldıgınde 2.cocugu dusunelım..dedım evet kardesı olsa guzel olurda dogurcak bır kadında olsa...valla gözum yemıyor..erkeklere kolay tabı...nolcak sen dogur onlar sevsınler kuru kuru...zor cananımda böle böle buyuyecekler ıste
BENİMKİDE YIKANINCA HUYSUZ OLUYOR UYKU KONUSUNDA :cildir: BENDE 2.Yİ ŞİMDİLİK RAFA KALDIRDIM HERKES İSTEMEYİ BİLİYOR AMA BÜYÜTMEK ÇOK MEŞAKKATLİ ZOR :-ooo BEN DÜŞÜNÜNCE KABUS GİBİ GELİYOR ŞİMDİLİK :cildir:
kızlar suyunu hafif sıcak yapın yakmayacak şekilde ben dirseğimle bakıyorum eşim biraz soğuk olsun "bu su soğuk bebeyi sıcak su yorar, uyutur böylece" der hep ben ondan duydum ilk... gerrçekten haklıymış bir deneyin isterseniz sıc.nasıl ayarlıyorsunuz bilmiyorumda... bol bol su döküyorum gerçekten mayışıp kalıyor buğlem  :nazar: :k06: bende 2.yi hemen isteyenlerdenim hala fikrim değişmedi bu kadar uykusuzluğa rağmen :suclu: :suclu: sebebi bunu büyütüp rahata erersem 2.yi düşünemem madem bu kadar rahatsızım 2.de bu arada büyür diye düşünüyorum... eşime diyorum o zaman yardımcı şart diye tamam diyor anneni çağıralım  :ehi: :ehi: hayırlısı olsun böyle dediğimize bakmayın çok zor ya bebek büyütmek hele ilk bebek çok zormuş tecrübesizlik  :sad1: :sad1:

xxcansuxx

10.03.2012
benim ballı lokma kızım 2.ayımızı bugün itibariyle geride bırakıyoruz... 3.ayımıza MERHABA diyeceğiz yarın  :love9: :love9:

2.ayın içinde 40mız çıktı, ilk gezmemiz çok eğlenceliydi :occasion5: , ilk alışveriş merk. bu ayımızda gittik :aferin: , son 1 haftasında cadı mı cadıydın hiç susmadan ağlayarak sesin kısıldı  :sad1:, yine pişik oldun 2 gündür :sad1: ama bu sefer anne daha sakin biliyor ki geçecek Allah ın izniyle :amin: :amin:

bakalım bu yeni ayımızda seninle ne serüvenlerimiz olacak...  :love9: :love9:
Allah a emanetsin yavrum ha sanırım sab simplexs sana iyi gelecek yada yine misafirler varken bana inat yaptın uyudun bugün... gece bilemedik yarın çıkar kokusu  :k06: :k06: neden uyuduğunu anlarız   ;) Allah rahatlık versinde uyuyun gazlı bebişler  :amin: :amin:

KONYALI

cnm poposu gazdan dolayı pişik olmustur bılıyorsun demı..demekkı kızımızın cok gazı var annesi..yedıklerıne dıkkat edıyormusun cnm?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 11 Mart , 2012, 00:17:38
cnm poposu gazdan dolayı pişik olmustur bılıyorsun demı..demekkı kızımızın cok gazı var annesi..yedıklerıne dıkkat edıyormusun cnm?
ciddi misin gazdanda mı pişik oluyor bilmiyordum ferah...  yediklerime çok dikkat ediyorum canım pişik için asitli yeme içme dediler öylede yapıyorun gerçi dra sordum pişik senin yediklerinle olmaz dedi... gaz içinde yemiyorum öyle gaz yapıcıları  :sad1: :sad1: neyseki birazcık iyi ama üzeri açılan tahriş olan yerler var inş. birkaç güne toparlar  :amin: :opucuk:

xxcansuxx

11.03.2012

canım kızım 3.ayımıza merhaba dedik... artık taze bebeklikten çıktın annecim battaniyenin içinde kaybolan sen şimdi sarılamıyorsun battaniyeye  :k06: :k06:  :nazar:

bugün dışardaydık alış veriş yaptık sana ciciler aldım...  alış verişde bir bayan kucağında bebekle yanımıza yaklaştı seni sordu kaç aylık diye  2 bitti dedim onun bebişi senden 1 hafta önce doğmuş eşiyle seni çok sevdi.. maşaallah kızım sana sen o bebkten daha büyük duruyordun ama onlar gezmeye alışıkmış bebenin hiç sesi çıkmıyordu  :nazar: :nazar: bizse babanla tedirgin tedirgin çıktık dışarıya :k06: birde orda ağlıyordun satıcı kızın biri ağlıyor dedi  babişinleyken  ağlasın o hep ağlıyor dedim :honk: :honk: dedim demesinede içim yine elvermedi kısa kestim alışverişi iyikide kısa kesmişim babanın açısından  :ehi: :ehi: bende kendime yeni ciciler almayı istiyordum bu Sefer olmadı inş. bir dahaki sefer alırım sen rahtlarsın o zmana belki  :amin:

şimdi uyuyorsun gündüz uyuyamadın inş. geceyi rahat geçiririz  :amin: :amin: A.E.OL MİNİKİM   

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

xxcansuxx

13.03.2012
mis kokulu buğlemim bugün 2 ay 2 günlük oldun maşaallah sana :nazar: :nazar:
sağlıkocağında genel muayenen ve 2. ay aşıların yapıldı...çok şükür her şey yolunda... daha sedyeye yatırınca ağlamaya başladın hemşire bile  cadılığından ağlıyor dedi sana... gerçekten aşıların bitti sen nasıl ağlıyordun kucağıma aldım hemen kestin ağlamayı kurma bebek gibisin tatlı kızım ya  :k06: :k06: inş. ateş yapmaz aşıların gerçi hepsi özel aşı bunlar ateş yapmaz dedi hemşire ya bakalım... şimdi babişinin kucağında pırt pırt altını dolduruyorsun sesi geliyor  :ehi: :ehi: bu arada pişiğin geçti canım çok şükür  :amin: :amin: neyse ben şimdi yanına geliyorum kucağıma alıyorum seni veee şu altını bir değiştireyim  :k06: :k06: ALLAHA EMANETSİN KUZUM  :amin:

KONYALI

masallah kuzuma..ates yapabılır cananım korkma..hemen ates dusurucu surup ver oda düşürmezse fitil at...benım kızımda2 gun ates yapıyor asılar

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KONYALI - 13 Mart , 2012, 20:17:43
masallah kuzuma..ates yapabılır cananım korkma..hemen ates dusurucu surup ver oda düşürmezse fitil at...benım kızımda2 gun ates yapıyor asılar
biraz ateş oldu ferah teyzesi ateş düşürücü verdim düştü ama çok huysuz dudağını büküp büküp ağlıyor nasıldaa yaş geliyor bir yeri acıyor sanırım uykuya dalamıyoruz saatlerce ayağımdaydı şimdi sustu bitip tükendim  eşime bıraktım biraz dinleneyim diye... gözleri kapanıp gidiyordda uyuyamıyor yavrum  :sad1: :sad1:

Balböceği

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Mart , 2012, 00:54:22
Masallah bugleme  :nazar: :nazar: :nazar:
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yeni ayiniz hayirli olsun canim  :love9: :love9:

aminnnn tşk ederiz hakanımın tatlı annesi  :opucuk: zaman su gibi akıp giderken kzım büyüyor  :occasion5: :occasion5:  :nazar:

xxcansuxx

cadı kızım bugün 2 ay 5 günlük oldun   :nazar: :nazar: sen gittikçe cadılaşıyorsun...

babişin seni öpmeye yanaştığında sen kafanı geriye geriye atıyorsun  :k06: ben öpeyim diyorum yaklaşıyorum ağzını gere gere gülüyorsun  :love9: :love9: babişin sakallar batıyor ya ondan  diyor, o haline çok gülüyoruz her seferinde bunu yapıyorsun  :k06: :k06: 

ellerini keşfettin yumruk yapıp ağzına almaya başladın bazen parmaklaını açıp bakıyorsun... gözlerinle hareketleri takip ediyorsun... keyfin yerindeyken sesli gülüp sesler çıkarıyorsun kucakta evin her yerini seyretmeyi seviyorsun yatırınca ağlıyorsun...

brde şu sebepsiz ağlamaların olmasa akşamları tam gaz devam ağlamaya...  artık bunada alıştık desek yanlış olmaz bugün misafirlerimiz vardı kalabalıkta bana hiç düşürmediler akşam nasıl oldu anlamadım keşke her gün böyle olsa ben çok sıkılıyorum babişini çok özlüyorum 8/5 çalışan babamız olmayacak maalesef kızım... kaderimizde hep beklemek olacak evimizden sağlıkla çıkıp sağlıkla geri dönsünde :amin: :amin: Allahım kötülüklerden korusun onu ve tüm çalışanlarıda gerisi önemli değil şimdiden söylüyorum sitem etme babam neden böyle çalışıyor diye  :aferin: :aferin: şimdilik böyle kızım bakalım ilerde neler olur hayırlısı olsun hayatımın kıymetlileri Allah a emanet olun sizleri çok ama çokkk seviyorum  :amin: :love7: :love7: 

KONYALI

cnm benım yerim ben o buğlemi..prenses prenses...
cnm bızım babamızda öle maalesef,bizim babamızda sabah 6,30 da evden cıkar..aksam 22,30 dan önce gelmez..ben sıkılıyorum bazen ama napalım,onların canı saolsun,evim geçinsin,huzurum olsun..varsın babamızı özleyelim cnm...çocuklarda biraz buyudugunde anneleri olarak bir anlatıcaz onlara