28 Nisan , 2024, 09:51:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

annem beni çıldırtıyorr

Başlatan MASAL ILGIN, 07 Ocak , 2012, 12:50:06

« önceki - sonraki »

MASAL ILGIN

sabah sabah yeni kalktım  kahvaltı bile yapmadan ağlamay başladım yaaaa

annem msn aç bişey sölicem dedi açtım geçen gün msnde kızı görmek için konuştuk eşimle beraber bilgisayarın hoporleri bozuk cızır cızır ses geliyo dedikleri anlaşılmıyo annem ordan eşime seslenmiş muratta cevap vermemiş felan ankaradan kızı getirirken beraber gelecektik annemle o gün cevap vermedi diye ben gelmicem gelmiyorum artık size bide kızın beşiğide orda onu nasıl getircem diyorum banane napayım istediğin gibi götür sökeriz otobüsle götürürsün ya dedim kızla yolculuk yapamam uzun yol perişan olurum tek başıma diyorum kaynana gelsin diyo dedim kadın hastaneye gitcekmiş heyetemi ne gözükecekmiş gelemez napayım bende gelemem diyip duruyo

aslında meselede ankarada annemlerin evinde oturuyoduk kirada oturmaz olaydım buraya apar topar taşınınca elektiriği suyu doğalgazı kapattıramadık kirada veremedik yeni kiracı taşınacakmış 50 defa aradılar para gönderin para gönderin diye olsa zaten göndericez niye göndermiyelim hala onu sölüyo 1 senedir Allah razı olsun kızıma bakıyo ben çalıştığım için sürekli onu başıma kalkıyor sinirlerim çok bozuldu ya uzaklaştık da allahtan artık rahat edicem kızımıda getirdikten sonra hele dahada rahat olucam

suzannn

ALLAH ALLAH NEDEN BU KADAR BOZULDUKİ ANNEN BÖYLE DAVRANIYOR

MASAL ILGIN

eşim elektirik su parası için para göndermedi diye bide eşimin ailesi hep el üstündeymişde onlar yerde sürünüyormuşda felan filan ama alakası yok ne kadar kötüde olsa eşimin annesi babası tabiki onun gözünde onlar el üstünde olacak bana görede benim ailem el üstünde offff artık anlamıyorum böyle yaparak da kendinden soğutuyolar yaaa

HASRET!M S@N@

canım nede olsa o senin annen sakın soğuma falan deme belki baska birseye sıkılmıstır sinirini senden cıkarıyordur biraz daha sabret sıkıntılarının hepsi bitecek inş allahın izniyle zor günler geciriyorsun ama gececek

suzannn

kıskanıyor o zaman annen seni

nurefşanelif

Alıntı yapılan: masalılgın - 07 Ocak , 2012, 12:50:06
sabah sabah yeni kalktım  kahvaltı bile yapmadan ağlamay başladım yaaaa

annem msn aç bişey sölicem dedi açtım geçen gün msnde kızı görmek için konuştuk eşimle beraber bilgisayarın hoporleri bozuk cızır cızır ses geliyo dedikleri anlaşılmıyo annem ordan eşime seslenmiş muratta cevap vermemiş felan ankaradan kızı getirirken beraber gelecektik annemle o gün cevap vermedi diye ben gelmicem gelmiyorum artık size bide kızın beşiğide orda onu nasıl getircem diyorum banane napayım istediğin gibi götür sökeriz otobüsle götürürsün ya dedim kızla yolculuk yapamam uzun yol perişan olurum tek başıma diyorum kaynana gelsin diyo dedim kadın hastaneye gitcekmiş heyetemi ne gözükecekmiş gelemez napayım bende gelemem diyip duruyo

aslında meselede ankarada annemlerin evinde oturuyoduk kirada oturmaz olaydım buraya apar topar taşınınca elektiriği suyu doğalgazı kapattıramadık kirada veremedik yeni kiracı taşınacakmış 50 defa aradılar para gönderin para gönderin diye olsa zaten göndericez niye göndermiyelim hala onu sölüyo 1 senedir Allah razı olsun kızıma bakıyo ben çalıştığım için sürekli onu başıma kalkıyor sinirlerim çok bozuldu ya uzaklaştık da allahtan artık rahat edicem kızımıda getirdikten sonra hele dahada rahat olucam
canım benım aynı dertten bir tane de bende var bence anneler kızları evlaendikten sonra biraz boşluğa düşüyorlar bir de tam menopoz dönemi rastladıysaa :) canım ben artık fazla takmamaya eşime yansıtmamaya çalışıyorum sırf bu sorunlardan uzaklaşmak için çalışmaya da başladım çalışıncada haliyle az görüşüyoruz ohh kafam rahat biraz daha yani aslında annelerin bir meşguluyeti olmadığı için böyleler olsa bizimle uğraşmaya zamanları da olmaz halbuki bizim için dua edip destek olmaları lazım ki biz de hep anlarında olalaım. aslında anne sonuçta kötülüğümüzü istemez elbet ama bizim de kurallarımız sınırlarımız ve düşüncelerimiz olduğunu kabullenmeleri lazım.

burcum

ben de hep derin benim başkalarından neyim eksik diye bir kız evlenir ailesi seferber olur bir bayan hamile kalır ailesi seferber olur bir bayan doğum yapar ailesi seferber olur benimkiler tam tersi benim sorumluluğumu üstleneceklerine hep ben onların sorumluluğunu üstlendim her özel anımda burnumdan getirdiler kaprisleri nazları stresleri ben mesafeliyimdir bu yüzden ve 2.ci doğumuma kesinlikle evimde kalamazlar :icon_thumright: mesafe en iyisi ALLAH yardımcın olsun canım :amin:

MASAL ILGIN

doğumdada gelmem kaynanan gelsin kalsın diyo sezeryan olcam hastanede yatıcam kızıma kim bakacak benim yanımda kim kalacak kaynanam en fazla 15 20 gün kalır kayınbabam çalışıyo evde tek kalacağı için kalamam diyo sonrasında ben ne yapacağım sürekli bana kaynanamları kötülüyo tamam hiç destek olmadılar halada olmuyolar ama napayım yani bu saatten sonraee ister istemez eşimede yansıtıyorum bu sıralar hele o kadar duygusalımki reklamlara bile ağlıyorum nerdeyse sürekli kötüleme sürekli hayatıma müdahele ediyor çok bunaldım artık yani yenide değil evlendiğimden beri böle bide yaptığı ettiği herşeyide başıma kalkıyor bende sinirlenip yapma verme gitme gelme diyorum onuda yapmıyo yapıyo sonrada onuda ben yaptım kaynanan bişey yapmadı onuda ben verdim kaynanan vermedi deyip duruyor uyuz oluyorummmm

burcum

canım işin zor ALLAH yardımcın olsun arkadaşım yeni doğum yaptı 2.ci bebeğine annesi 15 gün kalabildi yanında şimdi 2 çocuğuna da kendi bakıyor korkma kimseye muhtaç değilsin ALLAH ın izniyle herşeyi halledebilirsin hı hı de geç annene kulak arkası et dediklerini duymadan gel üzme kendini :icon_thumright:

Sır_Çiçegi

cnm seni cok iyi anlıyorum aynı şeyleri bende yaşadım en sonunda bunaldım telefonlarına bile cıkmadım bir kaç konuşmadık ewliligimin ilk sıralarında şimdi annem ablamlar hepsi bana mesafeli bu gayet iyi oluyor daha karışamıyor sana biz kızlar annelerimize anlatıyoruz herşeyi annede hali ile tepkisi büyük oluyo günlük tutuyrum kendime kimseye anlatmıyorum derdimi içimede atmıyorum sıkma canını herşey olacagına warır bi anne kötü zamanda olması lazım ewladının yanında kapris yapılacak bişe yok yapıorsada pişman olacaktır emin en sen içini ferah tut  :opucuk:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: burcum - 07 Ocak , 2012, 15:07:22
canım işin zor ALLAH yardımcın olsun arkadaşım yeni doğum yaptı 2.ci bebeğine annesi 15 gün kalabildi yanında şimdi 2 çocuğuna da kendi bakıyor korkma kimseye muhtaç değilsin ALLAH ın izniyle herşeyi halledebilirsin hı hı de geç annene kulak arkası et dediklerini duymadan gel üzme kendini :icon_thumright:
ben de çok korkuyorum işte bugünlerde doğumum sezeryan olcam kızımda küçük ya kalkamazsam toparlanamazsam diyede korkuyorum çünkü kızımıa doğum yaptığımda o küvezde olduğu için 2 gün sonra kalktım ama yürüyemiyordum bile tekerlekli sandalyeyle felan gidiyodum yanına şimdide korkuyorum ya çocuğa bile bakamazsam emziremezsem kızımda ilgi isteyecek ilgilenemezsem diye yani bunları anneme sölesem yapmasaydın 2.ciyi diyecek banane kaynanan baksın diyecek yani bi kız annesiyle herşeyi konuşabilmeli paylaşmalı bence yaa inş. ben kızıma büyüğünde arkadaş gibi yaklaşacağım herşeyini bana anlatmasını isteyeceğim ki kötü yollara başvurmasın

Nezo

Boşverinn Anneden Öte Bişi Varmı. Geçici Bunlar Annelerinizin Kıymetini Bilin Ne Kadar İyi Olursa Olsun Kimse Kimsenin Annesinin Yerini Tutamaz. Onlarda İnsan Onlarda Hata Yapıyor Ne Yapacaksın Anne Onlar  :aferin: :aferin: Çcouklarınız Size Eziyet Etmiyor Mu Mesela Onların Herşeyini Acısını Tatlısını Çekmiyor Yaşamıyormusunuz. O Kadınlarda Sizden Öyle Çekti Büyüttü Sizinle Bir Büyüdü. Pişman Olacağınız Şeyler Yapmayın Ölümlü Dünya Bu

MASAL ILGIN

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 18 Ocak , 2012, 15:23:32
Boşverinn Anneden Öte Bişi Varmı. Geçici Bunlar Annelerinizin Kıymetini Bilin Ne Kadar İyi Olursa Olsun Kimse Kimsenin Annesinin Yerini Tutamaz. Onlarda İnsan Onlarda Hata Yapıyor Ne Yapacaksın Anne Onlar  :aferin: :aferin: Çcouklarınız Size Eziyet Etmiyor Mu Mesela Onların Herşeyini Acısını Tatlısını Çekmiyor Yaşamıyormusunuz. O Kadınlarda Sizden Öyle Çekti Büyüttü Sizinle Bir Büyüdü. Pişman Olacağınız Şeyler Yapmayın Ölümlü Dünya Bu
evet canım çok haklısın nede olsa anne kimse çocuğunun kötülüğünü istemez ama işte bazen insanda çok bunalıyo