16 Mayıs , 2024, 12:03:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

minik tosbam

ayyy ben ela yazmak istedim ama eda yazmışım  :suclu:

nisaipek

gözünaydın betül.hayırlı olsuunn
kızlar ipek issilik oldu napabilirim?

yeşil

sık banyo yaptır ıslak kalmasın bebe yağı kullanabilirsin başka bilmiyom geçmiş olsun

nisaipek

teşekkür ederim saol.burası çok sıcak ben tarsustayım.zaten sürekli hergün yıkıyorum ama terliyo diye oluyo sanırım.kaynanam tuzlu su sür sonrada durula diyo ama oda yakar sanki vücudunu gibi geldi bana

yeşil

tuzlu su olurmu yaw yapma sakın yazık zaten kaşınır isilik o hepten yakar deniz suyu olabilir ama

nisaipek

bu arada tanışalım ben nisa 10 eylül doğumlu kızışımda ipek.

ikizannesi

merhaba arkadaşlar nasılsınız? biz hastalıkla boğuşuyoruz oğlancıklarım nöbetleşe hastalanoyolar anlayamadık da ne olduğunu ateş, gece ağlama krizkeri ve erende kusma... bi yere de gidemiyoruz tartışıp tartışıp düzeliyoruz canı çopk sıkkın
çocukları üroloğa götürdüm sünnet gerekli ama çık da acil değil dedi ekime kaydırdık en azından yürüyo olsunlar diye. sizi çok özledim öptümmmm

yeşil

geçmiş olsun canım çocukları dr götürmedinizmi?

semna

Alıntı yapılan: betül_eylül - 24 Haziran , 2008, 18:13:05
bugün forum durgun sıcaklar bizi bastı kanımca :ehi:
yav betüül  :director: dişiniz hayırlı olsun illa megafonlamı söylemem lazım  :muzz:

semna

evet bugün kimseler yok haftaya bende yokum herkes dağılıyo sonbahara doğru herkes tekrar toparlanır bence  :sunny: malum şimdi yaz gezicez 8)

semna

:toothy10: bencede zaten yoruldun ev taşıdın biraz gez stres at sonra hazırlanırsın sınava ben çıkıyom cnm eşim geldi öptüm sizi  :wave:

ELA ZEHRA

24 Haziran , 2008, 22:54:55 #1376 Son düzenlenme: 24 Haziran , 2008, 22:57:31 ELA ZEHRA
 kimseler yok galiba ya sormayın bugün akşama kadar yattım ateşler içinde boğazlarım çok kötü ****kaynanamdaydım elaya onlar baktı bende yattım *****şimdi daha iyiyyim ilaçları içince*********betül kızzzzzzzzzzzz hayırlı olsun bakalım   dişiniz*************yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ela ne zaman diş çıkarcak yaaaaaaaaaaaa********* :cildir:   :cussing:   :BangHead:   :-ooo   :violent1:

ELA ZEHRA

ELA ZEHRA

Alıntı yapılan: betül_eylül - 25 Haziran , 2008, 11:56:21
diş değilmiş ya derinin içinde daha diş. ama bem beyaz öle görünce diş sandım :suclu:
elada öyle olmuştu beyaz bi şey vardı iltihap demişti dr bende diş sanmıştım

semna