28 Nisan , 2024, 06:37:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar yardım edın hala adet olmadımmm....

Başlatan özgee, 12 Ocak , 2012, 18:07:29

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:09:35
TABIKII MUTLAKA HABERR VERIRIMMMM İNŞ AMA ENSEMDE CIKAN SEY BEN BUGUN BIRAZ KORKUTTU DER ALTINDA LEBLEBI KADAR  :y25: :y25:
allah allah niye çıktıki acaba öyle bişey ddaklarım çatladımı demiştin bikaç yerde okumuştum dudalarım fosur fosur oldu yazmıştı bikaç kız hamilelikte erken gebelik belirtilerinde o geldi aklıma hemenbak :k06: inşş öyledir

özgee

HADII YAA :) VALLAHII KABARMISS CATLAMISS BERBAT GÖRÜNÜYORRR :) O SEY HERALDE STRESTEN DIYE DUSUNUYORUMM 1 GUNDEE OLDUU OLMADI ONADA GIDERIMM DOKTORAA :ehi: EŞİMDE YAG BEZESI DIYORR O DIYOR SEN NEZAMAN STRES YAPSAN BIYERINDE BİŞEY FIRLIYOR DIYORR ADAMDA HAKLII  :laughing7:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:15:31
HADII YAA :) VALLAHII KABARMISS CATLAMISS BERBAT GÖRÜNÜYORRR :) O SEY HERALDE STRESTEN DIYE DUSUNUYORUMM 1 GUNDEE OLDUU OLMADI ONADA GIDERIMM DOKTORAA :ehi: EŞİMDE YAG BEZESI DIYORR O DIYOR SEN NEZAMAN STRES YAPSAN BIYERINDE BİŞEY FIRLIYOR DIYORR ADAMDA HAKLII  :laughing7:
inşş öyledir kız dudaklarının öyle olması çünkü baya biyerde görmüştüm öyle olanı ...stres yapmadanda olmuyoki ya heran aklımda bnm mesela  :'(

özgee

HEMDEE NASILL HİÇ OLMIYCAKMIŞŞ GİBİİ AMA YINE KENDIMIZEE ZARAR VERIYORUZZ BENIM SUAN OLDUGUM GIBI NEREME UZULCEGIMI SAIRDIMM VALLAHİİİ AMA ALLAH BUYUKK İNŞŞŞ BİŞEKİLDEE YÜZÜMÜZZ GÜLECEKK :amin: :amin:

nisan rüzgar

quote author=özgee link=topic=22972.msg1026976#msg1026976 date=1326388824]
HEMDEE NASILL HİÇ OLMIYCAKMIŞŞ GİBİİ AMA YINE KENDIMIZEE ZARAR VERIYORUZZ BENIM SUAN OLDUGUM GIBI NEREME UZULCEGIMI SAIRDIMM VALLAHİİİ AMA ALLAH BUYUKK İNŞŞŞ BİŞEKİLDEE YÜZÜMÜZZ GÜLECEKK :amin: :amin:
[/quote]
aynen özgecimm bendede şey oluyo adete bikaç gün kala basıyo stres adet oluyorum diyorum aman takma bu kadar...hayırlısı olsun inşş yaaa  :amin:

özgee

YOK BENNN ADETT ZAMANII HİÇÇ TAKMIYORUMMM GERCEKTEN AMA GUN GECICINDEE BAYAGII BASMALARR BASIYORRRRRR :cildir: :cildir:

nisan rüzgar

[[/size]
Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:33:35
YOK BENNN ADETT ZAMANII HİÇÇ TAKMIYORUMMM GERCEKTEN AMA GUN GECICINDEE BAYAGII BASMALARR BASIYORRRRRR :cildir: :cildir:
tabi oda bi stres olsada kurtulsak şu streslerden nasl mutlu olucam varya ozaman :y25:

özgee

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:40:25
NEKADARDIRR ISTIYORSUNNNN PEKİİİ
canım benimbiraz uzun 4 yıl bitti evleneli ilk senemde bi düşüğüm var 8.ayda hamile kalmıştım ..sonrasında korunmadık hiç olmadı yine... eşimin haraketlilikte problem çıktı aşılama oldum ama tutmadı 2 ciyide yapıcaz bu ay boş geciyo sadece klomen kullandım bu ay pek umudum yok kendiiliğinden olucagına ama allah bilir nasipse inşşş  :amin:sen nekadardr istiyosun canım

özgee

HAYIRLISII CNMMM İNŞŞ HİÇ BEKLEMEDIGIN ANDAA SENINLE OLUR BEBEĞİNNN. BENIMDE HAZIRANDA 4 YIL OLUCAK İLK YILI SAYMASAK YAKLASIK 2 BUCUK 3 YILDIR KORUNMUYORUZZ ... EŞİMDE DE BENDEDE HİÇ Bİ PROBLEMM YOKKK BENDEE BAYADIR DOKTORA ARA VERDIMM MARTTA FELAN BASLARIM DIYE DUSUNUYORDUMM AMA KISMETT İŞTEE HERSEY...

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:55:52
HAYIRLISII CNMMM İNŞŞ HİÇ BEKLEMEDIGIN ANDAA SENINLE OLUR BEBEĞİNNN. BENIMDE HAZIRANDA 4 YIL OLUCAK İLK YILI SAYMASAK YAKLASIK 2 BUCUK 3 YILDIR KORUNMUYORUZZ ... EŞİMDE DE BENDEDE HİÇ Bİ PROBLEMM YOKKK BENDEE BAYADIR DOKTORA ARA VERDIMM MARTTA FELAN BASLARIM DIYE DUSUNUYORDUMM AMA KISMETT İŞTEE HERSEY...
[/quocanım kısmet hayırlısı inşşş hepimiz için   :opucuk:umarım bizde kavusuruz en kısa zamanda bebeklerimize

özgee

nesssli

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:09:35
TABIKII MUTLAKA HABERR VERIRIMMMM İNŞ AMA ENSEMDE CIKAN SEY BEN BUGUN BIRAZ KORKUTTU DER ALTINDA LEBLEBI KADAR  :y25: :y25:
enfeksiyon vardır bademciklerinde filan tek bitane çıkması problem teşkil etmez canım yaa fazlalaşmaması önemli olan :)