29 Nisan , 2024, 20:17:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Göğsümde beze oluştu :( Acil yardım

Başlatan Mine Esir, 27 Aralık , 2011, 21:58:03

« önceki - sonraki »

Mine Esir

Kızlar kızım 4-5 gündür sağ göğsümü fazla emmiyor..zaten pek sütümde yok ama bazen alıyor,bazen çok az emiyor bazende hiç emmiyor sağ göğsümü..bende arada sağıyorum..az önce farkettim sağ göğsümün üst kızmında beze oluşmuş içten...dokundukça acıyor..sağdım ama çok az süt geldi..sizce emmediği için süt mü birikmiştir yoksa başka bilgisi olan var mı bu konuda :( göğsüm sabahtan beridir sızlıyodu bu arada

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım evet süt birikmiş bendede oldu,o ateşte yapar allah korusun sıtmada
şimdi banyoya gir,sıcak suyun altında tarakla o bezenin olduğu yeri tara süt insin aşağı beze dağılsın,
sonrada sıcak havlu koy üstüne dağılsın beze
sütüde sağmaya devam et onu emzir daha çok

Mine Esir

akşam denedim bunları okur okumaz..iyi geldi..kızım 2 aylık oldu nerderse hala göğüslerimde yara var çatlaklar var.. napcam bilmiyorum..kızım her emdiğinde kanıyo göğsüm..kopacak ucu nerdeyse..kızım emmeyi bırakmasın diye katlanıyorum ama canımın acısından utanmasam ağl,,cam nerdeyse emzirirken.. :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

geçmiş olsun canım. ayşegülün dediği gibi sıcak su altında tara. bana da önermişlerdi,yaptım,işe yaradı  :icon_thumright:

zeynep0655

Alıntı yapılan: Mine Esir - 28 Aralık , 2011, 14:02:23
akşam denedim bunları okur okumaz..iyi geldi..kızım 2 aylık oldu nerderse hala göğüslerimde yara var çatlaklar var.. napcam bilmiyorum..kızım her emdiğinde kanıyo göğsüm..kopacak ucu nerdeyse..kızım emmeyi bırakmasın diye katlanıyorum ama canımın acısından utanmasam ağl,,cam nerdeyse emzirirken.. :sad1:
canım benimde 3 ay boyunca çatlaklarım düzelmedi. ne çektim emzirirken kanıyodu ağlıyodum dişlerimi sıkarak. ne denediysemde geçirmedi anca kendiliğinden geçti. Allah kolaylık versin canım

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: Mine Esir - 28 Aralık , 2011, 14:02:23
canım kendi sütünü sürüyormusun uçlarına
her zaman ama ara sıra değil emzirme öncesi sonrası saat başı hep aklına geldikçe krem sürer gibi hem ucuna hem kahverengi yerine sütünü sür
of ben bu göğüs ucu acısını kabir azabı böyledir diye düşünüyorum berbat bişey

SABIRTAŞI

bende öyle yapıyorum ilk çıkan kısmını sütümün uçlarına sürüp yumşatıyorum ve çok şükür faydası oluyor.....her defasında olacak ama hem bebeğin meme ucunu kolay tutmasınada yardımcı olur...... :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: