27 Nisan , 2024, 17:22:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HANGİ GÜN-HANGİ KANAL-HANGİ DİZİ

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 20 Ekim , 2007, 23:55:56

« önceki - sonraki »

En beğendiğiniz dizi ?

Hanımın Çiftliği
0 (0%)
Türkan
0 (0%)
Fatmagül'ün Suçu Ne?
3 (9.4%)
Nuri
0 (0%)
Öyle Bir Geçer Zaman Ki
10 (31.3%)
Arka Sokaklar
0 (0%)
Kavak Yelleri
1 (3.1%)
Akasya Durağı
0 (0%)
Ezel
2 (6.3%)
Yahşi Cazibe
1 (3.1%)
Kızım Nerede
0 (0%)
Kurtlar Vadisi
0 (0%)
Çocuklar Duymasın
0 (0%)
Sırat
1 (3.1%)
Küçük Sırlar
1 (3.1%)
Küçük Kadınlar
0 (0%)
Papatyam
0 (0%)
İzmir Çetesi
0 (0%)
Geniş Aile
0 (0%)
Dürüye'nin Güğümleri
0 (0%)
Muhteşem Yüzyıl
6 (18.8%)
Adını Feriha Koydum
4 (12.5%)
Unutma Beni
1 (3.1%)
Deniz Yıldızı
0 (0%)
Lale Devri
1 (3.1%)
Arka Sıradakiler
0 (0%)
Yer Gök Aşk
1 (3.1%)

Toplam Oy Verenler: 32

derbeder

bu gibi dizilerin bence en buyuk sorunu yeni sezonda baslamalari, yaz sezonunda baslayan diziler genelde yazin izlenecek pek birsey olmadigindan tutuluyor. hele bu sezonda gercekten o kadar cok dizi basladiki hepsinin adini biliyor gibiyim birde televizyonda denk geldigimi biliyorum. eskiden oyle bir gecer zamanki dizisini izlerdim artik onuda izlemiyorum...ve bir muddet izlemedigin zaman heyecani gidiyor..

Alıntı'Sensiz Olmaz' 7. bölümde bitti
Ekrandaki yaprak dökümü sürüyor

Gün Akşam Oldu", "Yalancı Bahar", "Reis", "Bir Günah Gibi", "Ay Tutulması" ve "Zehirli Sarmaşık"tan sonra bu sezon ekrana gelen bir iddialı dizi daha yayından kaldırıldı. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Murat Han ve Onur Saylak'ın paylaştığı, Güven Hokna, Gökçe Bahadır ve Ayten Uncuoğlu gibi ünlü oyuncuların da rol aldığı Show TV'nin "Sensiz Olmaz" dizisi beklenilen reytinglere ulaşamayınca ekran ömrü son buldu.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

çok saçma sapan diziler çıktı o yüzden bende izlemiyorum

xxcansuxx

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 02 Kasım , 2011, 16:36:19
salı osman :k06:
cuma feriha :k06:
cmt iffet
pzr umutsuz ev kadınları
birde sakarya fırat var pazar yada çarş hangi gün denk gelirse
bu dizilerden öyle bir geçerki zamanki, sakarya fırat haricinde eşim akşmları evdeyse seyredemiyorum... eğer onu nette oyalacak birşey varsa yada oyun oynarsa öyle izin veriyor  :k06: :k06: ferihaya kızsada ne oldu bu hafta diye sormadan  da edemez :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 03 Kasım , 2011, 09:45:52
bu gibi dizilerin bence en buyuk sorunu yeni sezonda baslamalari, yaz sezonunda baslayan diziler genelde yazin izlenecek pek birsey olmadigindan tutuluyor. hele bu sezonda gercekten o kadar cok dizi basladiki hepsinin adini biliyor gibiyim birde televizyonda denk geldigimi biliyorum. eskiden oyle bir gecer zamanki dizisini izlerdim artik onuda izlemiyorum...ve bir muddet izlemedigin zaman heyecani gidiyor..

Alıntı'Sensiz Olmaz' 7. bölümde bitti
Ekrandaki yaprak dökümü sürüyor

Gün Akşam Oldu", "Yalancı Bahar", "Reis", "Bir Günah Gibi", "Ay Tutulması" ve "Zehirli Sarmaşık"tan sonra bu sezon ekrana gelen bir iddialı dizi daha yayından kaldırıldı. Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Murat Han ve Onur Saylak'ın paylaştığı, Güven Hokna, Gökçe Bahadır ve Ayten Uncuoğlu gibi ünlü oyuncuların da rol aldığı Show TV'nin "Sensiz Olmaz" dizisi beklenilen reytinglere ulaşamayınca ekran ömrü son buldu.
Yazik oldu hepsine  :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

AlıntıOcak ayında dizi bereketi.
2012 yılının daha ilk günlerinde kaç dizi piyasaya çıktı biliyor musunuz?

İşte sorunun yanıtı... Tam 12...
İşte yeni başlayan o diziler:
Yalan Dünya (Kanal D), Ayrılık Olmasa (Kanal D), Son (ATV), Göç Zamanı (ATV), Koyu Kırmızı (Star), Kalbim 4 Mevsim (Star), Gina (TNT), Araf Zamanı (FOX), MUCK (Show TV), Suskunlar (Show TV), Ustura Kemal (Show TV), 80'ler (TRT).
Bu dizilerin yanı sıra çekimlerine başlanan ve bir süre sonra ekranda yer alacak olan diziler de yok değil. Örneğin Uçurum dizisi atv için çekilmeye başlandı. Hababam Sınıfı'nın da Star TV için hazırlandığı biliniyor.
Planlanan diziler de var... Dostoyvski'nin Budala isimli romanının uyarlamasının yanı sıra, Burası Osmanlı 1711/Sır Kanunu TRT için çekilmişti, TRT'de ekrana gelmesi bekleniyor.
Özcan Deniz de TNT için bir dizi hazırlamakta.
2012'nin daha başında dizi sayısı neredeyse 20'ye yakın...
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

ustura Kemal oda var kız onu atlamayın   :ehi: