09 Mayıs , 2024, 06:56:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

yeşil

gerçektende zor ama çocuğu olan herkes daha dur bunlar iyi günlerin yok yürüsünde gör yok sen okula başlayınca gör bunları düşünün ce şu anın bile keyfini çıkarttırmıyolar yaw :)

yeşil

bende kıza damla akıtmaz bardak aldım ama benim kız biberon tarzı şeylerden hoşlanmadığı için oyuncak olarak kullanıyo suyuda eski modal üçdelikli suluktan içiyo zamane çocuğu işte :)

minik tosbam

canım 12 den sonra çok sık aralıklarlayıyormuş barı verdiklerinin hepsini bitiriyor mu günde 1 sebze yemeği etli olmak kaydıyla yeterli 1 öğün meyve bi öğün de yoğurt en az bir su bardağı olacak yoğurt ve kahvaltı yeterli dir bizim dr muhallebi verme gereksiz sadece tok tutar bi de şişirme kil o yapar demişti yani besleyici değeri açısından pek faydası yok boşuna kilo almış olur dedi ben vermiyorum yoksa geceleri ben de muhallebi verecektim,önemli olan kil olu olması değil sağlıklı olması yani herşeyden yeterli miktarda alıyor olması bence tabi,mesela damla akşam biraz abartılı yüyor bizim kullandığımız çorba kaselerinden biraz daha fazla yiyor akşamları yemeği ben bile yiyemem ama o yiyor aslında daha az vermek istiyorum ama yiyor ya kıyamıyorum az vermeye meyve de ya 1 şeftali vaya buyuk bir muzun yarısı ve 1 kiwi ya da gene 1 çorba kasesinin yarısı kadar meyve yiyor 1 çorba kasesi kadar da yoğurt siz ne kadar veriyorsunuz bilmiyorum ama bu yeter deartar bile

ikizannesi

aynen valla rahatlatacaklarına korkutuyolar

ikizannesi

benimkiler ne yerse yesin kilo yapmıyo ki. muhallebi vermeyince evdekilerle papaz oluyoruz onlara göre en besleyicisi o bende alıştımveriyorum hemen hemen hepsinden birer çorba kasesi veriyolar. muzu her gün yoğurtla yiyolaronun dışında kavun şeftali falan veriyorum. bazen ya çorba ya yemek oluyo ama ikisinden de verdiğim oluyo.

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: betül_eylül - 16 Haziran , 2008, 11:54:30
kıslar damlatmayan biberon emziği var biyliyonuzmu. çok güzel içer, doğru çökük ucu artı  şeklinde kesik var ve emince geliyor sadece eylül suyunu üzerine döküyor ve korkkuyor ondan kendi içemiyor . burada bulamadım. netten baktım . konyaya gidince bulamazsam netten alacam  :occasion5:

evet burcu çok zor ve zaman geçtikçe daha zor oluyor :cildir:
ben o uçlardan kullanıyorum hemde diş kaşıyıcılı ama ısırınca yine akıyor.

ELA ZEHRA

bitirdim ütümü ela uyandı karnını doyurdum

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: ikizannesi - 16 Haziran , 2008, 12:05:28
benimkiler ne yerse yesin kilo yapmıyo ki. muhallebi vermeyince evdekilerle papaz oluyoruz onlara göre en besleyicisi o bende alıştımveriyorum hemen hemen hepsinden birer çorba kasesi veriyolar. muzu her gün yoğurtla yiyolaronun dışında kavun şeftali falan veriyorum. bazen ya çorba ya yemek oluyo ama ikisinden de verdiğim oluyo.
elanında herşeyi eline veriyoryum kız erik verdim yarısını yemiş koparmış kendisi yiyor ben verirsem yemez

yeşil

ben ona pek cesaret edemiyorum büyük koparır boğazına kaçar diye

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: yeşil - 16 Haziran , 2008, 12:09:52
ben ona pek cesaret edemiyorum büyük koparır boğazına kaçar diye
bi şey olmuyor kopardığınıda yutuyor

ozlem_edanur

Alıntı yapılan: ELA ZEHRA - 16 Haziran , 2008, 12:08:50
elanında herşeyi eline veriyoryum kız erik verdim yarısını yemiş koparmış kendisi yiyor ben verirsem yemez
edada aynı ben verince yemez kendi yer şeftali verdim dünde tabi üstü başı mahvoldu Ama erik boğazına kaaçabilir.

yeşil

ben yoğun bakımdaydım soluk borusuna kaçan şeyler yüzünden gelen çok çocuk vardı o yüzden çok korkuyorumelimde değil

yeşil

sen sıpanı sağlam kazığa bağla yinede :)

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 16 Haziran , 2008, 12:15:18
Alıntı yapılan: ELA ZEHRA - 16 Haziran , 2008, 12:08:50
edada aynı ben verince yemez kendi yer şeftali verdim dünde tabi üstü başı mahvoldu Ama erik boğazına kaaçabilir.
erik büyük ağzına sokamıyor küçülünce alıyorum elinden

yeşil

sana kolaylık yapıyo işte daha ne istiyon