Lazer yaptırıpta bitti diyen varmı

Başlatan hüzünden_gelme, 01 Ocak , 2012, 16:32:47

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

kızlar aranızda lazer yaptıran varmı
yada yaptırıpta tamamen bıttı dıyen
ayrıca önerebılecegınız guvenılır hijyenik biyer kocaelıde  ;)

koltuk altı ve bacaklarım için gıtmek ıstıyorum  :occasion5:

Demet_dk

BEN YÜZ VE GÖBEK BLGÖESİ İÇİN GİTTİM LAZEERE

GÖBEK BİTTİ.YÜZ İÇİN DEVAM TÜYLER İNCE OLDUĞUNDA ZAMAN ALIYO

AMA KIL OLUNCA DAHA ETKİLİ OLUYO

KOCAELİNDE BİLDĞİM YER YOK.

hüzünden_gelme

daha cıkıyormu göbegınde aslında evet yüzdende gıtmem lazım bıyıklarımı özellıkle  :k06:

Demet_dk

hüzünden_gelme

daha önce arkadaslarımda gıttı buradakı lazere yuz ıcın uzun bır sure cıkmadı sımdı tekrardan cıkıyor .. pek guvenemıyorum bu cıvara ama gene buraya kalıyorum :-\ 
koltukaltı ve bacaklarım olsun baska bısı ıstemem

Demet_dk

KOLTUK ALTINDA ÇOK ETKİLİ KIL OLDUĞU İÇİN

Aytii

Özge bulursan banada haber et bacım  :laughing7:

hüzünden_gelme

:k06: :k06:

kelin ilacı olursa ılk önce kendi basına surermıs  :k06:
bulursam haberdar ederım  :tongue3:

_deniz_

Arkadaşlar lazer yaptıracaksanız ucuz yerlere güvenmeyin. Ayrıca doktor kontrolünde yapan yerlere gidin. Lazer uygulaması yapacak olan kişiyi araştırın,hatta kullandıkları makinelerin markasını öğrenip araştırın çünkü çok önemli. Bende lazer yaptırdım ve şuan 2 seansım kaldı. Gerçi ben koltuk altı ve özel bölgeye yaptırıyorum. Çünkü bacağımdaki ve koldaki tüylerim çok ince ve çok az. Yüzüm deseniz kaşlarımı bile 6 ayda bir aldırıyorum,bıyıklarımda hiç tüy yok.  Bu arada lazer yaptırıyorsanız tüylerinizin tamamen bitmesine izin vermeyin. Çok az bi kısmı kalmalıymış,derinin rahat nefes alabilmesi için.

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: _deniz_ - 03 Şubat , 2012, 17:03:23
Arkadaşlar lazer yaptıracaksanız ucuz yerlere güvenmeyin. Ayrıca doktor kontrolünde yapan yerlere gidin. Lazer uygulaması yapacak olan kişiyi araştırın,hatta kullandıkları makinelerin markasını öğrenip araştırın çünkü çok önemli. Bende lazer yaptırdım ve şuan 2 seansım kaldı. Gerçi ben koltuk altı ve özel bölgeye yaptırıyorum. Çünkü bacağımdaki ve koldaki tüylerim çok ince ve çok az. Yüzüm deseniz kaşlarımı bile 6 ayda bir aldırıyorum,bıyıklarımda hiç tüy yok.  Bu arada lazer yaptırıyorsanız tüylerinizin tamamen bitmesine izin vermeyin. Çok az bi kısmı kalmalıymış,derinin rahat nefes alabilmesi için.

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

iklima

Bi de birkaç sene sonra tekrar çıkıyor felan diyorlar acaba ne kadar dogru
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

sudenaz85

ben 10 ay gittim giderken iiydi evlenince bıraktım şimdi iki katı oldu kolumda fazla yoktu şuan simsiyah hemde ben tavsiye etmem benimki IPL di aleksandra iyi diyorlar ama sağlık bakanlığı onaylamıyo onu.

°º•✿gülümse01✿•º°

Tüm vücut için 1,5 yıl gittim; ama tam bir sonuç alamadım maalesef :honk:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...