21 Mayıs , 2024, 20:00:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2007 eylül doğumlu bebek anneleri hadi gelin

Başlatan betül_eylül, 04 Haziran , 2008, 19:38:55

« önceki - sonraki »

karaca71

Alıntı yapılan: minik tosbam - 26 Haziran , 2008, 09:30:21
ne zaman geliyosunuz ankaraya bu hafta sonu mu ya biz de safranboluya giditoruz bu cumartesi keşke görüşebilsek ne iyi olurdu 1-2 gün mü kalacaksınız sadece
hadi bakalım betül size iyi kaynaşmalar :k06:
evet tatlım bu hafta sonu kısmetse cumartesi oradayız.pazartesi sabahda yola çıkarız tekrar.keşke görüşebilseydik. çok isterdim

karaca71

kızlar bişey sorucam...bebeklerin önce alt dişleri mi çıkar yoksa üstmü?bizimkinin sol üst dişi çıktı  :dontknow:yanında kide çıkmak üzere

karaca71

Alıntı yapılan: betül_eylül - 26 Haziran , 2008, 09:36:01
evet tam eğitme zamanı bizimde onlara daha anlamasalarda yol gösterme zamanımız geldi bundan sonra bize daha çok iş düşüyor. daha öncede öyleydi gördüklerini yazıyolrdı ama şimödi  öğrendiklerini gösterdikleri için daha çok dikkat çekiyor tabi. allah yardımcımız olsun. anaya babaya , vatana millete hayırlı, edepli saygılı sevgili bi çocuk yetirtiririz inşallah :amin:
aminnn inş. :amin:  tatlım güzel duana katılıyorum öncelikle..iki haftadır yapmasını istemdiğimiz şeylere hayır :caca: diyoruz vallahi anlıyor ama işine gelirse yoksa kızıyor resmen  :)  :cussing:

karaca71

Alıntı yapılan: betül_eylül - 26 Haziran , 2008, 09:41:50
Alıntı yapılan: karaca71 - 26 Haziran , 2008, 09:39:22
Alıntı yapılan: betül_eylül - 26 Haziran , 2008, 09:36:01
evet tam eğitme zamanı bizimde onlara daha anlamasalarda yol gösterme zamanımız geldi bundan sonra bize daha çok iş düşüyor. daha öncede öyleydi gördüklerini yazıyolrdı ama şimödi  öğrendiklerini gösterdikleri için daha çok dikkat çekiyor tabi. allah yardımcımız olsun. anaya babaya , vatana millete hayırlı, edepli saygılı sevgili bi çocuk yetirtiririz inşallah :amin:
aminnn inş. :amin:  tatlım güzel duana katılıyorum öncelikle..iki haftadır yapmasını istemdiğimiz şeylere hayır :caca: diyoruz vallahi anlıyor ama işine gelirse yoksa kızıyor resmen  :)  :cussing:
ben kızıyom anlamıyor ama anlıyacak zamanla. ama ince ayar lazım hayırlar hep hayır olmalı :suclu:

gerçekmi. nadirde olsa öle oluyormuş :k06:
bizimki anlıyor artık ama dediğim gibi işine gelirse :) sana katılıyorum hayır hep hayır olmalı.ama inatlaştırmadan bunu onu başka şekilde oyalayarak ilgisini çekerek yapmaya çalışıyoz

karaca71

hemde nasıl zor ama anne olmak öyle kolay değil diyor büyükler.bizmki diştenmidir bilmiyom ama son 3 gecedir 3 ten sonra hiç uyumuyor denilebilir 6 da da kalkıp oturuyor öyle yorgun hissediyorum ki kendimi anlatamam :(

karaca71

aaa msn de gördüm sizdedemi diş var :hello2: :hello2: :hello2:hayırlı uğurlu olsun betülcüm

minik tosbam

hümeyracım çoğunlukla önce altlar çıkar ama nadir de olsa önce üstlerin de çıktığı oluyormuş senin ömerin de o nadir çıkaranlardan işte olsun
biz de cumartesi sabah yola çıkıcaz pazar da akşam dönmiş oluruz herhalde keşke görüşebilsek eğer biraz daha kalırsanız haber ver olur mu

karaca71

Alıntı yapılan: minik tosbam - 26 Haziran , 2008, 09:59:05
hümeyracım çoğunlukla önce altlar çıkar ama nadir de olsa önce üstlerin de çıktığı oluyormuş senin ömerin de o nadir çıkaranlardan işte olsun
biz de cumartesi sabah yola çıkıcaz pazar da akşam dönmiş oluruz herhalde keşke görüşebilsek eğer biraz daha kalırsanız haber ver olur mu
evet bizimki biraz farklı galiba :)eğer kalısak mutlaka görüşelim tabii.biz büyük ihtimalle tabi yer bulursak merkez orduevinde kalıcaz. görümcemde var ama ben istemiyorum açıkçası....
nasıl haber vercem diye düşünüyorum.???

karaca71

Alıntı yapılan: betül_eylül - 26 Haziran , 2008, 09:56:37
sağ alt diş çıkıyor ben çıktı sandım ama hemen derinin altında çıkar 2 3 güne :occasion14:
bir hafta sürmez bizdede öyle oldu. dün sabah hiç fark etmedim öğlen yoğurt yedirirken kaşığa tık tık yapınca inanamadım sonra bir baktım evet ucu görünmüş :)

minik tosbam

canım ben sana tel no sunu yazayım özelden ararsın beni sen de senin no nu yaz bana

karaca71

Alıntı yapılan: minik tosbam - 26 Haziran , 2008, 10:11:59
canım ben sana tel no sunu yazayım özelden ararsın beni sen de senin no nu yaz bana
ok sevinirim

karaca71

kaydettim inş. görüşürüzde damlacığı sıkı sıkı öperim :opucuk:
tabii seni de ;D

karaca71

minik tosbam

inşallah canm hayır bi z lojmanda değiliz maalesef gölcükte puanlarımızı bitirdik buraya yetmiyo burda çok yüksek puanlı loj.lar 2 sene sonra ancak herhalde inanılmaz bi loj. sıkıntısı yaşanıyo burda ama sah.güv. bi yerde loj.mı ne yapıyomuş galiba ama akıbeti hakkında bi fikrim yok görümcen nerde oturuyo hoş ben de ankarayaı bilmiyorum amma...