27 Nisan , 2024, 05:37:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

xxcansuxx cananımında meleği geldi :)))

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 11 Ocak , 2012, 11:39:43

« önceki - sonraki »

KONYALI

ya canancım nasıl sevındım anlatamam cnm..demek kızın kollarında...zaten son gunlerde aklım hep sende olarak gırıyorum sıteye canan naptı,doğurdumu acaba dıye..ıkınızde sağlıklıymıssınız...dogum hıkayenı merakla beklıyorum cnm...allah analı babalı sağlıklı uzun omurler versın meleğine...gözünaydın cnm

(A)yşe (D)eniz (A)da

:muzz: :muzz: Çok tebrik ederim canım. Allah analı babalı büyümey :muzz:i nasip etsin inşallah :amin: :amin:

xxcansuxx

tşk ederim arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ayrı ayrı  :opucuk: :opucuk:
doğum hikayemi en kısa zamnda paylaşacağım bu bıcırık nasıl geldi okuun bakalım...
sancıları unuttumda ahhh şu dikiş beni bitirdi  :sad1: :sad1: sezeryan olanlar nasıl dayandı onu düşünüyorum farkeder mi dikişin yeri  :dontknow: :dontknow:

tweety0555

xxcansuxx

Alıntı yapılan: tweety0555 - 13 Ocak , 2012, 15:10:14
canan ya beklıyorum dort gozle :opucuk:
tamam o zaman kızım uyuyorken yazayım....  :opucuk:

FeHi

Tebrikler ALLAH Analı-Babalı büyütsün İnşALLAH
Çoook geçmiş olsun Canancım :flowers:

Nezo

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Tebrik Ederim Canımmmm Gözün Aydın Allah Analı Babalı Büyütsün İnşallah Çoook Sevindim  :hieyt: :hieyt:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

canım hayırlı olsun gözün aydın
bak 15 ocağı beklemedi meleğin
erken gelmiş
analı babalı büyüsün inşllh
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

bihterp3416

canım hayırlı olsun gözün aydın Allah analı babalı büyütür inşş...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Ocak , 2012, 19:37:53
ALLAH RAZI OLSUN CANIM DARISI BAŞINIZA AZ KALDI SİZE DE  :love9: :love9: :love9:

bihterp3416

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Ocak , 2012, 19:52:37
Alıntı yapılan: bihterp3416 - 15 Ocak , 2012, 19:37:53
ALLAH RAZI OLSUN CANIM DARISI BAŞINIZA AZ KALDI SİZE DE  :love9: :love9: :love9:
aminn canım aminnn  :amin: gitgide yaklaşıyoruz sonra inş sağlıklı şekilde kucağımıza alırız  :amin: :amin:

elif35

canancım gözün aydın canım çok sevindim inşallah vatanına,milletine,ana-babasına hayırlı bir evlat olur..

RuHGuZeLi

tebrik ederim canım benim yavrun şans huzur getirsin yuvanıza sağlıkla mutlulukla büyüsü inş :nazar:

ruyam616

gozunun aydin canimm allah anali babali buyutsun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
rabbim acisini gostermesin :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Ocak , 2012, 11:59:37
tşk ederim arkadaşlarım hepinizi öpüyorum ayrı ayrı  :opucuk: :opucuk:
doğum hikayemi en kısa zamnda paylaşacağım bu bıcırık nasıl geldi okuun bakalım...
sancıları unuttumda ahhh şu dikiş beni bitirdi  :sad1: :sad1: sezeryan olanlar nasıl dayandı onu düşünüyorum farkeder mi dikişin yeri  :dontknow: :dontknow:
CANIM BENDE HEP ONU DÜŞÜNÜYORUM BENİMDE 15 GÜN ZONKLADI DURDU OTURAMADIM KIÇIMIN ÜSTÜNE KABUS GİBİ  :cildir: ACIDAN UYUYAMASDIM.GERÇEKTEN SEZERYANDA O DİKİŞ NASIL ACI VERİRKİ