28 Nisan , 2024, 01:46:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

eşinizin ailesine nasıl hitap ediyorsunuz???

Başlatan MASAL ILGIN, 09 Ocak , 2012, 12:32:46

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

bu konu varmı bilmiyorum ama görmedim de

eşinizin anne ve babasına anne,baba mı diyorsunuz ?

yoksa ....... anne ,...... baba mı diyorsunuz?

birdeee anne baba derken zorlandınız mı?

derbeder

zorlandim tabiiki, zorlanmamak elde mi?

anne ve baba diyorum, esimde o sekilde diyor. nedendir bilmiyorum ama kayinvalideme bir nebze daha kolay anne diyebiliyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

MASAL ILGIN

bende anne baba diyorum ama ben pek zorlanmadım diye hatırlıyorum ama ben çok seviyordum o yüzden zorlanmadım sanırım taaa kii evlenip gerçek yüzlerini görene kadar   
eşimde ilk günden beri hep anne baba dedi

EnDuruYanım

bende cok zorlandım ..baba kolaydı cunku babam vefat ettıgı ıcın esımın babasına baba demek ayrı bırseydı benım ıcın.. kayınvalıdemede anne dıyorum ıkı annem yanyana gelıncede ismi ile anne dıyorum :k06:

Nezo

Zorlandım Bende Anam Nere Kocamın Anası Nere. Yanlarında Mecburen Anne Baba Diyorum. Onlar Yokken Kaynana Kayınbaba Yada O Adam Filan  :-\ Terbiyesizleştim İyice  :icon_pale:

MASAL ILGIN

bende arkalarından kaynana kayınbaba işte o andaki ruh halime bağlı şeylerr  :caca: :caca: :caca: :caca: :caca:

Aytii

ANNE VE BABA DİYORUM

ZORLANMADIM

NEDEN ZORLANAYIM? NİŞAN GÜNÜ ELİNİ ÖPERKEN "ÖPEYİM ANNE" "ÖPEYİM BABA" DEDİM

KENDİLİĞİNDEN OLDU

gökçe58

bende anne ve baba diyorum çok zorlanmadım. sadce kendi anne ve babamın yanında onlara anne baba demek zor oluyor.onlar olmayınca arkalarından ya kaynana kaynata yada nez gibi adam kadın diyorum :) :)

derbeder

Alıntı yapılan: masalılgın - 09 Ocak , 2012, 12:37:16
bende anne baba diyorum ama ben pek zorlanmadım diye hatırlıyorum ama ben çok seviyordum o yüzden zorlanmadım sanırım taaa kii evlenip gerçek yüzlerini görene kadar   
eşimde ilk günden beri hep anne baba dedi
canim onca yildan sonra baska birilerine anne baba demek zorladi beni, yoksa nefret ettigimden degil. gayet normal bu da. iyikide bastan itibaren o sekilde hitab etmistim yoksa sonradan daha zor alisirdim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

İLK BAŞTA ÇOK ZORLANDIM AMA ŞİMDİ RAHATLIKLA ANNE BABA DİYORUM ÇOK ŞÜKÜR DEMEME DEĞİYORLAR

xxcansuxx

bende anne baba diyorum ama kendi annemin babamın yanında zorlanıyorum... annem çok mutlu oluyormuş onlara anne baba dediğim için ama bana bir garip geliyor  :honk: onlar hakkında konuşurkende isimleri +anne yada baba diyorum... direk "annem" desem eşim hangi annen diyor bende öyle çözüm buldum  :k06: :k06:

nisan rüzgar

ben hiç zorlanmadım ..eşim askere giderken nişanlanmıştık ve biz kayınpederim kayınvalidem her hafta sonu berbaerdik ..biyere giderlerdi beni aralardı müsaitsen sende gel diye seve seve giderdim hiç yabancılık çekmedim seviyorumda .... arada kaynanalrın tabi nazı mazı olurda olcak okadarcıkta :k06:

Balböceği

kayınbabam yok. Validem var anne derken zorlanmadım.
Biraz garipsiyordum. Şimdi validemmmmmm diyorum. Arada bı anne diyorum.  :k06:
Saçma bişey diyorum sanıyorum  :-\ 

fıstık

EŞİMİN AİLESİYLE İLK TELEFONLA TANIŞTIK

BENİ SADECE RESİMLERİMDEN GÖRMÜŞLERDİ

BEN NASILSINIZ DEMİŞTİM

O DA İYİYİM ANNEM DEMİŞTİ ÇOKHOŞUMA GİTMİŞTİ

ONDAN SONRADA ZATEN ANNE - BABA DEDİM ZORLANMADIM

İYİ İNSANLARDI ALLAH RAHMET EYLESİN  :amin:

BAZEN ÖZLÜYORUM  :y25:

ruyam616

basta cok zorlanmistim anne diyemiyodum bir turlu birgun babam dediki kizim kaynanana anne diyomusun bende yooooo dedim  :ehi: :ehi: :ehi: canim babamda bundan sonra anne diceksin ayip olur dedi bende o gunden sonra soledim...kayinvalideme sadece kendi anne babamin yaninda anne diyemiyorum garip geliyo. kayinpederim yok (allah rahmet eylesin)  :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******