28 Nisan , 2024, 03:56:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kıslarrr yardımmm :(

Başlatan nesssli, 09 Ocak , 2012, 11:21:29

« önceki - sonraki »

nesssli

Selatı tefriciye okuyorum hayırlı bir iş için inşallah Allahım nasip ederse bana okurmusunuz 2200 okudum Faydalı olması için biran önce bitmesi gerekiyormuşş okurmusunuz ?

ORNA

ben zamanım oldukca okurum yardım edebilirim sana çalışıyorum akşamları okumaya çalışıcam okudukca yazarım buraya inşallah kabul allahım kabul eder   :amin: :amin: :amin:

nesssli

İnşallah arkadaşımm bende okuyorum işteyimm ama tam başlıyorum telefon çalıyo mecburen başa alıyorumm :(

CAN TANEM

Canım birazdan senin için başlayıp 100 tane okuyacağım Rabbim kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

nesssli

Allah razı olsun sağolasınn :D

CAN TANEM

AMİN CANIM CÜMLEMİZDEN İNŞALLAH :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: nesssli - 09 Ocak , 2012, 11:31:55
İnşallah arkadaşımm bende okuyorum işteyimm ama tam başlıyorum telefon çalıyo mecburen başa alıyorumm :(

evet işteyken zor oluyo allah izin ederse bu akşam başmıyacagım  :amin: :amin: :amin:

nesssli

Alıntı yapılan: ORNA - 09 Ocak , 2012, 11:36:42
Alıntı yapılan: nesssli - 09 Ocak , 2012, 11:31:55

evet işteyken zor oluyo allah izin ederse bu akşam başmıyacagım  :amin: :amin: :amin:
çok sağol :)

nesssli

ORNA

Alıntı yapılan: nesssli - 10 Ocak , 2012, 11:35:14
okudunmu arkadaşım ???

dün akşam 100 tane okdudum canım okudukca yazrım  :amin: :amin: :amin:

nesssli

Çok teşekkür ederimm okumana gerek yok bugğn bitiyo duası yapılcak >Eşimin işe girmesi içindi bu dua Allah kabul eder inşallahh :)

CAN TANEM

Canım ben okudum yazmayı unutmuşum

ORNA

Alıntı yapılan: nesssli - 13 Ocak , 2012, 11:03:04
Çok teşekkür ederimm okumana gerek yok bugğn bitiyo duası yapılcak >Eşimin işe girmesi içindi bu dua Allah kabul eder inşallahh :)

okudugum 100 taneyi ekledinmi peki yani boşa gitmedi değilmi inşallah kabul olur  :amin: :amin: :amin:

nesssli

aradım söyledimm :) dua boşa gidermi kısss  :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: nesssli - 13 Ocak , 2012, 11:32:12
aradım söyledimm :) dua boşa gidermi kısss  :amin:

yok gitmezde yani benimkiler sayıldımı demek istedim sen dileğine  :icon_thumright: :icon_thumright: