HAMİLE KIYAFETLERİMİZ

Başlatan SEVİNÇ, 25 Ocak , 2007, 15:01:03

« önceki - sonraki »

SEVİNÇ

Arkadaşlar,selamlar.Sanırım bu konuyu kimse açmamış.
Benim şuanki en büyük problemim kıyafetlerimin olmaması.Burda birbirimize modeller sunalım ne dersiniz...

Almiş'inAnniş'i

EN EKONOMİK HAMİLE KIYAFETLERİ EŞİNİZİN GARDROBUNDA MEVCUTTUR :D

SEVİNÇ

EŞİME KALSA DA ÖYLE DE.BEDENLER PEK UYUŞMADIĞINDAN KURTARDIM BEN.

pelishh

:laughing7: hamile kıyafetleri normalin üstünde fiyatlarda olduğu için 2 üç takım almıştım sonra baktım ki eşiminkiler daha uygun oldu  :hello2:

Almiş'inAnniş'i

BATAKÇI BUNLAR VALLA. KIZLAR İNANMAZSINIZ BELKİ AMA TUZLA YA GİTMİŞTİK PAZARI VARDI ORDA 2.50 YTL YE HAMİLE PANTOLONLARI BULDUM KOT :D 2 TANE ALDIM KEŞKE FAZLA ALSAYMIŞIM. BİRDE TAYT ÇOK RAHAT ETTİM. ONUN DIŞINDA NORMAL KIYAFETLER ALIYORUM AMA BÜYÜK BEDEN VE DÜŞÜK BEL OLANLARDAN. HAMİLE MAĞAZALARI ÇOK PAHALI. ACIYORUMAÇIKCASI ORDAN ALACAKSIN EN FAZLA 4 AY GİYECEKSİN VE O KADAR PARALAR ÇÖPE GİDECEK :( BEN ZATEN 5 AYIMA KADAR KENDİ PANTOLONLARIMI GİYEBİLDİM DÜŞÜK BEL OLANLARI.

pelishh

çok haklısın canım işte benimkiler dolapta öyle duruyo bari işine yarıcak birilerine versek yazık paraya valla  :cussing:

Almiş'inAnniş'i

CANIM 2. BEBEĞİ DÜŞÜNÜYORSAN SAKLA BENCE YADA KARDEŞLERİN FALAN VARSA OLABİLİR. AMA KIYAFET SONUÇTA HERKESİN HAMİLELİĞİ AYNI MEVSİME DENK GELMİYOR MALESEF. GİTTİGİDİYOR.COM DA SATIŞA SUNABİLİRSİN. EN AZINDAN VERDİĞİN PARACIKLARIN BİR KISMINI KURTARIRSIN ;)

Alıntı yapılan: pelishh - 25 Ocak , 2007, 16:15:40
çok haklısın canım işte benimkiler dolapta öyle duruyo bari işine yarıcak birilerine versek yazık paraya valla  :cussing:

pelishh

alan alırmı orda yaw  :icon_scratch: neyse hatıra saklayalım 2. yi düşünmediğim için arada giyer birde yastık eski günleri hatırlarız  :laughing7:

Almiş'inAnniş'i

EVET SATILIYOR EKONOMİK DAVRANMAK İSTEYENLER VE SIFIR ALACAK KADAR PARASI OLMAYANLAR BUNLARI TALEP EDEBİLİYORLAR ;)

Alıntı yapılan: pelishh - 25 Ocak , 2007, 17:11:50
alan alırmı orda yaw  :icon_scratch: neyse hatıra saklayalım 2. yi düşünmediğim için arada giyer birde yastık eski günleri hatırlarız  :laughing7:

pelishh

tşk ederim arkadaşım aklımda bulunsun  :love3:

adalet

en buyuk sorunum, dogru dorus bir hamile kiyafeti bulmadim bulduklarimda bana olmadilar burdakiler hicmi cocuk dogurmuyorlar hamilelere ait bir yer yok insan zaten kac sefer hamile kaliyorki oda guzel seyler giymek ister, evin icinde esimin elbiselerini. giyiyorum benimde ondan eksik yanim yok , neyse sunun surasina ne kaldiki idare etcez

Almiş'inAnniş'i

AY EVET ADALET BEBİŞLERİMİZE KAVUŞMAK İÇİN YOLUN ÇOĞUNU BİTİRDİK AZI KALDI  :hello2:

pelishh

allah bebişlerinizi sağlıklı sıhhatli kucağınıza almayı nasip etsin arkadaşlar şunun şurasında ne kalmış zaman öyle cabuk geciyorki :binkybaby:

adalet

amin canim Allah seninkinde sana bagislasin
razicim az kaldi heycan dorukta, ay sanki yarin doguracaz gibi heycan yaptim

Almiş'inAnniş'i

AY Bİ DE BEN NORMAL DOĞUM İSTİYORUM YA NE ZAMAN GELECEK BİZİM KÜÇÜK HANIMEFENDİ BELLİ DEĞİL HİÇ BÜYÜK BİR SÜRPRİZİ BEKLEMEK  OOOOOOOOFFFFFFFFFFFF BEN BUNU ANLATAMIYORUM KELİME BULAMIYORUM!