xxcansuxx cananımında meleği geldi :)))

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 11 Ocak , 2012, 11:39:43

« önceki - sonraki »

nisan rüzgar

olvido

Çok şükür Canancım sende kavuştun kızına kış anneleri bugünlerde hep normal doğumla yavrularını kucağına alıyor ben sümeyra demet ve en sonunda sende minişine merhaba dedin nasıl sevindim bilemezsin.... :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
   Rabbim Buğlemimize analı babalı mutlu sağlıklı yaşamayı nasip etsin  :amin: şansını bahtını açık etsin  :amin: hayırlı evlat olsun inş  :amin:
   Bir an önce fotoğraf istiyoruz  :love9: :love9: :love9:
   Cananım hani doğum hikayemi yazmamı istemiştinde siz doğurmadan yazmam demiştim ya ;) şimdi karşılıklı yazarız artıkın doğum hikayelerimizi  :k06:

__nil__

canancım çok sevindim.öncelikle çok tebrik ederim.Allah sizlere bağışlasın analı babalı bol sütlü büyütsün inş şükürler olsun sağ salim kavuştunuz canım benim

gül-i rana

canım benim hayırlı olsun.rabbim en güzel yazıları yazsın meleğine inşallah. :opucuk:

xxcansuxx

canlarım yaa Allah hepinizden razı olsun herkese ayrı ayrı cvp vermek isterdim ama beni anlarsınız çok çok duygulandım zaten doğum anında da dualarımda bu sitedeki arkadaşlarım vardı çok güzel dostluklar kurmuşuz çıkınca eşime dedim onların duaları ve bilgileri ile bu kadar kolay atlattım doğumu diye hepinizi ayrı ayrı öpüyorum  :opucuk: :opucuk:

:hieyt: :hieyt:evet buğlemim artık kucağımda maşaallah çok tatlı bir bebek insan öpmeye bakmaya kıyamıyor rabbim herkese bu duyguu tattırsın çok dua ettim isteyenlere inş. rabbim benimde dualarımı duyar  :amin: :amin:
annemle babam yoldalar 1-2 saat sonra onlarlada buluşacak kızım  :occasion5: :occasion5: giremezsem diye şimdi girip yazayım dedim  :suclu: :suclu: A.E.OLUN KIZLAR...

yasmin24

gözün aydın  Allah analı babalı sağlıklı büyütmek nasip etsin canım  :nazar: :nazar: :nazar:

bebeğimbenim(şerife)

:hello2: :y25: :y25: :y25: :y25: :flowers:CANIM BENİMYA ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAHHHHHH  :amin: :amin: :amin: :amin:

ALLAHIMM BİZLEREDE NASİPEDER İNŞALLAHH HAYIRLISIYLAA :y25:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

@@@gözde@@@

Canancım gözünüz aydın tatlım şimdi gördüm daha çok mutlu oldum  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütmeyi nasip etsin  :nazar: :nazar: :nazar:

♥ღвüşяαღ♥

gözün aydın olsun cnm RABBM SALİHALARDAN EYLESİN Analı bablı büyütmeyi nasip eylesin :amin:

asya81

CANIM ÇOK TEBRİK EDERİM NORMALDE DOĞMUŞ BEBEĞİN MAŞALLAH :nazar: :nazar: BOL SÜTLÜ GAZSIZ GÜNLER OLSUN :amin: :amin:

susanna

gozun aydin arkadasim massallah sanada minik meleginede sutun bol gaziniz az olsun hayirli ugurlu evlat olsun berra buglemimiz

doruk38

MAŞALLAHHH CANIM. GÖZÜN AYDIN. ALLAH ANALI BABALI BÜYÜMEYİ NASİP ETSİN  :nazar: :nazar: :amin: :amin:

GELSQMİNQ

tebrik ederim cnm allah analı babalı büyütsün inşallah

kuzucuk

:hello2:  :hello2:  :hello2:  canancım gözün aydın tatlım  :nazar:  :nazar:  :nazar: çok sevindim  :flowers:  :flowers:  :flowers: Allah sağlıcakla, analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah  :amin:  :amin:  :amin:

Sır_Çiçegi

Canım cok mutlu oldum  :hello2: Allah analı babalı saglıklı büyütsün inş.
rabbim olmayan herkese nasip eder inş.  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...