09 Mayıs , 2024, 19:19:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

sılamm

Alıntı yapılan: semna - 23 Haziran , 2008, 14:30:58
Alıntı yapılan: betül_eylül - 23 Haziran , 2008, 14:28:23
semra ne bakıp bakıp yazman kısss :caca:
kız diomya okuyom çok çeneniz düşmüş yine :ehi:
merhaba canım kız ne guzel fıstıgın elbısesı bayıldım

yeşil

ben bide yayla çorbası yedireyim belkim uyur of yaaa uyutamadım gitti çocuğu

semna

Alıntı yapılan: ELA ZEHRA - 23 Haziran , 2008, 14:28:33
kızlar ela kahvaltı yapmıyordu peynir yemiyordu bende içim smartın peyniri var meyveli yoğurt gibi ondan aldım sevdi kahvaltıda veriyorum siz meyveli yoğurtlardan veriyormusunuz yoğurdunuda alcam versemmiki bi zararı varmı ya
ben hiç meyveli yoğurt vermedim kendi mayaladığım yoğurtlara meyveleri rendeleyip karıştırıyorum oluyo meyveli yoğurt :hieyt:

sılamm

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 23 Haziran , 2008, 14:32:35
edanurda muhalebiyi  seviyor sadece suyla yapılandan veriyorum ılık suya kat yedir tok ta tutuyor kavanozdaki meyve püreleri fazla tok tutmuyor galiba
sıla kıs gece yolculuk yapacam semn nereye geliyon bakalım ben yokken
evet yaaa sen gıdıyon be gelıyomm msn nını acsana

semna

Alıntı yapılan: sılamm - 23 Haziran , 2008, 14:33:51
saol sılacım desene bizim memlekete geliyosun,keşke görüşebilsek ama bizde kırklareli ve adapazarına gidicez ordanda tatile anlayacağınız birdahaki hafta bende yokum ::)

ozlem_edanur

bende meyveli yoğurt vermiyorum yoğurdu ayrı meyveyi ayrı veriyorum karıştırma yapmıyorum
edanura kahvaltıda labne peynirveriyorum
zehracığım az yağda peynirli yumurta yap edanur çok seviyor ekmekle ver belki yer

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: yeşil - 23 Haziran , 2008, 14:33:58
ben bide yayla çorbası yedireyim belkim uyur of yaaa uyutamadım gitti çocuğu
Alıntı yapılan: semna - 23 Haziran , 2008, 14:34:13
Alıntı yapılan: ELA ZEHRA - 23 Haziran , 2008, 14:28:33
kızlar ela kahvaltı yapmıyordu peynir yemiyordu bende içim smartın peyniri var meyveli yoğurt gibi ondan aldım sevdi kahvaltıda veriyorum siz meyveli yoğurtlardan veriyormusunuz yoğurdunuda alcam versemmiki bi zararı varmı ya
ben hiç meyveli yoğurt vermedim kendi mayaladığım yoğurtlara meyveleri rendeleyip karıştırıyorum oluyo meyveli yoğurt :hieyt:
peynirini veriyorum ben

semna

edanurda muhalebiyi  seviyor sadece suyla yapılandan veriyorum ılık suya kat yedir tok ta tutuyor kavanozdaki meyve püreleri fazla tok tutmuyor galiba
hazır muhallebimi yapıyosun canım ben pirinç unu ile yapıyorum ama piştikten sonra yulaflı tahıllı mama ekliyorum besleyici olsun diye

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 23 Haziran , 2008, 14:37:13
bende meyveli yoğurt vermiyorum yoğurdu ayrı meyveyi ayrı veriyorum karıştırma yapmıyorum
zehracığım az yağda peynirli yumurta yap edanur çok seviyor ekmekle ver belki yer
yağda yumurta vrmedim hiç zararlı olur diye

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: semna - 23 Haziran , 2008, 14:38:43
edanurda muhalebiyi  seviyor sadece suyla yapılandan veriyorum ılık suya kat yedir tok ta tutuyor kavanozdaki meyve püreleri fazla tok tutmuyor galiba
hazır muhallebimi yapıyosun canım ben pirinç unu ile yapıyorum ama piştikten sonra yulaflı tahıllı mama ekliyorum besleyici olsun diye
suylamı yapıyorsunuz muhallebiyi sütlemi

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: semna - 23 Haziran , 2008, 14:38:43
evet canım almıştım biyere falan gidince iyi oluyor ılık suya koyuyorsun okadar 2  dk. edanurda çok seviyor hero baybının gece mamaları

ELA ZEHRA

semna

zehracım ben su ile yapıyorum muhallebiyi zaten kattığım mamanın içinde devam sütü var bebelak yulaflı tahıllı

sılamm

Alıntı yapılan: semna - 23 Haziran , 2008, 14:35:51
Alıntı yapılan: sılamm - 23 Haziran , 2008, 14:33:51
saol sılacım desene bizim memlekete geliyosun,keşke görüşebilsek ama bizde kırklareli ve adapazarına gidicez ordanda tatile anlayacağınız birdahaki hafta bende yokum ::)
evet ya ıkı arkadsım var orda ıkısıde yok  :dontknow: hem bız büyükcekmeceye gıdıyozyaa

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: ELA ZEHRA - 23 Haziran , 2008, 14:40:04
Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 23 Haziran , 2008, 14:37:13
yağda yumurta vrmedim hiç zararlı olur diye
az tereyağla yap bişey olmaz kıs ben veriyorum edaya tuzda atmıyorum peynir tuzlu diye.
hazırlık bitti sayılır mutfağı toparlıyacam birde kol çantasını hazırlayacam okadar