2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

ozlem_edanur

merhaba canım edanur hem emiyor hemde yiyor acaba çokmu yiyor diyorum görümcemin kızı 1 yaşında bişey yemiyor sadece emiyor günde 2 tabak yemek yiyor edanur günde kahvaltı yoğurt meyve dışında 3-4 kere emiyor 3-4 tabakta yemek yiyor birde çok hareketli yerinde durmuyor kiloda almıyor eritiyor ondan mı birde ishal olmuştu.
bizimkilerde sadece seviyor ağlayınca kimse bakmıyor kaynanam altı ıslaktır diyor ağlayınca sinir oluyorum birde bizimkilerde vurararak ısrarak şap şap öperek seviyorlar içim gidiyor ama bişey demiyorum her zaman görmüyorlar sabret özlem diyorum.

semna

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 14:31:51
merhaba canım edanur hem emiyor hemde yiyor acaba çokmu yiyor diyorum görümcemin kızı 1 yaşında bişey yemiyor sadece emiyor günde 2 tabak yemek yiyor edanur günde kahvaltı yoğurt meyve dışında 3-4 kere emiyor 3-4 tabakta yemek yiyor birde çok hareketli yerinde durmuyor kiloda almıyor eritiyor ondan mı birde ishal olmuştu.
bizimkilerde sadece seviyor ağlayınca kimse bakmıyor kaynanam altı ıslaktır diyor ağlayınca sinir oluyorum birde bizimkilerde vurararak ısrarak şap şap öperek seviyorlar içim gidiyor ama bişey demiyorum her zaman görmüyorlar sabret özlem diyorum.
sabret canım ya belki bizlerde ilerde torun sahibi olunca istemesekte gelinlerimizin yada damatlarımızın gözünde öyle olabilirz,inanki onlar torunlarını okadar seviyorlar ki asla onlara zarar vermek istemezler.benim kayınvalidem kayınpederim yok ama dün kendi babam vardı bizde oda bi tuhaf seviyo berna yı bende zor sabrettim o an çok kızıyorum çocuk çok hırpalanıyo bide bıyıkları var çok battığı halde çok öpüyo kızarıyo bile suratı ama napiim bişey diyemiyorum işte,babam bugün kırklareli ne gitti mesela şimdi yok bende üzüldüm hemen dün hissettiklerim için ama hafta ya biz gidicez onların yanına  :laughing7: neyse orda diğer torunlarıda olucak toplam 4 tane bizimkine fazla yüklenmez inşallah ;)

ozlem_edanur

haklısın semracığım torun hem çok seviliyor
resimlerde çok gül çıkmış bernada sana benziyor

semna

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 15:04:42
haklısın semracığım torun hem çok seviliyor
resimlerde çok gül çıkmış bernada sana benziyor
saol canım bana benzettiğin için bende resimlerle uğraşıyom takvim silinmiş karakter yetmedei yazıyodu bende resmi kaldırıp tekrar takvim koymaya çalışıyom ;D

ozlem_edanur

bende yeni resim yüklemeye çalışıyorum

semna

semna

ayy canım edanurum çok tatlı çıkmış neresi orası

ozlem_edanur

kastamonu resimler telefonla çekilme ya iyi çıkmamış

ozlem_edanur

semna

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 15:30:12

çok güzel ya olsun yinede iyi çıkmış ne güzel doğayla başbaşasınız bende biran önce gitmek istiyorum eşimin iznini bekliyoruz

ozlem_edanur

semna

bizimkide milli maçı izlerken bizimle çok seviyo maç izlemeyi nezaman stadyum görse gülüp tv ye dikiyo gözlerini bende maç günü hepimizi kırmızı beyaz giydiriyordum ,neyse 2 yıl sonra inşallah kupa bizim  :muzz:

semna

Alıntı yapılan: ozlem_edanur - 02 Temmuz , 2008, 15:33:25
siz nereye gidecksiniz canım

biz önce kırklareli ne annemler yazları orda yaşıyolar emekli olduktan sonra gittiler orasıda çok güzel ve temiz havası var,sonrada kuşadası düşünüyoruz ama kesin değil otel araştırıyoruz