ADETTEN SONRA KASIKLARDA AĞRI VE ŞİŞME

Başlatan RuHGuZeLi, 27 Aralık , 2011, 16:49:04

« önceki - sonraki »

RuHGuZeLi

ARKADAŞLAR ADETİM BUGÜN BİTTİ. AMA 2 GÜNDÜR KASIKLARIMDA İĞNE BATMASI GİBİ AĞRILAR VAR VE ELİMLE ELLEYİNCE BEZELYE GİBİ BİR ŞİŞLİK GELİYOR . BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞANIZ  VAR MI ?

NOT : ÜSTÜNE GÖRME ŞEKLİNDE AZ VEYA KISA BİR ADET DÖNEMİ GEÇİRMEDİM. NORMAL BİR DÖNEM GEÇİRDİM BİRAZ KIVAMI AÇIKTI O KADAR.

suzannn

Alıntı yapılan: begum0101 - 27 Aralık , 2011, 16:49:04
ARKADAŞLAR ADETİM BUGÜN BİTTİ. AMA 2 GÜNDÜR KASIKLARIMDA İĞNE BATMASI GİBİ AĞRILAR VAR VE ELİMLE ELLEYİNCE BEZELYE GİBİ BİR ŞİŞLİK GELİYOR . BÖYLE BİR DURUMLA KARŞILAŞANIZ  VAR MI ?

NOT : ÜSTÜNE GÖRME ŞEKLİNDE AZ VEYA KISA BİR ADET DÖNEMİ GEÇİRMEDİM. NORMAL BİR DÖNEM GEÇİRDİM BİRAZ KIVAMI AÇIKTI O KADAR.

CANIM İLTİHAPTAN DOLAYI KASIKLARIMDA BAZEN DEDİĞİN BEZELER ŞİŞİYOR

senayy88

canım benim üşütmüşsündür.Bi doktora görün istersen ultrasyonla filan bakar için rahat eder hem yumurtalıklarına filan...

RuHGuZeLi

Bilmiyorum kızlar içimde tuhaf hisler var anlatamıyorum nasıl bir şey olduğunu...
Eğer geçmezse 1-2 güne kadar doktora giderim.

<<<peri masalı >>>

geçmiş olsun üşütmüş olabilirsin belki ama yinede geçmezse bir doktora görün için rahat eder en azından ;)

RuHGuZeLi

EVET CANIM BENDE ÜŞÜTMEDEN SÜPHELENİYORUM AMA İÇİMDE KARMAKARIŞIK BİLMİYORUM YANİ BİRAZ DAHA BEKLEYEYİM BAKALIM GEÇMEZSE GİDİCEM DOKTORA

elfo

nasıl karmakarışık güzel hisler mi var  ;)?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

RuHGuZeLi

BİLMİYORUM CANIM YANİ HEM MUTLU HEM HÜZÜNLÜ HEM UMUTLU . BENDE KESTİREMİYORUM.  ÜŞÜTMÜŞ OLABİLİRİM BU YÜZDEN HÜZÜNLÜYÜM . EN AZINDAN BU AY ADETİM GECİKMEDİ BU YÜZDEN MUTLUYUM . ADET ŞEKLİNDE ÜSTÜNE GÖRME YAŞAYIP DA HAMİLE KALANLARI DUYDUM BU YÜZDEN DE UMUTLUYUM  :k06: NE KARIŞIK OLDU DEĞİL Mİ

<<<peri masalı >>>

allahım gönlüne göre versin canım tez zamanda bebeğin yüzünü güldürsün :amin:

RuHGuZeLi

AMİN CANIM İNŞ. :amin: RABBİM TÜM ANNELİK HASRETİYLE YANANLARA VERSİN MELEKLERİNİ

elfo

canım gönlümüze göre olsun inşaALLAH  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

duygucuk

begümcüm benimde adetten sonra öyle olmuştu dr. gittim smear testi yaptırdı ve çok yoğun şekilde iltihap çıktı..fitil kullandım ve geçti...kasıklarda batmalar ve dolgunluk hissi oluyor ve ara ara mide bulantısıda yapabiliyormuş...şimdiden geçmiş olsun beklemeden dr. git hemen
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

duygucuk

benimde adet günüm ayın 30 u...umarım hamişimdirde bize yılbaşı hediyesi olur ama adet belirtilerim başladı bile her an olabilirimde...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: duygucuk - 28 Aralık , 2011, 16:06:03
benimde adet günüm ayın 30 u...umarım hamişimdirde bize yılbaşı hediyesi olur ama adet belirtilerim başladı bile her an olabilirimde...

inş. güzel haberlerini alırız cnm  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

duygucuk

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 28 Aralık , 2011, 16:29:27
Alıntı yapılan: duygucuk - 28 Aralık , 2011, 16:06:03

sağol canım...allah miniğini sana bağışlasın inşallah..

inş. güzel haberlerini alırız cnm  :amin: