kürtaj sonrası kaçıncı denemenizde hamile kaldınız

Başlatan mechul07, 03 Ocak , 2012, 15:35:08

« önceki - sonraki »

mechul07

mrb kızlar 11.haftamda ikene meleğim benden ayrıldı 21 eylül tarihinde gebeliğim sonlandırıldı.bu ay ilk denememizde malesef tuttturmadık sizler kaçıncı ayınızda tekrar gebe kalabildiniz

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

ilk kürtajimda 5.ayimda hamile kaldim 1ay bekledim adetim gelsin diye 4ay ugrastim  sonrasinda gene kürtajlan sonuclanmisti maalesef  :sad1: ama Allaha sükür son kürtajimdan 1ay sonra hic adet görmeden hamile kalmisim haberim bile yoktu korunuyoduk  :) sükür kizim benimlen  :nazar: :amin: :amin: insallah sende cok beklemezsin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

doruk38

:love9: korunmayı bıraktığım ay hamile kaldım ama malesef kalbi durdu kürtaj oldum. kürtajdan 6 ay sonra kimyasal gebelik geçirdim. kimyasal gebelikten 4 ay sonra hamile kaldım. Allah bekleyen herkese hayırlı hamilelik nasip etsin  :amin: :amin:

Balböceği

suzannn

ilk kürtaj olduğumdan sonra 8 ay sonra tekrar hamile kalmıştım ondan sonrada ardı ardına hamile kaldım ama bebeklerim tutunamadı

Yaşamsebebim

mechul07

OHHOOOOO MAŞALLAH :nazar:ÇOĞUNUZ HEMEN HAMİŞ KALMIŞSINIZ DARISI BAŞIMA İNŞ. ÖNÜMÜZDEKİ AY HÜSRANA UGRAMAM

^Sükeyna^

Alıntı yapılan: sultan43 - 03 Ocak , 2012, 16:35:22
bak bende kurtaj oldum 1 sene önce hala yok bisii :crybaby2: :crybaby2:

benimde 1 sene oldu kurtaj olalı ama bişey yok cok istiyorum artık   :y25:    :y25:    :y25:
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

mechul07

arkadaslar doktorunuza sordunuzmu bir sene fazla değilmi:(

^Sükeyna^

Alıntı yapılan: mechul07 - 03 Ocak , 2012, 20:14:59

gidiyorum fakat dedikleri tam 1 sene olması lazım gune gun isteniyor    :(
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

aleyna635

CNM GÖZÜNÜ KORKUTMAK GİBİ OLMASIN AMA BEN KÜRTAJDAN SONRA NERDEYSE 5 SENEDİR BEKLİYORUM HALENDE BİRŞEY YOKKK. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

Yaşamsebebim

benim süt hormonum ypkselti canim ama simdi herseyim cok iyi allah kerim en yakin zamanda hepimize nasip eder innsalllahhhh

mechul07

Alıntı yapılan: sultan43 - 04 Ocak , 2012, 11:55:35
benim süt hormonum ypkselti canim ama simdi herseyim cok iyi allah kerim en yakin zamanda hepimize nasip eder innsalllahhhh
sultan sen hamileymişisn tebrik ederim cnm sağlıkla kucağına al bukez

insu

Benimde 4 ay oldu kürtaj olalı ilk deneme tutmadı  :-\ bakalım hayırlısı  :amin:
Herşeyin hayırlısı...

hümeyra_t_e

ben kürtajdan sonra 1 ay korundum sonra ki ay hamiş kaldım darısı başına canım