28 Nisan , 2024, 16:23:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Güzel ve farklı renkli çeyiz örnekleri

Başlatan Balböceği, 31 Aralık , 2011, 19:34:12

« önceki - sonraki »

Balböceği

dusundum bi bu konu eksik  :k06:

hadi herkes ceyizinden dantalleri cikarsinda gorelim  :hello2: :hello2: :hello2:

SeliN59

dijital makinam bozuk ama yarın telle çekerim atmayı becerebilirsem atarım çok güzel oya örneklerim var çeyizimde

hüzünden_gelme

ayy tam benlık bır konu benım içinde fıkır olur sağol edacım  :opucuk: :opucuk:

bende eklerımmm yenı dantellerımı :occasion5: :occasion5:

Balböceği

ben pek fazla bilmem hatta litren başka birsey bilmem :)
Ama çok güzel dantellerim, iğne oyalarım vs. Var
Müsait olduğum zamanda ekliyecen bende :)

hüzünden_gelme

ekle ekle tabi bende bılmem hep teyzelerım yaptı dantellerımı benımde  :k06:

Sır_Çiçegi

ben danteli sewmem ki  :igrenc: ama yeni ewli oldugum için ceyizleri ceker gösteririm bekar kızlara (özge ye ) örnek olur  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

merakla beklıyorummm canımm  :muzz: :muzz: çok değişik seylerı çok severım bakalım senınkıler nasıl  :k06:

Sır_Çiçegi

seni alacagım için ewime gelirde görürsün  :ehi: :ehi:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

derbeder

ozgee yavas yavas senide kaybediyoruz sankiii  :k06:

benim ceyizimde bir kac tane birsey vardi sanki, igne oyasi havlu kenarlari, bir kac tane dantel takim falan filan. hic bir tanesini kendim yapmadim, cunku vaktim yoktu bekarken. dantel, orgu bilirim. islemeyi filan yapmadim birde dikis konusunda pek iyi degilimdir. isin dogrusu dantel ogrendim ama ogrenmesemde olurmus, cunku biseye yaramiyor. evimde kullandigim 1 tane bile dantel ortu yok. ama bu isten harcligini kazanan insanlar biliyorum, onlar icin super birsey.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

YOLCUDUR ABBAS BAĞLASANIZ DURMAZ  :ehi: :ehi:

Eskıden benımde pek hoşuma gıtmezdi ama şimdi çok hoşuma gıdıyor nette goruyorum ..bızım buradada yapıyolar satıyolar arkadaslarım bende bılsemde yapsam  :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 02 Ocak , 2012, 16:43:36
YOLCUDUR ABBAS BAĞLASANIZ DURMAZ  :ehi: :ehi:

Eskıden benımde pek hoşuma gıtmezdi ama şimdi çok hoşuma gıdıyor nette goruyorum ..bızım buradada yapıyolar satıyolar arkadaslarım bende bılsemde yapsam  :k06:
ogrenmenin yasi yok, azmin elinden birsey kurtulmaz demisler  :k06: basitten baslayip zora dogru gidersin, hatta zamanla ornek bile cikarabilirsin..kendin bile hayret edersin  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

hüzünden_gelme

:icon_thumright: :icon_thumright:

doğru dıyosun ıstedıgım zaman yaparım evdeyımde bu sıralar boş durmayayım alayım elıme dantel öreyım :k06:

SeliN59

kızlar yemeni resimleri çektim ama yükleyemiyorum nasıl yükleniyo