SULTAN 43 ARKADAŞIMIZIN MELEĞİ GELMİŞŞŞŞŞ

Başlatan ORNA, 04 Ocak , 2012, 18:01:38

« önceki - sonraki »

özgee

tebrikk ederim allah saglıklı sıhhatle kucagına almayı nasıp etsin :) darısı bızım basımızaa artıkk belirltilerinden bahsedermisin

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: özgee - 08 Ocak , 2012, 23:13:00
tebrikk ederim allah saglıklı sıhhatle kucagına almayı nasıp etsin :) darısı bızım basımızaa artıkk belirltilerinden bahsedermisin
AMIN CANIM insallah sende tadarsin bu duyguyu en kisa zamnada belirtilerim cok sik tuvalete gidiyorum bide bulantilar yarin dr. gidecegim allahin izniyle insallah hayirli haberlerle gelirim..

özgee

benımde 2 gun gectı bugun ilk defa kan verdim yarın sabah sonuc cıkacakmıs inşş bıze bol dua et bendede sık ıdrar ve idrar kaçırır gibi akıntı var son bır haftadır. ben kkale almadım ama gun gecınce aksıne one gelır bakalımmm ama mıde bulntısı bas donmesı vs. yok sadece arada sag kasımda cok ince batma oluyorr hayırlısı bakalım 3 yıl oldu beklıyoruz

Yaşamsebebim

Alıntı yapılan: özgee - 09 Ocak , 2012, 20:28:04
benımde 2 gun gectı bugun ilk defa kan verdim yarın sabah sonuc cıkacakmıs inşş bıze bol dua et bendede sık ıdrar ve idrar kaçırır gibi akıntı var son bır haftadır. ben kkale almadım ama gun gecınce aksıne one gelır bakalımmm ama mıde bulntısı bas donmesı vs. yok sadece arada sag kasımda cok ince batma oluyorr hayırlısı bakalım 3 yıl oldu beklıyoruz
insallah canim bu bekleyislerinin meyvesi cok güzel olacak rabbim en kisa zamanda sanada yollasin melegini... :amin: :amin: :amin:

özgee

aminnn güzel annneeeee  :opucuk: cok streslıyımmm inanılmaz derecede adet olsamda kan sonucu gormek benı bıraz rahatlatıcakk en azından keske yaptırsaydım acaba dusukmü dıye kafa takılmaz peki akıntı varmı sende

Ya-semin

tebrik ederim, Allah tamamına erdirsin inşallah
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

Yaşamsebebim

kizlar dr. gidiyorum bugün ilk kkez bana dua edin hayirli haber getireyimmm

suzannn

Alıntı yapılan: sultan43 - 10 Ocak , 2012, 15:37:05
kizlar dr. gidiyorum bugün ilk kkez bana dua edin hayirli haber getireyimmm
HAYIRLI HABERLERLE DÖN İNŞALLAH

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ORNA

sultan ne yaptın merak ettim inşallah herşey yolundadır  :amin: :amin: :amin: gelince haber ver canım

insu

Hayırlı olsun arkadaşım Rabbim tamamına erdirsin inşaallah sağlıklı sıhhatli :amin:
Herşeyin hayırlısı...

Yaşamsebebim

kizlar hersey cok güzel dedi doktor haftaya kalp atisini dinleyecekmis 5 hafta 1 günlük boyu 5.2mm :)))

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın pıt pıtları da duyarsın inşallah.. oyyy  boyu da pek uzunmuş mercimeğin