29 Nisan , 2024, 22:55:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

ELA ZEHRA

03 Temmuz , 2008, 10:50:53 #1515 Son düzenlenme: 03 Temmuz , 2008, 10:57:08 ELA ZEHRA
Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 03 Temmuz , 2008, 09:26:18
günaydın arkadaşlar
emineciğim benimde sütüm yok emiyor devamlı artık emerek uyuyor inşallah böyle kalır hep çünkü zor uyutuyordum emerek bari uyusa artık evde uğraşacam edanında gündüz uykuları çok uzadı damlada düzelir edanurda bir ara çok huysuzdu arada oluyor sıkma canını.
hümeyracığım çok geçmiş olsun ıhlamur nane limon ver bol bol su içsin.
merhaba özlemcim geldinmi nasıl geçti eda nasıl****eminecim merak etme düzelir damladamı başladı uyumamaya elada öyleydi  düzeldi artık  ...edada emerekmi uyuyor özlem rahat oluyor emsin uyutması iyi oluyor

ikizannesi

merhaba arkadaşlar aranıza dönebildim sonunda  :hello2:
pek istediğim gibi geçmedi tatil, dün de eşimi uğurladım  :y25: :( :crybaby2:,
hep hastalıklarla boğuştuk eşim geleli. önce bıdıkların ikisi de sırayla ateşli ve huysuzdular. birkaç gün öyle idare ettik. son hafta annem eskişehire gitti eşimle ve çocuklarla kaldık. ahmet birden aşırı ateşlendi, acile zor attık çocuğu, serum verdiler. havale geçirmek üzereymiş. ateşölçer bozuylmuştu ytam ateşini bilmiyoduk ama şöyle söyleyim, hastaneye vardığımızda dr a gece çok kötüydü şimdi biraz düştü dedik ve düşmüş hali 39,5 idi.  :dontknow:  ???
yavrum meğer ortakulak ilt. olmuş, üstüne bi de 6. hastalık... ikisi de ateş yapınca... zavallım çıldırdı ağlamaktan. sonra da puantiyeli bi bebek oldu ama allaha şükür şimdi ii.
bu arada çocukların kanına baktırdık kansızlarmış. hgbleri 9,5. dr buna kansızlık bile denmez çok vahim durumdalar dedi. bol bol sakatat ve baklagil verecekmişim. günlerdir savaş halindeyiz ye mi yo larrrrrrrrrrr.
bana lütfen bunları lezzetli hale getirecek önerilerde bulunun. ve şüphesi olanlar bıdıklara kan sayımı yaptırsınnnnn
tüm tatil evde geçti bi iki market gezmesi ve piknik dışında. buraya da bi girdim herkes maşaallah dnize gitmiş. benim önümüzdeki yüzyıl böyle bi şansınm olmayacak gibi :(

ikizannesi

babamız çocukları bi, disipline soktu maşaallah günde üç kez falan en az ikişer saat uyumaya ve gece de sadece bi kez mama için uyanmaya başladılar. ama geçen de böyle olmuş o gider gitmez bozulmuştu, bakalım bu sefer nasıl olacak ???

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: ikizannesi - 03 Temmuz , 2008, 11:00:05
babamız çocukları bi, disipline soktu maşaallah günde üç kez falan en az ikişer saat uyumaya ve gece de sadece bi kez mama için uyanmaya başladılar. ama geçen de böyle olmuş o gider gitmez bozulmuştu, bakalım bu sefer nasıl olacak ???
geçmiş olsun burcucum canım ya kıyamam bıdıklara --canım elada hiç bi şey yemiyor ama kanı çok güzel çıktı dr agittim dün bi damla yazdı çok iyiymiş iştah açıyormuş önceki kullandığım iyi değildi bunu herkes tavsiye ediyor dr yazdımı sana istersen adını vereyim ben kullanıyorum herkes çok memnunmuş tavsiye ediyorlar

ikizannesi

ELA ZEHRA

ikizannesi

ensar_tugba

merhaba kimse yok nasılsınız bebişler nasıllar.kızlar sıcaktan sizinkilerde isilik oldumu birde iştahsızlık oluştumu

yeşil

merhaba
isilik yok sabah akşam hatta bazen çok sıcak olursa öğlen bile banyoya giriyoruz iştahsızlık değilde istemediği şeyleri yemiyo ama sevdiklerini güzel yiyo

ikizannesi

geriye dönük biraz okuma yaptım da neler kaçırmışımmmm  :BangHead:
aldatılmışım da haberim yokmuşşşşş  :cussing: :caca: :violent1:
siz beni biliyonuz mu bakiiiim ben öyle sarılttırmam gelinimi kimselere (ablacım kimseler derken yanlış anlama e mi? )
allı ballı oolmuş bebekleriniz yaa yerim ben onları. hepiciğimiz bir araya gelelim de biz de sarılalım onlar da sarılsın  :love7: :love3: :love8:
bu arada herkesin kandili mübarek olsun arkadaşlar. ben oruç tutacaktım yaa unuttum  :BangHead:

minik tosbam

canım ya aldatmadık bitanem,tanışma maksatlı sarılacaklardı zaten olmadı ben erenimi bırakır mıyım daha doğrusu damlaya bıraktırır mıyım hiç o bizim bitanemiz  :k06: ben damlaya bi çorbasını yedireyim canım işten ne zaman eve döneceksin

yeşil

ben dün kızıma köfte yaptım ama sevmedi iki kere çekilmiş kıymanın içine domates rendeledim yağsız tavada pişirdim ama yemedi siz nasıl yapıyosunuz ?

minik tosbam

ben daha hiç köfte seklinde vermedim yemeklerinde kıyma olarak yıyor kofte katı olacağı için vermedim bilmiyorum canım

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

AYY BURASINI YENİ GÖRDÜMM NE ŞEKER BEBEKLER VAR HEPSİDE BENİM KIZIMIN ARKADAŞLARI. BU ARADA BENİM KIZIM 1 ARALIK DOĞUMLU..

ikizannesi

canlarım size döndüm rahatladım yaa ya burdan ya ordan ama mutlaka konuşalım sık sık. birinizle olsun görüşebilsek keşke
ben şimdi eve gidiyorum muhtemelen evde açamam yine, herkesi öpüyorum
zuhal senin tatlı japonun adı ne bakiiim hakket çekik gözlü bu fıstık. evet biz en tatlı bebek anneleriyiz, gerçi bizimkiler eylül doğumlu ama seninki de tatlı olduğu için onu da aramıza alabilirizzzzz ;D takıl bize