SULTAN 43 ARKADAŞIMIZIN MELEĞİ GELMİŞŞŞŞŞ

Başlatan ORNA, 04 Ocak , 2012, 18:01:38

« önceki - sonraki »

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: happines - 11 Ocak , 2012, 16:43:14
gözün aydın pıt pıtları da duyarsın inşallah.. oyyy  boyu da pek uzunmuş mercimeğin
[tsk ederim canim masallah :nazar: :nazar: :nazar: bende  sasirdim hayirlisiyla gelsin insallahhhhh sag salimmm

ORNA

Alıntı yapılan: sultan43 - 11 Ocak , 2012, 16:40:18
kizlar hersey cok güzel dedi doktor haftaya kalp atisini dinleyecekmis 5 hafta 1 günlük boyu 5.2mm :)))

ohh  maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: peki kan tahlili yapmadımı canım sadece ultrasondan keseyemi baktı

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: ORNA - 11 Ocak , 2012, 16:57:29
kizlar hersey cok güzel dedi doktor haftaya kalp atisini dinleyecekmis 5 hafta 1 günlük boyu 5.2mm :)))

ohh  maşallahhh  :nazar: :nazar: :nazar: peki kan tahlili yapmadımı canım sadece ultrasondan keseyemi baktı
valla canim tek keseye bakti haftaya bakacak mi bilmiyorum bi bildigi vardir herhalde :dontknow: :dontknow:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun gördün sükür  :opucuk: :nazar: :nazar: yanliz o ilk ölctügü bebegin kesesinin büyüklügü oluyo  :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

rümeysaa

hayırlı uğurlu olsun canım..rabbim tamamına erdirsin... :amin:

Yaşamsebebim

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin

Nezo

Tebrik Ederi Arkadaşım Hayırlı Uğurlu Olsun  :flowers: :flowers:

RuHGuZeLi

TEBRİK EDERİM CANIM BENİM İNŞ SENİN ARKANDAN BENDE HAMİŞ HABERİNİ VERİRİM  :basardim:

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: begum0101 - 19 Ocak , 2012, 13:42:24
TEBRİK EDERİM CANIM BENİM İNŞ SENİN ARKANDAN BENDE HAMİŞ HABERİNİ VERİRİM  :basardim:
hadi canim insallah hayirli haberlerini alirizz.. :hello: :hello: :hello:

afram

ya tebrik ederim canım daha yeni gördümmm allah sağlıklı mutlu huzurlu bi ömür versin ailenize :amin:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

RABBİM BİR MELEK BAHŞETSİN DİYE BEKLİYOMM!

Yaşamsebebim

teyzeleri yarin yine dr. gidiyoruz bebeisimle gecen hafta kalp atislarini dinlemedi ama yarin dinliyecegiz insallah allahin izniylee :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: