29 Nisan , 2024, 00:34:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

göğüs ve sırt ağrısı

Başlatan şekerlik, 27 Aralık , 2011, 13:25:31

« önceki - sonraki »

şekerlik

kızlar benim bikaç gündür göğüs kafesim ağrıyor nefes alırken zorlanıyorum sanki  :sad1:
bazen sırtımada vuruyor ağrısı
acaba önemli bişeymidir yoksa üşüttümmü
kendimede dikkat etmem hiç öyle kalın kazak falan giymeyide sevmem  :-\

<<<peri masalı >>>

geçmiş olsun canım dikkat kendine kış mevsimi biliyorsun insan biraz dikkat etmezse hemen hasta oluyor üşütmüş olabilirsin belki sıcak tut kendini

Nezo

Alıntı yapılan: şekerlik - 27 Aralık , 2011, 13:25:31
kızlar benim bikaç gündür göğüs kafesim ağrıyor nefes alırken zorlanıyorum sanki  :sad1:
Üşütmüşsündür Canım. Vicks Varya Hani Merhem Gibi Olan. Onu Sırtına Sürdür Sonrada Sıcak Havlu Koyun Bi Ağrı Kesici İç Yat Geçiriyo Benim Kışın Çok Olur Geçmiş Olsun  :flowers:

derbeder

bencede usutmussundur canim, gecmis olsun  :flowers:

gecen haftalarda bende oyle bir usuttumki boynum omzum heryerim agriyordu. tam 2 hafta cektim surekli sicak tuttum kendimi.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Aytii

GEÇMİŞ OLSUN MİRAY

O SIRT AĞRISIMI BİLMİYORUM AMA BENİMDE SIRTIMIN ORTASINDA KAS'IM GERİLİYO SANKİ HAREKET EDERKEN. EŞİME SÖYLEDİM. EMZİRİRKEN EĞİK DURUYOSUN OĞUZU DAHA İYİ TUTABİLMEK İÇİN ONDANDIR DEDİ. SENDE EMZİRİYOSAN ONDAN OLABİLİR

SeliN59

benimde bazen sol kolumla karışık kalbime bi sancı giriyo ödüm patlıyo kalpten gidicem diye  :-\

Lă_Tăhzen!

Canım öncellikle geçmiş olsun çok sık olmuyorsa bu rahatszılık sende buyuk bır ıhtımal üşütmüssündür dikkat et kendine emziriken özellikle üşütmeye daha meyilli oluyoruz hemen kapıyoruz sogugu

egerki çok sık oluyorsa bi kardıyolojıye falan görun

daha öncede anlatmıstım sana bende cok sık oluyodu budurum Asel dogduktan sonra kardıyolog dahiliye bilmem ne gitmedigim doktor kalmadı kalple ılgılı bır sorunumm yok en son psikloga gıttım megerse psiklojıkmıs ilaç kullandıktan sonra hiç bir agrı sızı ve korku kalmadı şimdi şu sıralar yıne tekrarlıyor benım agrı gögus kafesınde psiklog yolu görundu turkıyeye de gelmısken gıdıcem bı bakalım

internette hıc arastırmayaya gırme farklı farklı seyler yazılıyor ınsanın morali daha çok bozuluyor tekrar gecmiş olsun canım  :opucuk:

Balböceği

Alıntı yapılan: sekerlik - 27 Aralık , 2011, 13:25:31
Dogumdan sonra her ikiside mevcut bende..
son 1 aydir agrimiyor.. sanirim kendime bakmadigimdan oluyor.. sirtimi usuttugumden  :-\

Balböceği