DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

öykü

sen nasıl oldun sevinçcim iyi leştinizmi oğluşunla..

tam hastalık havası . benimde boğazım ağrıyo bugun biraz. bi gün yaz sıcağı bi gün kış soğuğu şaşırdım ne giyeceğimi..

SEVİNÇ

Aman dikkat et .Hamilelikte en çok rastlanan hastalıklardan biri de bronşit.Boğaz ağrıyınca dikkatli olmak gerek.Geçende boğazımın ağrısı boynuma vurmuştu.Ne kadar kötüydüm.
Çok şükür canım ben daha iyiyim. Oğlan kötü ama olmazsa bugün acile götüreceğim.

pelinim

jbdun sağol canım inşallah iyi çıkar..öykü sonucu alınca yazarım hemen..sevinç sana ve oğluna çok geçmiş olsun canım..inşallah çabuk atlatır oğlunda..

öykü

pelincim gittinmi doktora merak ettim seni . sevinçcim ufaklık nasıl oldu.. sizide merak ettim..

pelinim

ÖYKÜCÜM DÜN GİTTİM DOKTORA..TEST YAPILDI SONUÇ YARIN ÇIKAR SANIRIM..ARAYACAKLAR..AYRINTILI ULTRASONA SOKTU YİNE DOKTORUM..UZUN UZUN İNCELEDİ..DOYA DOYA BAKTIK BİZDE OĞLUŞUMA..CD YEDE ÇEKTİ GÜZEL GÖRÜNTÜLERİNİ..YARIN HABER VERİRİM SONUCU .

öykü

PELİNCİMMMM  günaydınn
benimde cuma günü cd verdi doktorum.
4 boyutlu :) her akşam yatmadan önce seyrediyorum.. kızımı çok seviyorum..

SEVİNÇ

Öykücüğüm,Pelinciğim size bir soru soracağım.Doktorlarınızın muayene ücretti ne kadar? 4 boyutluya ondan merak ettim.

öykü

benim doktorum 100 milyon klinik merkezi ama kendisinin .. doppler ve 4 boyutlu da var. ekstra vermiyorum ben. sevinçcim

pelinim

benimkide 90 ytl..kliniğin kendi bünyesinde 4 boyutlu ultrason olduğundan ayrı ücrete gerek kalmıyor canım..her defasında bu ultrasona sokuyor...bebeği net şekilde görmüş oluyoruz..bu arada üçlü test sonucu için aramadılar deli oldum..akşam aradım sonuç çıkmış ama labaratuvardakiler gitmiş..yarın arayın dediler..sözde onlar beni arayacaklardı.. :cussing:

öykü

çok heyecalı öğrenir öğrenmez yaz canım.

jbdun

pelinim

kızalr sonunda öğrendim sonucu..eşim sabah gidip almış..birazda fırça çekmiş :violent1:çok şükür iyi çıkmış.darısı sonuç bekleyenlerin yaptıracakların başına..

jbdun

öykü

çok sevindimmmm  :hello2: :hello2: canım benmmmmm.. rahatlamışsındır artık :)

pelinim