İğne Tedavisi İle Hamile Kalan varmı ?

Başlatan _inci_tanem_, 28 Aralık , 2011, 14:39:00

« önceki - sonraki »

serserim

canım benbim doktorum aile dostumuz çok sık kontrole gidiyorum doktorum anladı yani canım :)

_inci_tanem_

anladım canım ayyy ben kafamı bir rahatlatamdım iğne şubata ertelendi bu arada benim HSG çekilmemişti önce o çekilecek diyorurum ki bu arad başka bir doktora gitsem mi acaba yaaa birde ben çok sabırsızım ne zor bir sınavmış  :crybaby2:RABBİM tez zamnda kavuşturur inşallah yavrularımıza :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 02 Ocak , 2012, 13:27:51
anladım canım ayyy ben kafamı bir rahatlatamdım iğne şubata ertelendi bu arada benim HSG çekilmemişti önce o çekilecek diyorurum ki bu arad başka bir doktora gitsem mi acaba yaaa birde ben çok sabırsızım ne zor bir sınavmış  :crybaby2:RABBİM tez zamnda kavuşturur inşallah yavrularımıza :amin: :amin:

sen bilirsin canım istersen git acele etme sabırsız olma canım daha çok erken relax ol çok önemli hsg den sonra karar ver istersen 1 2 ay kendi haline bırak kafan karısıksa inşallah tez vakitte dolar kucağımız canım

_inci_tanem_

günaydın canım öncelikle amin  inşallah arkadaşım RABBİM tez vakitte nasip etsin bizlere  :amin: Doktorumda öyle dedi çok stres yapıyosun böyle yaparak ertlersin dedi ama ne bilim yaa elimde olmuyo ki.normal bi anımda bile aklıma geliyo dalıp gidiyorum hayıt otu aldım içmeye başladım inşallah faydalı olur :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

inşallah canım bende çok stres yaptım stres bir çok şeye etkiliymiş yumurta gelişimine rahime Allah büyük canım inşallah bizimde bebişlerimiz olucqk :binkybaby: :binkybaby:

Yaşamsebebim

cok tsk ederim kizlar allah hepimize nasip eder insallah en yakin zamanda

_inci_tanem_

Amin inşallah kızlar bir an önce hayırlısıyla olur hepimizin.... :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

simoche28

Alıntı
Arkadaşlar aranızda iğne tedavisi ile gebe kalan varmı?doktorum bir ay klomen kullandıktan sonra bu size yeterli gelmiyo iğneye geçelim dedi bilgilerinize çok ihtiyacım var.Yorumlarınızı bekliyorum
Yumurta büyütücü iğneler, tedavi sürecine bağlı olmakla birlikte ilk 5 ay içerisinde hastayı sonuca ulaştırabilmektedir.  İlacın uygulama şekli ve dozu, kullanılan ilacın türüne ve hastanın ihtiyac duyduğu düzeye göre belirlenmektedir. Bu nedenle kesin bir tarih verilememekte ve birlikte kullanılacağı ilaçlara göre süre şekillenmektedir. Hastanın takibi sırasında olası olumsuz etkiler arasında, yumurtalıkların aşırı uyarılması, çoğul gebelik, dış gebelik, yumurtalıkların burkulması, yumurtalık kanseri ve http://www.hamilelikte.com/ sırasında sorun yaşama gibi durumlar görülebilmektedir. Bu nedenle yumurta büyütücü iğne kullanıldıktan sonra hasta takibinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir.