ilk üye olduğunuzda aklınızda kalanlar

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 11 Ocak , 2012, 13:50:18

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

SEÇİM KONSUYDU SANIRIM
SEN SÜRÜ FALAN Bİ ŞEY DEMİŞTİM YANILMIYOSAM GEÇMİŞ ZAMAN PEK İİ HATIRLAYAMIYORUM

GÜLFERDE BİZİM MERAYA SEN DE GEL DEMİŞTİ EZGİYE

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 11 Ocak , 2012, 17:33:01
SEÇİM KONSUYDU SANIRIM
SEN SÜRÜ FALAN Bİ ŞEY DEMİŞTİM YANILMIYOSAM GEÇMİŞ ZAMAN PEK İİ HATIRLAYAMIYORUM

GÜLFERDE BİZİM MERAYA SEN DE GEL DEMİŞTİ EZGİYE

SEÇİM KONUSUNDAMI

HATIRLAYAMADIM SEN HATIRLADINMI GÜLFER  :icon_scratch:
Kİ GÜLFER EZGİYE ÖYLE BİŞEY DEMEZ SANMAM AMA GÜZEL CÜMLEYMİŞ  :toothy10: :toothy10:

BEN ARKADASIM DEDİĞİM İNSANLARLA BU TARZ TARTIŞMALAR YAPMAM
ARKADASLIK DOSTLUK AYRI SİYASET AYRIDIR BENİM İÇİN  :icon_thumright:

DER!N

heee biri demek damarıma basmış  :laughing7: koyun muamelesi yapmış herhalde ezgide bana destek çıkmış olmalı ki gel demişim yoksa demem  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

bu gördüğünüz her yer meraydı bir zamanlar

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

HEH GÜLFER TAM ÜSTÜNE BASTIN  :) :)

NE GÜNLERDİ YA

DER!N

yok yok ezgiyle değildi sen vardın kesin ama gayet usturuplu konuşmuştuk biri vardı kimdi ya hatırlamıyorum örtünmelere falan karşımıydı neydi hani görse beni üstüme kusacak sanırdım o derece tersti yani o araya girip konuyu ateşlemişti

Demet_dk

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Ocak , 2012, 17:37:34
yok yok ezgiyle değildi sen vardın kesin ama gayet usturuplu konuşmuştuk biri vardı kimdi ya hatırlamıyorum örtünmelere falan karşımıydı neydi hani görse beni üstüme kusacak sanırdım o derece tersti yani o araya girip konuyu ateşlemişti

SENİN ÜSTÜNE KUSACAK ADAMIN ............. :laughing7:

DER!N

Heeee DEMET sen demiştinki Gülfer gibi anlatsalar sabaha kadar dinlerim orta yolu bulmuştuk ben de siyasetten anlamam demiştim hala anlamıyorum  :k06: benim o gün savunduğum örtülülere karşı bir cephe oluşmuştu oydu yani

hatırladın mı bacım  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

GÜLFER BENİM SENLE PEK MUHABBETİM YOKTU FORUMDA ECİŞİN RESMİNİ PROFİL KOYMUŞTUN BENDE SANA ÖZEL MESAJ ATMIŞTIM NE KADAR ZAYIFLAMIŞ ECİŞ DİYE  :k06:

HATIRLADIN MI

Demet_dk

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Ocak , 2012, 17:39:52
Heeee DEMET sen demiştinki Gülfer gibi anlatsalar sabaha kadar dinlerim orta yolu bulmuştuk ben de siyasetten anlamam demiştim hala anlamıyorum  :k06: benim o gün savunduğum örtülülere karşı bir cephe oluşmuştu oydu yani

hatırladın mı bacım  :opucuk:

HALA AYNI FİKİRDEYİM BENDE BACIM  :opucuk: :love9:

HATIRLADIM KENDİ CÜMLEMİ  :ehi: :ehi:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥ - 11 Ocak , 2012, 17:40:44
GÜLFER BENİM SENLE PEK MUHABBETİM YOKTU FORUMDA ECİŞİN RESMİNİ PROFİL KOYMUŞTUN BENDE SANA ÖZEL MESAJ ATMIŞTIM NE KADAR ZAYIFLAMIŞ ECİŞ DİYE  :k06:

HATIRLADIN MI

SENİNDE KİMSEYLE MUHABBETİN YOKMUŞ DA HEP GİZLİDEN SÜZÜYOMUŞSUN HE NURAY  :ehi: :ehi:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

DER!N

aa evet biri bana öyle bişey demişti sendin demek  :toothy10: :toothy10:

sinirim bozulmuştu benim o zaman o lafa zaten çocuğu doyuramıyordum  :cildir:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

EVET BENDİM O SİNİR BOZUCU İNSAN :ehi:

DURDUK YERE NİYE ÖYLE DEDİYSEM BENDE DOYURAMIYODUM O ZAMANLAR ONDAN HERALDE

DER!N

:laughing7: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ya durup durup biri bişey diyordu bana, bizim Gül niye emzirmiyorsun mu demişti niye mama veriyorsun mu demişti süt konusunda çok terslemişliğim vardır