DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

pelinim

öykücüm hakkında hangisi hayırlı olacaksa ve senin için nasıl rahat olacaksa o şekilde olsun doğumun inşallah..duygusal devinim yaşaman çok normal tabi..valla ben kızımla ilgilenmekten hamilelik kaprisleri yapamıyorum kimseye :D

öykü

pelincim seninle cetvvelde aynı gün görünüyoruz ama kalan gün sayısı sende daha fazla o nasıl olmuş acaba ? hangisi doğruki

esra_yesiloz

merhaba ben siteye yeni üye oldum 4 aylık hamileyim ama cinsiyetini göstermiyo yaramaz bekliyoruz. ama hareketlerini hissediyorum sanki içimde minik bir kelebek geziyo gibi.:binkybaby:

öykü

selam hoş geldinnnn..

ne zaman gidiceksiniz bir daha doktora. inşallah gösterir hemen.. insan çok merak ediyo.

pelinim

hoşgeldin e_yeşilöz..yakında öğrenirsin inşallah bebişinin cinsiyetini..

öykücüm cetveldeki problem düzelmiş kendiliğinden şimdi aynı görünüyorlar..sen nasılsın?göbişin ve bebişin büyüdü mü? :Dben baya hamile moduna girdim..kıyafet de aldım kendime birkaç çeşit..kiloda ilk 3 ay almamıştım ama şimdi hızla alıyorum..ne olacak sonum bakalım :'(

SEVİNÇ

öykü

PELİNCİM
ben 11 kilo aldığım için bir ay öçncesinden hamile moduna girdim ben.. aşırı şiştim. artık otobüste bil eyer veryolar :):):

bu kilolarla sonra naapcam bilyorum. geçen ay kendime birkaç elbise ve hamile pantalonu aldım. aslında çok zevkli ama sonrasınıda düşünüyorum noolcak diye..

öykü

canım sevinçcim napıyosun sen.. forumlardan bi tanesine annenle ilgili sorununu yazmışsın çok üzüldüm ben. belki yanılıyosundur canım olamazmı?

pelinim

günaydınlar..

iyiyim sevinçsim umarım sende daha iyisindir..canını sıkmamaya çalış bebişinide üzme..herşey düzelir merak etme..Allah yardımcın olsun.

öykücüm ilk hamilelikte öyle oluyor..bende pelinde çok şişmiştim ilk hevesle çok mu yeniyor bilmem ki :D

SEVİNÇ

Selam kızlar,sağolun .Evet ilk hamilelikte daha çok besiye çekiyor insan kendini sonrada :caca:

öykü

pelin resimdekimi yoksaa.. ay allahım ya maşallah nazar değmesin burda olsa yerdim onu bennn

SEVİNÇ

Evet,canım maşallah çok tatlı,Pelin hanım.

öykü

SENİN OĞLUŞUNDA ANORMAL TATLI ODA TAM MINCIKLIK :) BENİM KIZIM NASIL OLCAK ACABA.. 4 BOYUTLUYA GİRDİM 2 GÜN ÖNCE EŞİME ÇOK BENZETTŞM BABASINA BENZİYCEK SANIRIM

SEVİNÇ

hehe bizim dr geçen gitttiğimizde babasına benzetti,diğer aya dört boyutlu geliyor dedi o zaman tam benzetirsiniz sizde diyip durdu.

öykü

aslında cuma günü 18.nde ayrıntılı ult. dopplerimiz var geçen hafta hafifibi kanama gibni geldi. o yüzden gittim.. kızım abla olmuş. çok beğendim onu ben