İğne Tedavisi İle Hamile Kalan varmı ?

Başlatan _inci_tanem_, 28 Aralık , 2011, 14:39:00

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

bilmiyorum arkadaşlar kararsızım bu ay yaptırıp yaptırmam konusunda daha yeni öğrendiğim için tedirginim inşallah o güne kadar kendimi toparlayıp umutlu bir şekilde girişim yapabilirm...duysam bide iğneyle hamile kalanı ama yok gibi

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

serserim

29 Aralık , 2011, 15:45:11 #16 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2011, 16:00:44 serserim
canım ben klomen kullandığım zaman kist oluştu o yüzden bıraktık sonra iğne ile yumurtam büyütülüp çatlatma iğnesiyle yumurtayı çatlattık doğal yoldan denedik olmadı sonra bir kere daha iğnelerle yumurta büyütüp çatlatma iğnesinin ardından aşılama yapıldı yine olmadı rahimimde polip çıktı bu da hamile kalmaya engelmiş vede düşüğe sebep oluyormuş geçen hafta polkip alındı bakalım yarın kontrolüm var herşey nasip kısmet canım bu forumda o kadar çok kişi var ki beklemeden hamile kalan hayırlısı olsun canım ama denemedim dememek için herşeyi denemekte fayda var ben denedim olmadı karar senin canım hakkında hayırlısı olsun tez vakitte kavuşursun inşallah bebişine canım :binkybaby:[/color]

_inci_tanem_

Doğru diyosun canım denemekte fayda var.Hepizin hakkında hayırlısı olsun klomenle bile bir sürü hamile kalan var bende ona istinaden çok ümitliydim olmayınca onunla büyük üzüntü yaşadım iğneyede o yüzden cesaret edemiyorum...RABBİM en kısa sürede bizede anneliği naip eder inşallah hayırlısıyla canım.. :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Aralık , 2011, 17:27:49
Doğru diyosun canım denemekte fayda var.Hepizin hakkında hayırlısı olsun klomenle bile bir sürü hamile kalan var bende ona istinaden çok ümitliydim olmayınca onunla büyük üzüntü yaşadım iğneyede o yüzden cesaret edemiyorum...RABBİM en kısa sürede bizede anneliği naip eder inşallah hayırlısıyla canım.. :amin:

aminn canım klomeni denemişsin aslında bende ilk hamileliğimi klomenle kaldım ama düşük oldu bir daha denedik kistim oluştu kist yapabiliyor çünkü hayırlısı canım ne kadar zamandır bebek düşünüyosunuz?? :binkybaby:

_inci_tanem_

canım temmuzda doktora gitmeye başladım ama 3 ay diana35 tedavisi gördüm ekimden beride bebk için tedavi görüyorum bir ay klomen kullandım yumurta büyüdü ve küçüldü doktor iğneye geçelim dedi ama oda garantili değil ve maliyetli kararsız kaldım :'(

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 29 Aralık , 2011, 21:21:21
canım temmuzda doktora gitmeye başladım ama 3 ay diana35 tedavisi gördüm ekimden beride bebk için tedavi görüyorum bir ay klomen kullandım yumurta büyüdü ve küçüldü doktor iğneye geçelim dedi ama oda garantili değil ve maliyetli kararsız kaldım :'(

canım sen daha yenisin hamilelik olayında benim bildiğim 1 sene olmazsa bu iğneler baş vuruyolar :binkybaby:

_inci_tanem_

canım sanırım doktor benim çok stres yaptığımı biliyo bir an önce olsun diye :binkybaby: iğneye yönlendirdi yada yumurtalarımın küçülmesinden dolayı.İki seçenekten başkası gelmiyo aklıma çünkü onun bundan bir çıkarı yok yani sonuçta.

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Aralık , 2011, 13:15:41
canım sanırım doktor benim çok stres yaptığımı biliyo bir an önce olsun diye :binkybaby: iğneye yönlendirdi yada yumurtalarımın küçülmesinden dolayı.İki seçenekten başkası gelmiyo aklıma çünkü onun bundan bir çıkarı yok yani sonuçta.

simdiden stres yapma canım inşallah bir an önce kavuşursun bebişine karar senin  seni o kadar iyi anlıyorumki 2 yıldır bende uğrasıyorum düşüğümde oldu aslında stres yapmmak gerek ama elde değil işte stres çok etken yumurta gelişimine bile  Allah ın takdiri kaç yaşındasın canım?

_inci_tanem_

Amin canımmmm.inşallah en kısa sürede hepimiz kavuşuruz bebeişlerimize RABBİM daha aratmaz bizlere yeni yılda alırız yavrularmızı sağlıkla kucağımıza 25 yaşıma girdim canım 2,5 yıllık evliyim sen kaç yaşındasın ne tür tedaviler gördün ??? :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Aralık , 2011, 14:24:40
Amin canımmmm.inşallah en kısa sürede hepimiz kavuşuruz bebeişlerimize RABBİM daha aratmaz bizlere yeni yılda alırız yavrularmızı sağlıkla kucağımıza 25 yaşıma girdim canım 2,5 yıllık evliyim sen kaç yaşındasın ne tür tedaviler gördün ??? :amin: :amin: :amin:

amin canım inşlallah bebişlerimiz gelir 2012 yılında ben 4 buçuk yıllık evliğim ama 2 yıldır bbebek düşünüyoz 33 yaşına girdim senin yaşın daha genç canım benim acelem yaşından dolayı 20 li yaşlarda olsam panik olmazdım ben klomenle hamile kaldım ama düşük oldu belli süre sonra tekrar klomen kullandım ama kistim oldu sonra kimyasal hamilelik yaşadım daha sonra pko var bende yani polikistik over iğnelerle yumurtalar büyütüldü çatlattıktan sonra doğal yolla denedik olmadı belli süre sonra tekrar iğne kullandım çatlatma iğnesinden sonra aşılama yapıldı tutmadı aşılamanın ardından rahimde polip görüldü ameliyat oldum polip hamile kalmaya engelmiş ve düşüğe neden olurmuş bakalım artık bundan soınrası hayırlısıylka tez vakitte gelir bebişim bebişlerimiz inşallah  :binkybaby:

_inci_tanem_

Amin inşallah canım RABBİM yardımcımız olur...Kollarımızı boş bırakmaz tez zamanda olurlar :amin:Herkez yaşın küçük diyo ama benden önce evlenen akrabaların hepsi gebiş zor geliyo bu durum ondan rahatsız oldum  bide bendede (PKO) var buna bağlı yumurtlama bozukluğu :crybaby2: :crybaby2: ALLAH en kısa sürede verir inşallah...Ben bu iğneyi denesem mi haftaya cumartesi kısmetse diyetisyene gideceğim.

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

Alıntı yapılan: yyeeliz - 30 Aralık , 2011, 15:21:00
Amin inşallah canım RABBİM yardımcımız olur...Kollarımızı boş bırakmaz tez zamanda olurlar :amin:Herkez yaşın küçük diyo ama benden önce evlenen akrabaların hepsi gebiş zor geliyo bu durum ondan rahatsız oldum  bide bendede (PKO) var buna bağlı yumurtlama bozukluğu :crybaby2: :crybaby2: ALLAH en kısa sürede verir inşallah...Ben bu iğneyi denesem mi haftaya cumartesi kısmetse diyetisyene gideceğim.

amin canım inşallah etrafı kafana takma canım inşallah seninde olucak daha yenisin sakın moralini bozma bende de pko var kilolumusun canım

_inci_tanem_

İnşallah canım ALLAHIN iziniyle...kilo fazlam biraz var canım  1,60 cm boyum 67 kiloyum gluphage kullanıyorm şu an senin kilon var mı ?

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

serserim

benim kilom yok canım ama sendede çok yokmuş canım verebilirsin sanırım hayırlısı herşeyin sağlıklı olsun bebişlerimiz en önemlisi :binkybaby:

_inci_tanem_

aminn canımm :amin: PKOda kiloda önemli ya o yüzden sordum sen nerden anladın PKO olduğunu canı bende ilk adetimden beri düzensizlik var.

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına