27 Nisan , 2024, 16:07:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

puset-oto koltugu

Başlatan lagrima, 16 Ocak , 2012, 12:40:43

« önceki - sonraki »

lagrima

doğmamış bebeğime oto koltugu puset olarak ta kullanılabilenlerden arıyorum.eğer uygun fiyat olursa ve Ankara olursa ilgilenirim.

lagrima

puset - oto koltugu - yürüteç - beşik - bebek arabası - eğitci oyunlar vs gibi bebek için gerekli olan şeylere ihtiyacım var. uygun fiyatlı olanları alabilirim. elinde olanlar özel msjla ya da burdan yazarak bana ulaşırlarsa sevinirim. Ankara olması tercihim. kargo ücreti olmaması açısından. aklıma gelmeyen bir çok şey vardır mutlaka bebekle ilgili giyim dısında birşey yok suan elimde. teşekkürler.

mm_ataman

merhaba.bende Kraft otokoltuğu 0-13 kg var.( kırmızı)bebeğim henüz 3 aylık. 2 kez doktora giderken kullanıldı. malum havalar soğuk dışarı çıkamıyoruz.kızım otokoltuğunda durmuyor,bi türlü sevmedi. iki yolculuktada kucağıma almak zorunda kaldım. bende başka bir marka deneyeceğim. bebek için herşeyi ince eleyip sık dokuyarak alıyoruz ama son kararı bebeğiiz veriyor.bunu dikkate alarak bebek alışverişlerinizi yapmanızı tavsiye ederim.ben 180 tlye almıştım.ilgilenirseniz 100 tl ye satıyorum.

t_ekin

mrba.benim bebegim 8 aylik.ankaradayim.bebek arabam ve tasima koltugu cok temiz.arabasini fazla kullanmadi.disari cikmiyoruz pek.ben ikisini 400 e veririm.istersen biraz daha [email protected]

lagrima

Alıntı yapılan: t_ekin - 26 Ocak , 2012, 03:14:21
mrba.benim bebegim 8 aylik.ankaradayim.bebek arabam ve tasima koltugu cok temiz.arabasini fazla kullanmadi.disari cikmiyoruz pek.ben ikisini 400 e veririm.istersen biraz daha [email protected]
bana çok dediğiniz fiyatlar. verebilecek olsam sıfırınıda o fiyata veriyorlar nette. teşekküler.

°•.ℓανιηуα.•°

ebrar biz kraftınkini 580 liraya almıştık. bebek arabası ve oto koltuğu üzerine monte edilenlerden. gayette güzel. sıfır almanı tavsiye ederim.

lagrima

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 26 Ocak , 2012, 20:50:14
ebrar biz kraftınkini 580 liraya almıştık. bebek arabası ve oto koltuğu üzerine monte edilenlerden. gayette güzel. sıfır almanı tavsiye ederim.
alamam mümkün değil o fiyatları.olmasada olur amanette alışveriş sitelerindebaya uygun buldum takip ediyorum işte.

t_ekin

ins istediginiz gibi bulursunuz.bebeginiz saglikli birsekilde kullanir

cltk

Chicco marka ürünü ana kucağı ve araba koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Resmini mail olarak gnderebilirim. Çok temiz. 150-TL'ye  verebilirim. Ancak İzmir'deyim kargo ödemeli olarak gönderebilirim. Zaten fiyatı oldukça uygun.

meleğin annesi

slm lagrıma bendede baby max var 2-3 kere kullandıl sadece 50tl fıyat

sekpemmm

Chicco marka oto koltuğu aynı zamanda bebek arabası 350 tl kargo bana aittir. Cok kullanışlı bebeğiniz 4-5 yasına kadar kullanabilir. 505 8071649
Cok memnun kalırsınız