"kelebegimm" Arkadaşımızın Meleği Gelmiş

Başlatan Sır_Çiçegi, 01 Ocak , 2012, 00:32:16

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

01 Ocak , 2012, 00:32:16 Son düzenlenme: 02 Ocak , 2012, 09:29:21 g10ca
 :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:occasion16: :occasion16: :occasion16:

:hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

YENİ YILDA SAGLIKLI Bİ GEBELİK GECİRİRSİN İNŞ. CNM SAGLIKLI BİR ŞEKİLDE KUCAGINA ALIRSIN BEBEGİNİ

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

çok sevındımmm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: rabbım tamamını erdırır ınsallah alır kucagına sağlıklı bır sekılde  :love9: :love9:

tulayysl

tebrik ederi canım. kolay bi gebelik gecirmeni ve sağlıklı hayırlı bi şekilde kucağına almanı dilerim.

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: çokkkk sevindim canım arkadasım RABBİM KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN  :amin: :amin: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

:hello2: :hello2: :hello2: tebrik ederim Allah kucağınada almayı nasip etsin  :amin: :nazar: :nazar:
darısı tüm isteyenlerin başına  :amin: :amin: :amin:

doruk38

:wav: tebrik ederim canım Allah sağlıkla kucağına alamayı nasip eder inşallah   :wav: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12:

kuzucuk

canım çok sevindim ya yeni yılda böyle ne kadar güzel bir haber  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:  :nazar:  :nazar:   :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar:  :nazar: Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım  :amin:  :amin:  :amin:

elif35

hayırlısı olsun canım Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :love9:

destina06

tebrik ederim yeni  yıl hediyeniz gelmiş :) Allah sağlıkla kucağına almayı da nasip etsin :amin: :amin:

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

--elif--

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

ruyam616

burdanda tebrik edeyim canim saglikli bir gebelik gecirmeni diliyorum :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******