DOĞUMU EYLÜL/EKİM/KASIM 2007 OLANLAR NERDESİNİZ?

Başlatan zümrüd-ü anka, 26 Ocak , 2007, 17:04:59

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Gözün aydın Pelinciğim. Bu arada cevaplarınız içinde teşekkürler.

öykü

kızlar nerdesiniz?

napıyorsunuz.. ben kuzumun hareketlerini hissetmeye başladım :):): çok mutluyum..  :)

:hieyt:

SEVİNÇ

Gözün aydın canım.Çok değişik bir duygu.Allah herkese nasip eder inşallah.

jbdun

öykü

teşekkür ederimmmm..
:):)
ya
biraz önce
elimi karnım akoymuştum
incecik hissetim onu
ya aşık mı oldum ona bilmiyoruım sürekli onu düşünüyorum :):):
bu arada arkadaşlar
kağan kocatepenin 9 ay 10 gün kitabını aldım.. mutlaka okumalısınız.. harika bir kitap

pelinim

GÖZÜN AYDIN ÖYKÜCÜM..ANNEYE MUTLULUK VERİYOR HİSSETMEK..

SEVİNÇ

Almiş'inAnniş'i

öykü gerçekten muhteşem duygular bunlar. dur daha yeni başladın.. poposunu dayamaya başlayacak karnına yakında  :k06:

öykü

evet şimdi böyle ince ince hafifi acıytıyoda içimde birşeyleri.. diyorum napıyosun kızım sen :) duruyo :)
ben biraz doğumdan korkuyorum.. :) o kısmını düşünemdiğim sürece halkikaten süper duygular
çok mutluyum

pelinim

doğumdanda korkma canım..çok fizyolojik bir olay hele normal doğum..Allah'ın izniyle hepsi olur..

SEVİNÇ

Sen içini ferah tut,sakin korkuya kapılma.Devamlı dua et.İnşallah  doğumunda bir çırpıda geçer.

öykü

sağolun arkadaşlarım :)

ben doktorumla konuştum sezeryan olmaya karar verdik. ben hep şeyi düşünüyorum. insanalr ikincisini doğurmaya karar veriyolarsa demekki zor bişey değil dimi :)

ben çok alıngan oldumk arkadaşlar eşime  çok kırılıyorum ben hiç bişey yokken
bi bakışı bile beni tkiliyo konuşmuyourm onunla sonra barışıyoruz. neden böyel oldum bilmiyorum..

Almiş'inAnniş'i

valla normal doğum korkulacak bişi değil. ben bikaç tane daha doğurabilirim. göğüs acılarımın yanında solda sıfır kalıyor  :sad1:

SEVİNÇ

Dünür alıngan olursun,kıskanç olursun,durp dururken ağlamak gelir içinden bunlar hamilelikte doğal şeylermiş.