09 Mayıs , 2024, 10:05:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

Organik_Seker

Yeni yeni emeklemeye başladı arkaya doğru emeklio ama henüz diş yok  :-\ Hiç belirtideyok :)

Nazar duası
بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ

karaca71

Alıntı yapılan: yeşil - 21 Haziran , 2008, 23:06:26
benim kızım bi süredir sürünüyo dişi de geçen hafta 1 tane alttan gösterdik çok şükür :)sizde yok mu?
bizde henüz diş yok tatlım.ama emekliyo rahat birkaç gündür  de tutunup ayağa kalkmaya çalışıyo çok düşüyo yavrum.seda mıydı ismin?

Organik_Seker

Hayır adım dilek senin ay cok guzel valla bayaa ılerlemevar sızde :) Ama siz bızden 1 ay buyuksunuz  :tongue3:

Nazar duası

yeşil

evet seda benim :) bizdede pek belirti yoktu huysuzluk dışında zaten benden öncede komşum gördü dişini :)
benim kızım dizinin üzerinde değil göbeğinin üzerinde gidiyor çok komik görünüyo

karaca71

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 21 Haziran , 2008, 23:13:07
Hayır adım dilek senin ay cok guzel valla bayaa ılerlemevar sızde :) Ama siz bızden 1 ay buyuksunuz  :tongue3:
memnun oldum dilek, ben hümeyra.oğlum ömer yavuz da 21 eylül doğumlu bu gün tam 9 aylık oldu evet

karaca71

Alıntı yapılan: yeşil - 21 Haziran , 2008, 23:16:16
evet seda benim :) bizdede pek belirti yoktu huysuzluk dışında zaten benden öncede komşum gördü dişini :)
benim kızım dizinin üzerinde değil göbeğinin üzerinde gidiyor çok komik görünüyo
sedacım ömer yavuzda 1 hafta göbek üstü gitti gerçekten çok komik oluyo ama şimdi normal emekliyo

yeşil

dizlerinin üzerine kalkıyo ama o cazip gelmiyo galiba benim evimin yerleri cilalı tahta göbeğinin üzerinde kaymak daha rahat oluyo heralde:) çok uyanık işi biliyo

semna

merhaba arkadaşlar :-[ konuya bende dahil oliim :laughing7: berna da altta 2 diş var sürünüyo dizlerinin üstünde duruyo ama gitmiyo cadı,koltuklarada tutunarak kendisi durabiliyo ama bi süre sonra poposunun üstüne düşüveriyo :toothy10:

Organik_Seker

bendem.oldum sızınle tanıstıgıma seda ve hümeyra, sayfa cok guzel olmus cok yazan olmuş 100 lerde sanırım sayfa bu gece kımse gelmemıs

Nazar duası

semna

Alıntı yapılan: karaca71 - 21 Haziran , 2008, 23:17:54
Alıntı yapılan: yeşil - 21 Haziran , 2008, 23:16:16
sedacım ömer yavuzda 1 hafta göbek üstü gitti gerçekten çok komik oluyo ama şimdi normal emekliyo
yeni başladı dizlerinin üstünde durmaya inşallah 1 hafta sonra emekler ya çok merak ediyorum onun emekleyişini ???

karaca71

Alıntı yapılan: yeşil - 21 Haziran , 2008, 23:21:23
dizlerinin üzerine kalkıyo ama o cazip gelmiyo galiba benim evimin yerleri cilalı tahta göbeğinin üzerinde kaymak daha rahat oluyo heralde:) çok uyanık işi biliyo
bizimkide yürüteçte kaymaya bayılıyo normaldede gidiyo ama kayınca büyük keyif alıyo :)

semna

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 21 Haziran , 2008, 23:22:58
bendem.oldum sızınle tanıstıgıma seda ve hümeyra, sayfa cok guzel olmus cok yazan olmuş 100 lerde sanırım sayfa bu gece kımse gelmemıs
merhaba bende tanişimm sizinle ,ben semra kızım berna 25 eylüllü :)

Organik_Seker

mrb canım dahil ol tabi bernada cok sekermiş şişko :) :nazar:

Nazar duası

semna

Alıntı yapılan: Organik_Seker - 21 Haziran , 2008, 23:24:29
mrb canım dahil ol tabi bernada cok sekermiş şişko :) :nazar:
yok canım ya şişko falan diil resimlerde öyle görünüyo 8 kilo

Organik_Seker

Semra m. oldum canım ekimli kımse yok sanırım herkes eylül mü ama cıkar heralde ekim de .)İst. herkes ben tuzla

Nazar duası