En Güzel Uyuyan Bebek Yarışması Birincisi ( Hanzede Derin Sultan )

Başlatan hüzünden_gelme, 24 Aralık , 2011, 19:19:04

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Evet hepsi birbirinden şirinmi şirin...Hepsi birbirinden güzelmi güzel.Masum melekler Bunlar  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Burcum arkadasımızın Kızı HANZEDE DERİN Birinci Olmustur  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Allahım seni nazarlardan saklasınn , Annene ve babana bağışlasın    :amin: :amin: :amin:

Bütün Bebişlere KOCAMANNNNNNNN       :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:     
RABBIM SİZLERE ACILARINI GÖSTERMESIN  ANNE VE BABALARINIZIN   :love9: :love9:

41 kere maşallah Sübhanallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

NOT: Tez zamanda banada nasıp etsın rabbım  :amin:  ;D

hüzünden_gelme

AYRICA BEN FISTIK ARKADASIMIZA TEŞEKKÜR ETMEK İSTİYORUM YARISMAYA ILK DEFA KATILDIGI İÇİN ÇOK SEVINDIRDIN BENİ  :love9: :love9: :love9:

burcum

oy veren arkadaşlara çok teşekkür ederim bende ecre sultanla ışıl beren sultan arasında kalmıştım ama ışıl beren tam bir sultan gibi uyuyordu oyum ışıla gitti
ALLAH ım bütün bebişlerimizi nazarlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ÖZGE tez zamanda hayırlı bir gebelik nasip etsin rabbim sana :amin: :flowers:

Demet_dk

SARIŞIN FISTIĞIMA ÖPÜCÜKLER GÖNLÜMDEKİ 2 İSİM VARDI
BİRİ DERİN DİĞERİDE KENDİNİ BİLİYODUR  :k06:

zeynep0655

tebrik ediyorum 1. olan bebişi.. gerçekten çok tatlı uyuyordu. hepsi çok tatlıydı zaten seçmek zor oldu. ama ben annesinin üzerinde uyuyan bebeklere bayılıyorum benim bebişte hep öyle uyurdu. bu yüzden oyum ahmet talha paşayaydı

serife26

ben de ahmet talhaya vermiştim oyumu zeynep aynı sebepten:)

fıstık

TEBRİKLER HANZADE DERİNİMMMM :flowers: :love9: :love9: :love9:

ÖZGECİM ÇOOOOOKKK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK NAZİKSİN :opucuk:

YARIŞMANIN ADINI GÖRÜNCE IŞILIN RESMİ AKLIMA GELDİ KOYDUM  :k06:

BİZEDE OY VEREN ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM AYRICA :flowers:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: burcum - 24 Aralık , 2011, 19:24:47
oy veren arkadaşlara çok teşekkür ederim bende ecre sultanla ışıl beren sultan arasında kalmıştım ama ışıl beren tam bir sultan gibi uyuyordu oyum ışıla gitti
ALLAH ım bütün bebişlerimizi nazarlardan korusun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

özgeye önce hayırlı bir eş sonra hayırlı bır hamılelık nasıp etsın Allah :D

tebrık edıyorumm cok tatlıydı kızınnn Allah nazarlardan saklasınn

benımde oyum sarperımeydı görunce hıc dayanamıyorum ona  :love9: :nazar:

tulayysl

tebrikler resimleri goremedik bir haftadır giremiyoruz. biz de resim gondericektik kaçırdıkkk

fıstık

Alıntı yapılan: burcum - 24 Aralık , 2011, 19:24:47

teşekkür ederimm burcummmm :opucuk:

ÖZGEDE bizim forumun vazgeçilmez organizatörü oldu yakında diğer yerlerden teklif alıcak :k06:

hüzünden_gelme

he valla alırım yakında bebeğimonlinın organizatörü die  :k06: :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende HANZEDE DERİN oyumu vermistim  :love9: :love9: :nazar: :nazar: masallah cok tatliydi hepside  :love7: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

--elif--

bende hanzade ye vermiştim am gerçekten çok kararsız kaldım hepi çok tatlı uyuyorlrdı  :love9: