Bebek bakım, banyo ürünleri vs. hk.

Başlatan MERCİMEĞİM, 16 Ocak , 2012, 16:23:25

« önceki - sonraki »

MERCİMEĞİM

Kızlar merhaba,
henüz bebeğim için bakım, banyo, temizlik, bez... vs ürünlerden hiç almadım, alan arkadaşlar neler aldınız? Memnun kaldığınız ürünler markalar varsa yazar mısınız? neler alsam hiç bilmiyorum..etrafımda fikir alabileceğim pek kimse yok ben de bu konuda hiç birşey bilmiyorum ...

KONYALI

bez ultra prima premium care kullanıyorum coook memnunum
pişik kremi nivea kullanıyorum coook memnunum
sampuan ve vucut yagu dogru yazamayabılırım suan kızım kucağımda bakamıyorum ama bübchen kullanıyorum fena değil

minis33

bende kullanmadım ama tavsiye üzerine dogal ürünlerden olustugu için bübchen marka bakım cantasıyla birlikte aldım. Sabunuda komili aldım lazım olur diye oda zeytinyaglı oldugu için dogal olsun istedim.

Aytii

bez olarak Prima kullanıyorum çok memnunum

ıslak mendil olarakta Prima kullandım şimdi baby world diye bi marka var ondan alıyorum 1 tl ye satılıyolar ve hiç zarar vermiyor yani onu bu ay kullanmaya başladım

banyo küvetini ve yastığını Carrefour'dan almıştım onlardanda çok memnunum

şampuanı mustelanın yeni doğanlar için. hala bitiremedik  :laughing7:

minis33

ben markette dün prima premium care yeni çıkandan bulamadım eskisi vardı 2-5 kg yazıyodu ondan aldım dogru mu aldım acaba ? bide 3-6 kg yazan var ondan da aldım bir paket:D

Aytii

yeni doğanlar için onlar uygun oluyor

ilk 2 - 5 kg olanını kullanırsın

sonra diğerini

zaten kilo aldıkça artık tecrübe ediyosun hangisini alman gerektiği konusunda :)

minis33

AY nasıl minicik bezler onları bile sevdim o minik poposuna nasıl takacagımı hayal etttim :)

MERCİMEĞİM

Teşekkürler kızlar...
seba medin ürünlerini de öneriyorlar ama eskiden ben yüzümde sivilce çıktığı zamanlarda sebamedin sabununu almıştım çok kötü yaptı yüzümü o yüzden bi antipatim var gerçi cilde görede değişir bu ürünler ama...
chicconun ürünlerini de çok öneriyorlar ama fiyatı çokmuş galiba benim henüz çok bilgim yok...

minis33

Chicco daha uygun sebamedden.sebamed ile bübchen en pahalısı benim araştırmama göre :) ve en cok ikisini tavsiye ettiler banada.bübchen çantası ile kampanya vardı o şekilde uygun  aldım ben tek tek alınca fiyatlar baya pahalı.