kızlar yardım edın hala adet olmadımmm....

Başlatan özgee, 12 Ocak , 2012, 18:07:29

« önceki - sonraki »

özgee

adetımın 5 gun gectı ilk gun kantestı verdım 0.100 cıktı 2c gun verdım 2 cıkmıstı ama ustunden 3 gun gectıı hala adet olmadım ve adet belırtımde yok acaba idralde test yapsammııı tekrar okadar streslıyımkı ensemde bezee gibi bişi cıkmıss korkuyorummmm :honk: :y25: :y25:

Nezo

Bence Direk Doktora Görün Canım. Yada Bi Kan Testi Daha Yaptır Allah Gönlüne Göre Versin  :flowers:

özgee

amınnn cnmmmm acaba bole ilk kan testı negatıf cıkıpta sonra yukselen varmıdırr.....ensemdekı cıkan seydee stresemı baglı acaba kotu bişey olsa bıgınde cıkmaz heralde sınır ucu felanmıdır

serserim

ay canım benim ya bu kadar stres olucağına bir dr a gitseydin yarın bence dra git canım gerek görürse kan testi yaptırıcaktır zaten kasma canım kendini stres olma iyi olmalısınki hamile kalasın canım çok geçmiş olsun :binkybaby:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 18:07:29
adetımın 5 gun gectı ilk gun kantestı verdım 0.100 cıktı 2c gun verdım 2 cıkmıstı ama ustunden 3 gun gectıı hala adet olmadım ve adet belırtımde yok acaba idralde test yapsammııı tekrar okadar streslıyımkı ensemde bezee gibi bişi cıkmıss korkuyorummmm :honk: :y25: :y25:
canım degerin yükelmişşş 2 günde belkide gec döllnme olmuştr  bence yarın  yine baktr yarın falan yükselme varsa hamilsindir  inşşş

cute552

CANIM BENİMDE 3 GÜN GEÇİKMELİ GELMİŞTİ DOKTOR ULRASONLA BAKTI BİDE KANTESTİ İSTEDİ MALESEF BİŞEY YOKTU BENCE DOKTORA GİT YENİDEN BAKSIN KAN TESTİYLE YADA NEDEN GEÇ ADET GÖRDÜĞÜNÜ SOR BEN GEÇEN YAZ 8 GÜN GECİKMELİ GELMİŞTİ ADETİM BEBEK  SANDIM AMA 9.GÜN GELDİ KIRMIZILAR ÇOK KAFAMA TAKMIŞTIM O AY OLCAKMI OLMICAKMI DİE YİNEDE SENDE AYNISI OLUCAK DİE BİŞEY YOK DOK.BAKTIR KESİN SONUCU O SÖLER. İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR

ANNESİNİN Bİ'TANESİ BÜYÜYOR.

özgee

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 12 Ocak , 2012, 18:20:26
Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 18:07:29
canım degerin yükelmişşş 2 günde belkide gec döllnme olmuştr  bence yarın  yine baktr yarın falan yükselme varsa hamilsindir  inşşş
evtt beıdee dusunderenn kesınlıklee o cunku 0.00 cıkması lazımken 2 cıktıı bende ole dusunuyorumm cok tesekkur ederımm tekrarlıycamm bakalımmmm  :amin: :amin:

özgee

Alıntı yapılan: cute552 - 12 Ocak , 2012, 18:31:10
CANIM BENİMDE 3 GÜN GEÇİKMELİ GELMİŞTİ DOKTOR ULRASONLA BAKTI BİDE KANTESTİ İSTEDİ MALESEF BİŞEY YOKTU BENCE DOKTORA GİT YENİDEN BAKSIN KAN TESTİYLE YADA NEDEN GEÇ ADET GÖRDÜĞÜNÜ SOR BEN GEÇEN YAZ 8 GÜN GECİKMELİ GELMİŞTİ ADETİM BEBEK  SANDIM AMA 9.GÜN GELDİ KIRMIZILAR ÇOK KAFAMA TAKMIŞTIM O AY OLCAKMI OLMICAKMI DİE YİNEDE SENDE AYNISI OLUCAK DİE BİŞEY YOK DOK.BAKTIR KESİN SONUCU O SÖLER. İNŞALLAH HAMİŞSİNDİR
cnmmm ama hiçç adet belirtimm yok... normalde gecıkse bılee hep karnımm agrır ve sokulemedıgımııı anlarımm ama sımdı sadece 2 haftadır seffaf su gıbı akıntıı ve goguslerımm dolduuu ...... pazartesıı doktora gıdıcemmm bakalımm ama son bı test yapasım avr cunku doktorlar hemen sokturucu verıyor bırde adetlerımm hep one gelır gelır benimmm

cute552

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 18:41:07
cnmmm ama hiçç adet belirtimm yok... normalde gecıkse bılee hep karnımm agrır ve sokulemedıgımııı anlarımm ama sımdı sadece 2 haftadır seffaf su gıbı akıntıı ve goguslerımm dolduuu ...... pazartesıı doktora gıdıcemmm bakalımm ama son bı test yapasım avr cunku doktorlar hemen sokturucu verıyor bırde adetlerımm hep one gelır gelır benimmm
SEN BU AY TEDAVİ FALAN GÖRDÜNMÜ HİÇ YADA YUMURTANIN ÇATLADIĞINI ANLAYABİLİYORMUSUN HANİ ŞU GÜN ÇATLAMAM OLDU DESEN BİR HAFTA İLERİ ATSAN O GÜNDEN İTİBAREN KANA GEÇİYO HERGÜN KATLAYARAK YÜKSELİYOR DEĞER VE KANDA SAPTANABİLİNİR İNŞALLAH GEÇ DÖLLENMEDİRDE ONDA BÖYLE OLMUŞTUR.

cute552

CANIM BENİM ŞİMDİ GEÇEN AYKİ GEBELİK TESTİME BAKTIMDA SENIN GİBİ 3 GÜN GEÇMİŞTİ VE SONUÇ 2.39 BETA HCG DOK.RUM GEBELİK YOK DEMİTİ 4 GÜN ADET OLDUM.

nisan rüzgar

canım git sen en kısa zamanda bak bnm aşılama olunca 12 .günüm de degerim 2.95 çıkmıştı doktor yok dememişti var gibi bakalım yükselirse nomal gebelik dicez demiş ti ama ben adet oldum bikaç gün kadar yokmuş yani git sen baktr kanda var gibi geldi bana ..bnm deger ilaçlardan sanırırm biraz yüksek olmuştu

özgee

Alıntı yapılan: cute552 - 12 Ocak , 2012, 18:50:02
CANIM BENİM ŞİMDİ GEÇEN AYKİ GEBELİK TESTİME BAKTIMDA SENIN GİBİ 3 GÜN GEÇMİŞTİ VE SONUÇ 2.39 BETA HCG DOK.RUM GEBELİK YOK DEMİTİ 4 GÜN ADET OLDUM.

GECEN YAZ 5 AY YUMURTALIK TAKIBI YAPTIDIM AMAA HERSEY YOLUNDA GIDIP HEP GUNUMDE ADET OLDUGUM İÇİN ARA VERMEK İSTEDIMM DAHA SONRA OLURUNA BIRAKTIK. YUMURTALARIM CATLAMASINIDA HEP TAKIP EDERIM. BUAY 16 GUNUMDE OLDU SEFFAF YUMURTA AKI GIBI GELDI VE BIRAZ SANCIM OLDU EMİNİMM ÇÜNKÜ AMA OARA OLE COK ADET OLCAMMI OLMICAMMI DIYE BEKLEMEDIMM ....

özgee

PAZARTESII GİDİCEMMM BUGUNNN UYKU HALIMDEYIMM VEE DUDAKLARIMMM FELAN KABARMIŞŞŞ HEPP... BENIMDE O 1 GUN ARAYLALADA OLSA OL BIRAZCIK YUKSELMEE AKLIMI KARISTIRIYORR İŞTEE ÇOK TESEKKUR EDERIMM YARDIMMM ETTIGINIZZZZZ İÇİNNNN

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: özgee - 12 Ocak , 2012, 19:03:53
PAZARTESII GİDİCEMMM BUGUNNN UYKU HALIMDEYIMM VEE DUDAKLARIMMM FELAN KABARMIŞŞŞ HEPP... BENIMDE O 1 GUN ARAYLALADA OLSA OL BIRAZCIK YUKSELMEE AKLIMI KARISTIRIYORR İŞTEE ÇOK TESEKKUR EDERIMM YARDIMMM ETTIGINIZZZZZ İÇİNNNNcanım inşş güzel haberlerle dönersin buraya bizi haberdar et merak ederiz :opucuk:

özgee

TABIKII MUTLAKA HABERR VERIRIMMMM İNŞ AMA ENSEMDE CIKAN SEY BEN BUGUN BIRAZ KORKUTTU DER ALTINDA LEBLEBI KADAR  :y25: :y25: