kızım bronşitli şu an grip en cabuk nasıl atlatırız hemen yardım 14 aylık

Başlatan *TuGba*, 30 Aralık , 2011, 10:54:33

« önceki - sonraki »

*TuGba*

anneler tekar hırıltısı baslarsa hasteneye yatmamız gerekyor utfen öneri beklıyorum aaaacil

Aytii

bana kalsa ıhlamur içirmen iyi gelir

birde bronşitlere buhar maskesi yapılıyo sanırım  :icon_scratch:

*TuGba*

gilyorm buhar maknamz var devamlı veryorm ıhlamuruda benim kızm mutlaka sabah aksam icyo eger evde tedavi edemezsem yatış yapıyorlar o zamanda damar yolu bulunamıyor blmyorm napcm
:y25:

tweety0555

gecmıs olsun oncelıkle   saf kestane balı bulabılırsen cok ıyı gelıyor...bırde babaannem goguse vıks surer ve gazete koyardı bıldıgımız gazete ne alaka pıs fılan demeyın vallahı oksuruk oldugumuzu bılmeyız hemen gecırırdı  ne hıkemtı var bılemıyorum vallahı :icon_scratch:

*TuGba*

Alıntı yapılan: tweety0555 - 30 Aralık , 2011, 11:41:14
gecmıs olsun oncelıkle   saf kestane balı bulabılırsen cok ıyı gelıyor...bırde babaannem goguse vıks surer ve gazete koyardı bıldıgımız gazete ne alaka pıs fılan demeyın vallahı oksuruk oldugumuzu bılmeyız hemen gecırırdı  ne hıkemtı var bılemıyorum vallahı :icon_scratch:

balı sütle mi içirsem olur mu vikis gribine de iyi gelirmi kestane balını nerde bulabılırım

*TuGba*

burun akıntısı var ve 2 gundur aşırı bi gaz var karnını sardım sıcak havlu rezene ve gaz surubu içirdim biraz gecti ama tekrarlıyor smdı uyuyor ve burnu tıkanyo acaba geniz eti gibi bşeymi noluyor bu cocuga blmyorum