balık yağı kaçıncı aydan itibaren veriliyor?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 28 Aralık , 2011, 14:08:21

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar doktor bize yazmıştı ama almadık. artık vermeli miyim? sarper 6.5 ayı geçti.

Aytii

°•.ℓανιηуα.•°

aytenim bize de 6. ay kontrolümüzde yazmıştı ama acaba erken mi diyerek almadık.

alsak mı ki?

Aytii

balık yağının zararı yok diye biliyorum ama sen bilirsin tabi

burcum

kızıma 1 yaşında yazmıştı dr 1 yaşından beri aralıklarla kullanıyorum çok memnunum multi tabs ballı portakallı az önce şişenin dibini içirdim kızıma şimdi 1 ay ara veririm tekrar kullanırım iştahını da açıyor :icon_thumright:

°•.ℓανιηуα.•°

burcucum yani 1 yaşından itibaren mi verilio bu şurup.

burcum

canım bildiğim kadarıyla  1 yaşına kadar balık yağı damlası veriliyor 1 yaşından sonra balık yağı şurubu veriliyor gene de dr un demişse veriliyordur sürekli alışveriş yaptığın eczane varsa sor bakalım ne diyecek

zeynep0655

°•.ℓανιηуα.•°

tamam burcucum teşekkür ederim.

zeynep bebeğin zihinsel gelişimine katkısı var.

zeynep0655

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 29 Aralık , 2011, 14:37:24
tamam burcucum teşekkür ederim.

zeynep bebeğin zihinsel gelişimine katkısı var.

teşekkür ederim canım. bizede hiç böyle bişey demedi doktorlar

°•.ℓανιηуα.•°

doktorlar annenin her şeyi bildiğini mi düşünüyor acaba  :caca:

aslında bilgilendirmeleri gerekiyor.

rica ederim canım.

elif35

balık yağı 1 yaştan sonra başlanıyor burda öyle veriyorlar 1 yaşında aldım ben yağmura seven seas marka  :icon_thumright:

susanna

anlamadigim doktor 6. ayda yazdiysa 6. aydan itibaren verilicek demektir  :icon_scratch: sen neden vermedinki ???
bu balik yagi zararlimi ? neden ara veriyosunuz ???

♥ღвüşяαღ♥

kızım 13 aylık bnde yeni aldım seven seas :icon_thumright:

izemsevi

öznurum bizede drcuartesi günü kontrole gittiğimizde yazdı balık yağı damlası hemde bu yağın zihin gelişimi yanında bebeğin kakasını daha kolay yapmasınada yardımcı oluyornuş birde bize etinin lifilif diye tamemen yulaf ezmesini önerdi almadım ama alcam